שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  החזון שהפך למציאות: מפת הלידה של פנינה רוזנבלום
  היא אחת הנשים הבולטות בישראל - בעסקים, בפוליטיקה, בתרבות ובעולם היופי - היא לא מפסיקה לחדש ולהתחדש, ולרגל יום הולדתה החל ב-30 בדצמבר, האסטרולוג רוני שהרבני בודק מה עוד אפשר לספר על פנינה רוזנבלום בעזרת מפת הלידה שלה

  עם כניסתו של שבתאי, שליט מזל גדי, לשנתיים וחצי הקרובות, הוא מתייצב במיקום בו הביטוי של האדם הוא ביכולת להיות מעשי וסבלני, וההצלחה תלויה בתכנון שאפתני לטווח ארוך -רק אז יהיה אפשר לשאוף אוויר פסגות אליו מטפס אט-אט ובבטחה הגדי, כשעז ההרים מסמלת זאת יותר מכל.

   

  ילידי המזל חוגגים את יום הולדתם בימים אלה ממש ודווקא בגלל מעבר זה, מעניין יהיה לעמוד על טיבה של אשת העסקים פנינה רוזנבלום שאולי מייצגת באופן המובהק ביותר את תכונותיו הנעלות של מזל גדי – התחלה לא קלה והצלחה שתגיע בגיל מאוחר יותר בחייה. 

  פנינה רוזנבלום - לא מפסיקה לחדש ולהתחדש (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
  פנינה רוזנבלום - לא מפסיקה לחדש ולהתחדש(צילום: ענת מוסברג)

   

  פנינה רוזנבלום נולדה ב-30 בדצמבר שנת 1954 בשעה 10:50 בבוקר בפתח תקווה, ישראל. היא אחת הנשים המתוקשרות ביותר בישראל, וממבט ראשון במפתה האסטרולוגית ישנו אפקט כוכבי ממוזל שמורכב ממזלות המים, אשר גורם לה לפעול ממקומות אינטואיטיביים ביותר – אותן תחושות בטן אשר שבעזרתן ידעה לזהות הזדמנויות ולמנף אותם להצלחה עסקית אדירה.

   

  הירח - שמסמל בין היתר את בית הילדות - ממוקם במזל דגים, שמסמל ברוב המקרים תקופה לא פשוטה בילדות. נראה שעוד משחר ילדותה בחרה להפליג ולערוג באופן נפטוני (דגי מובהק) למשהו גדול יותר, ורקמה חלומות, שבשילוב השמש המעשית שלה בגדי, קרמו עור וגידים ועוד יתרגמו את החלום הגדול והחזון להצלחה מעשית.

   

  יחסי הכוחות ההרמוניים בין השמש לבין הירח במפת לידתה תורמים לשלמות הנפשית שלה, לאיזון בין נפש וגוף, ויש קשר מצויין בין הכרה לתת הכרה. ההיבט מעניק לה פופולריות רבה והיא תמיד יודעת מה נכון לה, ואף מזהה זאת אצל הסובבים אותה. היא מלאת עצות כרימון, יש לה נסיון בריא בכל תחומי החיים, והיא אוהבת לתרום ממנו לאהובים עליה ובכלל כל מי שנקרה בדרכה.

   

  הדגש על מזל דגים במפתה יכול לרמז, לעיתים, על התמוססות דמות האב, אותו חוסר שמגובה גם במיקומו של מרס בבית ה 12 שלה, היא חייבת כתף ומשען

  גברי ואיתן, ולמרות חריפותה המקצועית, היא מנתבת את התלות הזו ביחסים רגשיים, כי יש את התחושה שהיא פחות מתפקדת בסטטוס שהוא איננו זוגי. החוסר הרגשי מניע אותה לפעולה, אותו חוסר שבא מילדות רוויה כמיהה וגעגועים, ואולי תחושה של הסגר ורצון לברוח אל עולם אוטופי יותר.

