שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  כשחיפשנו מכשיר לחיזוי רעידות אדמה בראשל"צ

  בחדר הבריחה "רעידת אדמה" בראשון לציון תצטרכו למצוא מכשיר שחוזה רעידות אדמה - בביתו של מדען שנהרס. 75 דקות, זוזו!

  בעולם שבו מתרחשות רעידות אדמה רבות שזורעות הרס, צוות חילוץ יוצא לביתו של דוקטור איאן מרפי שהצליח להמציא מכשיר שחוזה רעידות אדמה. מרפי כמו מרפי נבלע ברעידת האדמה ולא נמצאו עקבותיו, אך הצליחו לאתר את ביתו בין ההריסות. המטרה שלכם - להגיע לביתו של מרפי ולמצוא את המכשיר שיכול להטות את הכף לטובת האנושות.

   

   (צילום: רן קורן - brainskills) (צילום: רן קורן - brainskills)
  (צילום: רן קורן - brainskills)

   

  כך מתחיל סיפור הרקע של חדר הבריחה "רעידת אדמה" בראשון לציון. לאחר תדריך וידאו קצר, הולבשנו בבגדי חילוץ ונכנסנו לחדר. התפאורה של החדר נחמדה למדי והמשחק מלווה במוזיקת מתח מצוינת, בין היתר הפסקול של וונדר וומן, שתורמת מאוד לכניסה לאווירה.

   

  בשונה מרוב החדרים שהייתי בהם, ניתנות 75 דקות להשלימו, ובצדק. החדר מרובה בחללים והחידות משולבות היטב. רמת הקושי של החדר היא בינונית פלוס. הקבוצה שלנו הזדקקה למספר רמזים, ובאחת החידות נתקענו זמן מה כי הדרך לפתרון החידה לא היה כל כך ברור. מנגד, היו כמה חידות מאוד מוצלחות וכיפיות שדרשו יצירתיות ודמיון.


   (צילום: רן קורן - brainskills) (צילום: רן קורן - brainskills)
  (צילום: רן קורן - brainskills)

   

  היינו ארבעה שחקנים, וסיימנו את החדר תוך 60 דקות. ייתכן שלחלק מכם החדר יהיה עמוס, ולדעתי גם חמישה שחקנים יכולים להינות ממנו. פחות מארבעה שחקנים - לא מומלץ. כדאי גם להגיע עם נעליים נוחות, כיוון שהחדר דורש פעילות פיזית קלילה.

   

  ארבעה שחקנים ישלמו 110 שקלים כל אחד וחמישה שחקנים ישלמו 100 שקלים כל אחד.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מתוך אתר האינטרנט של חדר הבריחה
  הלוגו של החדר
  צילום: מתוך אתר האינטרנט של חדר הבריחה
  מומלצים