שתף קטע נבחר

סלפי קטלני: הקורבנות של 2017

כוכב יוטיוב שנפל מקומה 62, צעירה שנפלה מחלון ביתה וצעיר שנפל למים ונהרג - הם רק חלק מהקורבנות של שגעון הסלפי השנה

מה לא עושים כדי לקבל כמה לייקים ברשתות החברתיות? גם בשנת 2017 נרשמו עשרות מקרים ברחבי העולם, שבהם נהרגו בני אדם שניסו לצלם את עצמם במקומות מסוכנים או עם בעלי חיים. הודו מובילה את הרשימה הקטלנית. המקרים הקטלניים שדיווחנו עליהם השנה.

 

 

דצמבר

כוכב רשתות חברתיות בסין נהרג בזמן שניסה לצלם סרטון ויראלי לערוץ שלו בווייבו. הצעיר, וואו יונגנינג, נפל מהקומה ה-62 של גורד שחקים. מותו נקבע במקום.

 

 (צילום: מתוך יוטיוב) (צילום: מתוך יוטיוב)
(צילום: מתוך יוטיוב)

 

בן 20 מהודו טבע למוות בנהר בדאלפור שבאזור מומבאי בזמן שניסה לצלם את עצמו עם חבריו. הצעיר וחבריו ירדו לגדות הנהר והחלו להצטלם. הצעיר  נעמד על סלע כדי לעשות סלפי עם חבריו ועם רקע הנהר, אך החליק, נפל לתוך המים ונהרג.

 

נובמבר

טוני קלי, צעירה מניו-זילנד שהתגוררה בלונדון, נהרגה לאחר שנפלה מחלון דירה בקומה השנייה בזמן שכל הנראה ניסתה לצלם סלפי. כך דיווחו כלי תקשורת בבריטניה, שציטטו את חבריה של הצעירה.

 

טוני קלי. נהרגה (צילום: מתוך פייסבוק) (צילום: מתוך פייסבוק)
טוני קלי. נהרגה(צילום: מתוך פייסבוק)

 

ספטמבר

סטודנט טבע למוות בעיר בנגלור שבהודו, בזמן שחבריו צילמו סלפי באגם כמה מטרים ממנו. קבוצת החברים התרכזה במצלמת הסמארטפון ולא הבחינה בצעיר הטובע. כך דיווחו כלי תקשורת במדינה.

 

החבר שטבע - מאחור ()
החבר שטבע - מאחור

 

ועוד בחודש ספטמבר - גבר הודי בן 54 נמחץ למוות על ידי פיל במדינת אודישה המזרחית בזמן שניסה לצלם תמונת סלפי עם בעל החיים.

 

אפריל

ועוד בהודו. שלושה בני-אדם נדרסו למוות בהודו, לאחר שירדו מרכבת כדי לסייע לחברם שנפל ממנה, בזמן שניסה לצלם סלפי. הצעירים שניסו לסייע לחברם נפגעו מרכבת אחרת בבנגל.

 

פברואר

ניסיון לתפוס את הסלפי המושלם עם עדר של פילים, מוזס נדלובו, בן 31 ממחוז פלאם טרי, נרמס למוות. על פי הדיווח, בעת שטייל עם שני חבריו, הבחינו בקבוצה של 3 פילים - שתי נקבות וזכר, והשתוקקו להצטלם איתם. הפילים נמצאו באזור מיוער, והקבוצה החליטה שהתמונה תיראה טוב יותר על רקע שקט, ולכן ניסתה "להבריח" את הפילים למקום אחר, זאת על ידי התגרות בבעלי-החיים. בתגובה, הפילים החלו לשעוט לעבר שלושת הצעירים, שפתחו במנוסה. הם התרוצצו לעבר כיוונים שונים, כשהפילים בעקבותיהם.

 

ינואר

סטודנט בן 20 מהודו התחשמל למוות בזמן שניסה לצלם תמונת סלפי על גג רכבת משא - ונתקל בקו מתח גבוה. חבר של ההרוג נפצע גם הוא במקרה שאירע במדינת אודישה שבמזרח הודו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מתוך פייסבוק
טוני קלי. נהרגה בחודש נובמבר
צילום: מתוך פייסבוק
מומלצים