   

  השמש הגדיית שלה מקבל חיזוק עוצמתי מכוכב התקשורת, מרקורי, שנמצא בצמוד אליו, ויחד הם מאירים בנקודה הגבוהה ביותר במפה את בית התדמית הציבורית שלה. מצב כוכבי זה מעיד כי המוניטין שלה מתובל בתקשורתיות רבה, ולמרות שהוא זוהר מזל גדי על ה-MC עלול לצבוע את כל נוצץ הזה בצבעים אפורים ותמיד מזכיר כי ההילה נבנתה לאחר עמל רב ועל חובת ההוכחה.

   

  שבתאי משמעותי במפה משום לעולם אינו מצביע על דרך שסוגה בשושנים, עצם היותו שליט השמש שלה ומיקומו בעקרב בבית ה 8, יכולים להעיד כי יש עליה את חובת ההוכחה של אחריות תמידית על הדרך בה היא מתבססת פיננסית - ואכן, ידוע כי דרכה להתבסס בתחילת דרכה העסקית לוותה בקשיים לא מעטים להשגת הלוואות והיא הייתה צריכה להתמודד עם המגבלה השבתאית כדי לפלס את דרכה, ובכלל ליצור אמון אל מול האנשים בהם נעזרה.

   

  מצולותיו של הבית השמיני תמיד מעוררים חשד לא מבוטל, וגם כשצעדה בדרך הקשה של חובת ההוכחה, היה עליה להמתין למשוב חיובי של גופים פיננסיים רק לאחר שהביאה תוצאות בשטח. שבתאי לעולם איננו מפנק, אך אחרי שצולחים את הקשיים שהוא מערים, ניתן גם לשמר את מה שמשיגים תחת ידו הקשוחה, משום שמהותה של פלנטה זו היא מאובנת ואדמתית והתיקון הוא להשיג תוצאות לטווח הרחוק. לאנשים בעלי מיקום זה יש לעיתים חרדות קיומיות וצורך לנתב את הרגש למקומות נעלים והתיקון הוא לא לצלול עם הרגשות לתוך תהומות. יש מחשבות שמתפתחות בגיל מאוחר יותר על מהות החיים ובכלל על החיים לאחר המוות.

  הגיעה גם לכנסת (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
  הגיעה גם לכנסת(צילום: אוהד צויגנברג)
    

  ציר הדרקונים על מזלות גדי-סרטן מדגיש אף הוא את השילוב הבריא בין קריירה ענפה לניהול חיי משפחה, שמעצימים אותה ונותנים לה איזון בסופו של יום. שמש צמודת ראש דרקון בגדי מדגישה שוב את האפקט הגדאי בגורלה ונראה כי ידעה לזהות את הייעוד שלה ולהגשים אותו בגלגול הזה על הצד הטוב ביותר.עם זאת, ציר זה גם מעיד כי בגלגולים קודמים בעל המפה היה מפונק ואולי קפריזי לגבי מטרותיו בחיים, והייתה לו מין התנגדות ללקיחת אחריות ואת גורלו בידיו, אך לעומת הזנב שממוקם בסרטן ומעיד על אופי החיים הקודמים, הראש דרקון בגדי מעיד על חיפוש תמידי של משען על גבר שיהווה תחליף לאב, והתקופה הראשונית לעולם לא קלה, אבל מאורעות שונים שדורשים אחריות מצפונית רבה בעצם בונים את האישיות התלותית בבסיסה והאדם לוקח אחריות על גורלו.

   

  בבסיס אישיותה היא מתפקדת טוב יותר כאשר היא נמצאת בסטטוס זוגי, היא יודעת להעניק אהבה אינסופית גם למושא אהבתה וגם לאהובים עליה. יחסי ונוס-מרס בהיבט תומך וקלאסי, מעניקים תבלין רב למערכות היחסים שלה, היא סולדת ממצב אדיש בזוגיות ויש לה את היכולת למקסם את מערכת היחסים שלה לתדר רומנטי נעלה, תוך שבירת שגרה אפורה ויומיומית בחיי הזוגיות.

