שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סופית: מזרחי הוחזר לבית"ר ירושלים
  אלי גוטמן הסכים להחזיר לאלתר את אלון מזרחי לסגל בית"ר ירושלים. נציגו של השחקן, עו"ד בן ציון באייער: "הוא יקבל בחזרה את מעמדו בקבוצה"

  החלוץ אלון מזרחי הוחזר לאלתר לסגל בית"ר ירושלים לאחר פגישה עם אלי גוטמן המאמן, בה לובנו המשקעים שהצטברו בין שני הצדדים. קדמה לפגישה בין מזרחי לגוטמן, פגישה בת שעתיים בין חיים אבידן נציגו של הבעלים גד זאבי, לעו"ד בן ציון בעאייר ואלון מזרחי, שבה נדונה חזרתו האפשרית של מזרחי.
  לאחר הפגישה הציע אבידן שמזרחי יפגש עם אלי גוטמן וילבן את הנושא עימו. גוטמן ומזרחי נפגשו בביתו של אבידן לשיחה שהוגדרה כנוקבת שבה הונחו כל הקלפים על השולחן, בסופו של דבר הסכים גוטמן לחזרתו של "האווירון" לקבוצה. מזרחי הסכים לקבל את מרותו המקצועית הבלעדית של גוטמן, אולם דרש מהמאמן לקבל חזרה את מעמדו הבכיר בקבוצה. גוטמן הסכים. כבר היום (ד') ישתתף מזרחי באימון הבוקר הסדיר של בית"ר ירושלים.
  ל-YNET נודע שעו"ד באייער התקשר אתמול אחה"צ לחיים אבידן, וביקש להחזיר את אלון לקבוצה. הודעתו של של ריצ'ראד נילסן, מאמן נבחרת ישראל, לפיה הוא מנפה את אלון מסגל הנבחרת, תרמה תרומה מכרעת לבקשתו של אלון לחזור לקבוצה, כמעט ללא תנאים מוקדמים. עובדה נוספת בגללה התקרבו הצדדים הינה העובדה שכבר ביום חמישי הקרוב חל המועד הסופי של העברות.
  עו"ד באייער:" אלון מזרחי חזר לבית"ר ירושלים לאחר שיחה עם חיים אבידן ואלי גוטמן מאמן הקבוצה. אלון יקבל את מעמדו חזרה בקבוצה, אולם הסכים לקבל את מרותו המקצועית הבלעדית של אלי גוטמן. עכשיו הכל מוקדש למאמצים להביא את תואר האליפות לטדי".
  יוסי אולמרט, דובר בית"ר:" אמרנו שרק שיחה בין גוטמן לאלון תחזיר את האוירון לקבוצה. היום התקיימה שיחה והוא הוחזר לקבוצה ללא שום תנאים. אלון הוא שחקן בית"ר".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מזרחי: חוזר סופית
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים