שתף קטע נבחר

דיווח: פרסום המלצות המשטרה בתיק נתניהו יידחה

חקירת פרשת המתנות (1000) של ראש הממשלה בנימין נתניהו צפויה להתארך מעבר לצפוי. לפי הפרסום בחדשות 2, נדרשות השלמות חקירה וייתכן שנתניהו יזומן לחקירה נוספת. עד כה העידו עשרות בתיק המתנהל ביחידה 433

חקירת תיק המתנות (1000) של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שבמרכזו החשד שקיבל טובות הנאה מאנשי עסקים, צפויה להימשך מעבר לצפוי וייתכן שנתניהו יזומן לחקירה נוספת. כך דיווח הערב (יום ה') אמנון אברמוביץ' בחדשות 2.

 

לפי הדיווח, המלצות המשטרה צפויות רק בעוד חודש או חודש וחצי - וייתכן שאף יותר. נדרשות השלמות חקירה והחקירה עצמה טרם הסתיימה. באשר לפרשה עצמה, כך לפי הדיווח, מדובר בתיק עמוק, מהותי ומגוון. במסגרתה נחקרו והעידו עשרות עדים.

החוקרים מגיעים לפני שבועיים למעונו של ראש הממשלה (צילום: אלכס קולומויסקי) (צילום: אלכס קולומויסקי)
החוקרים מגיעים לפני שבועיים למעונו של ראש הממשלה(צילום: אלכס קולומויסקי)

נתניהו נחקר שבע פעמים וחקירותיו האחרונות ארכו כארבע שעות. החקירה מנוהלת ביחידת להב 433 של המשטרה בליווי ובפיקוח של פרקליט המדינה ובאישור היועץ המשפטי לממשלה. בראש צוות החוקרים עמד מפקד יאח"ה, תת-ניצב כורש ברנור.

 

לאחר חקירתו האחרונה לפני כשבועיים, צייץ נתניהו: "אין חדש תחת השמש. גם הפעם עניתי על כל השאלות וגם הפעם אני חוזר ואומר בביטחון מוחלט: לא יהיה כלום, כי לא היה כלום. תודה לכם על התמיכה האדירה!". לאחר החקירה השישית צייץ: "גם הערב אני בטוח לחלוטין: לא יהיה כלום, כי לא היה כלום!".

 

במקביל, בחדשות 10 דווח הערב כי המשטרה בודקת אם בני הזוג נתניהו ביקשו מאיש העסקים ארנון מילצ'ן שירכוש בעבורם מעילים באלפי שקלים. לפי הדיווח, לפני כשנתיים וחצי פנתה שרה נתניהו לעוזרת של מילצ'ן, הדס קליין, וביקשה ממנה מעילים למשפחתה. עוד דווח כי לפי המידע שיש במשטרה, שרה נתניהו סירבה לקבל חלק מהמעילים שנרכשו, ובעקבות כך החזירה קליין חלק מהמעילים לחנות שממנה רכשה אותם.

 

במשפחת נתניהו מסרו בתגובה לדיווח זה: "עוד הדלפה מגמתית שאין בה כלום, מדובר במתנת יום הולדת שמוצגת שוב באופן מעוות וקטנוני כדי לנסות ולנגח את ראש הממשלה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמוס בן גרשום לע"מ
נתניהו הערב בטקס בעין מאהל
צילום: עמוס בן גרשום לע"מ
מומלצים