   

  שילוב של אופק-ירח במזל דגים מעצימים את הקסם האישי שלה, נותנים מתיקות, אך לעיתים גם חרדות וכמיהות וגעגועים תמידיים למשהו שעוד לא עשתה או חוותה, יש לה תמיד תחושה שדלתות נפתחות עבורה ושהיקום רוצה ומעוניין לתמוך ולעזור לה כשתצטרך.

   

  ונוס צמודת שבתאי בהיבט מאתגר לפלוטו רב העוצמה, גורם לה לרצות לשמר את הפרסונה הפיזית שלה תחת הרגלים קבועים ולא מתפשרים שתורמים למראה הצעיר והמוקפד שלה. היא אוהבת סדר יום בטוח, נאמנה לזמנים ולמערכת שעות, ואף מציבה רף גבוה בנושא לסובבים אותה.

   

  צמידות יופיטר-אורנוס בגזרה שקשורה לילדים וליצירה מעידה על האמהות המיוחדת שהיא יצרה ועל הפן הייחודי בחייה באימוץ בילדיה - היא מאמצת גישה פתוחה ומתירנית כלפי ילדיה, וגם היכולת היצירתית שלה אינה יודעת גבולות, אך היא בוחרת להשקיע אותם בעסקים למרות שהיא אוהבת לחלוש על תחומים רבים. ישנה משיכה מובהקת בכל מה שקשור לבמה ושואוביזנס. אם הייתה מתרגמת את חלומה הנפטוני לתחום זה, יכלה לשמש גם כשחקנית קולנוע מפורסמת, למשל.

  המשפחה חשובה לה - עם הילדים חן ודניאל (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
  המשפחה חשובה לה - עם הילדים חן ודניאל(צילום: ענת מוסברג)
    

  אך אליה וקוץ בה, עצם טבעו של יופיטר הוא להטיב ולתת אין סוף אפשרויות, אך התיקון כאן הוא גם לא להתפזר ולחלוש על תחומים רבים, והמפה מציעה להתמקד ולנסות לווסת את הידע ואת הכשרונות לגוש הרמוני ואחיד, למרות שאורנוס תמיד ימצא את הפתח של "לחשוב מחוץ לקופסה". בכל אופן רצוי להגדיר מחדש את תחום ההנאות כי אורנוס בבית זה גורם לילידיו לחפש הנאות בלתי רגילות אחרי שעייפו מההנאות הרגילות.

   

  בימים אלו של סוף דצמבר, שבתאי משלים מעגל בן 29 שנים ויחזור בתקופה הקרובה לאותה נקודה בו היה אז, עת הקימה את החברה שלה ב-1989 בביתה השמיני שמסמל, בין היתר, כספים גדולים. ניתן לומר כי יש פוטנציאל גבוה להמשך קיבוע מעמד המוצרים שלה אף למוצרי "זהב" או לזכות לקלאסיקה מסויימת.

   

  ממבט עכשווי נראה כי האופק הפיננסי אשר הציבה לעצמה הוכיח את עצמו במרוצת הזמן והיא יכולה לייעץ בקלות לאנשי עסקים צעירים, ובכלל לתרום מנסיונה העשיר על כספים ופיננסים של אחרים. נראה כי יש עניין מוגבר בכל הקשור לנדל"ן. המפה המקודמת שלה מרמזת כי המערך המשפחתי יודגש בקרוב ונראית אופציה לא מבוטלת לשלב את בני משפחתה הקרובה המערך העסקים שלה ולתת להם טון משפחתי וביתי, בתוספת שמחות משפחתיות שיעצימו אותה ואף ייתנו רוח גבית לאלמנט שמלווה ועוד ילווה אותה כל חייה – להמציא את עצמה מחדש.

   

  כתב : רוני שהרבני – אסטרולוג

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רפי דלויה
  פנינה רוזנבלום
  צילום: רפי דלויה
  רוני שהרבני
  מומלצים