שתף קטע נבחר

המאבק בין לה פמיליה והנהלת בית"ר ירושלים

ראשי המועדון הודיעו שיסגרו את היציע המזרחי ויאסרו על הכנסת אביזרי עידוד אם הקריאות נגד בני בן זקן יימשכו. בארגון האוהדים הגיבו: "באנו חושך לגרש. בגלל החלטות בזויות לא יהיה חג בטדי".מהקבוצה נמסר: "לא ניתנה הוראה כזו". קונט יעמוד לדין פנימי, האצטדיון צפוי להיות מלא מול מכבי ת"א

11 אלף אוהדים כבר רכשו כרטיסים לקראת המשחק הביתי של בית"ר ירושלים נגד מכבי תל אביב ביום שני הקרוב. ההערכה היא שאצטדיון טדי יהיה מלא והקופות לא ייפתחו ביום המשחק. ההצלחה של בית"ר ירושלים בסיבוב הראשון והפער הקטן (3 נקודות בלבד) מהמוליכה הפועל באר שבע גרמו לטירוף בקרב האוהדים. 

 

 

ההנהלה הבהירה שוב שתדאג לסגור את היציע המזרחי ותאסור על הכנסת אביזרי עידוד אם האוהדים ימשיכו לקרוא קריאות נגד המאמן בני בן זקן. בתגובה פירסם ארגון לה פמיליה פוסט: "בחג הזה אנחנו מתמלאים אור וברכה ומדליקים בברכה את אחד מסמלי היהדות הכי גדול שקיים - חנוכיה. אור מלא בבית, אבל להנהלת בית"ר זהו אינו יום חג ואפילו יום שחור וקודר. בגלל החלטות בזויות של ההנהלה, ובלי סיבה מוצדקת כמו שרובכם יודעים, לא יהיה חג ביציעי טדי ולא נוכל להרים תצוגה מרעישה כמו שרק אנחנו יודעים.

 

אלי טביב ואלי אוחנה (צילום: עוז מועלם)
אלי טביב ואלי אוחנה(צילום: עוז מועלם)

 

בני בן זקן. בהנהלה לא מוכנים שהאוהדים יקראו נגדו (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
בני בן זקן. בהנהלה לא מוכנים שהאוהדים יקראו נגדו(צילום: עוז מועלם)

 

"הנהלת הקבוצה ממשיכה להערים קשיים על הקהל ולפגוע ישירות ברגשות השחקנים שכמהים לתפאורה ביציעים. החלטות כאלו הן נזק ישיר וכבד לקבוצה. השחקנים יעלו ליציעים עירומים לחלוטין מתפאורה, וגם הקהל עצמו לא יוכל להנות ולהתפאר שזהו הקהל שעליו הוא נשען ומתגאה. כל זה לא ימנע מאיתנו לבוא בכל הכוח כדי לעודד ולהטריף את הקבוצה האהובה שלנו ולהראות לשחקנים שלמרות שההנהלה נגדנו, אנחנו עדיין איתם.באנו חושך לגרש".

 

מבית"ר נמסר: "אנו רוצים להבהיר כי מעולם לא ניתנה הוראה שכזו שלא להכניס אביזרי עידוד לאצטדיון. מבחינת המועדון, אין מניעה להכניס כל אביזר במסגרת החוק אשר יכול לתרום לצבע ותמיכה בשחקנים שלנו מכיוון היציעים".

 

לפחות עוד חודש מחוץ למגרשים. ורד (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
לפחות עוד חודש מחוץ למגרשים. ורד(צילום: אוהד צויגנברג)

 

עידן ורד צפוי להיעדר כחודש נוסף אחרי שטרם התאושש ממחלה שגרמה לו להיעדר

לאחרונה. הקשר ייעדר מול מכבי ת"א ומלפחות שניים או שלושה משחקים נוספים. 

 

בוריס קליימן, שנפצע במשחק מול הפועל רעננה, אמור להיות כשיר ולפתוח בהרכב. ז'ורז'יניו צפוי לשוב ל-11 על חשבונו של יוסי בניון. עדיין לא ברור אם חן עזרא יחזור. הבלם אנטואן קונט יעמוד לדין פנימי אחרי שנעדר מאחד האימונים על דעת עצמו וטס לפריז כדי לבקר את אביו החולה. הבלם הודיע למועדון על החלטתו בהודעת טקסט טלפונית מבלי שקיבל על כך אישור. הקשר היהודי-דני דיוויד בוסן ינחת בארץ בסופ"ש, יחל להתאמן עם הקבוצה ואמור להתחיל לשחק לקראת פתיחת חלון ההעברות ב-6 בינואר.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עוז מועלם
לה פמיליה
צילום: עוז מועלם
מומלצים