שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  פתיחה מוצלחת: הורוסקופ חודש ינואר 2018
  שנה חדשה מתחילה עם חודש ינואר והורוסקופ סוער מלא באהבה ושינויים שאולי סוף-סוף יביאו לנו את העושר הגדול, וגם יעשו אותנו מאושרים. האסטרולוגית שלי רום מפרטת את ההורוסקופ האישי של כל מזל לחודש זה

  חודש ינואר הוא החודש הראשון בשנה, הוא הגרעין שטומן בחובו את האנרגיה של השנה כולה. בחודש זה הכוכבים נמצאים ברום השמים ומדברים על עבודה, הישגיות ויצירה. זוהי שנה שתאפשר לנו להתחבר לייעוד שלנו, אבל לא רק, היא גם תעזור לנו להגיע להישגים מרשימים בתחום הכספי ויהיו כאלה שיתעשרו השנה.

   

  עם כניסתו הדרמטית של שבתאי לגדי נפתחות לנו הזדמנות נדירות להגשים בעולם החומרי, אבל שבתאי תובע מאתנו עבודה קשה, ללא קיצורי דרך.

   

  החודש נחווה שני ירחים מלאים גדולי ממדים, האחד ב-2 לחודש והשני ב-31. ההבדל ביניהם עצום ומסמל את השינוי שאנחנו כאנושות נעבור בשנת 2018,

  הירח המלא הראשון מסמל את התא המשפחתי ואת הכניסה פנימה לעולם הרגש (מזל סרטן) והירח המלא השני שהוא גם ליקוי, ב-31 מסמל את העולם החיצוני והרצון להתבלט ולהיות במרכז או בשליטה. מכיוון שמעבר הדרקונים של הירח עובר מאריה לסרטן ולא ההיפך, אנחנו מסיקים מכך שעם התקדמותה של השנה, המלך או השליט ירד מגדולתו (אריה) והעם (סרטן) ידרוש את טובת האזרח הפשוט.

   

  מה צפוי לנו בכוכבים?

  • 2.1 בשעה 4:24 לפנות בוקר, ירח מלא בסרטן – משולש של מים, בין הירח, נפטון ומרס. אנחנו מקבלים הפוגה של רגש וזליגה לתא המשפחתי, לערגה, געגוע ואהבה. זה בא על חשבון הוויטליות ויכול להיות שנרגיש חולשה או רגישות יתר ביום זה.
  • עוד באותו היום, אוראנוס חוזר להילוך קדמי, הנסיגה היא זו שגרמה להפגנות נגד השחיתות. בימים שאחרי הנסיגה, יגיעו התוצאות.
  • 6.1 ונוס בלב השמש – האנרגיה הנשית מקבלת עוצמה מחוזקת וונוס מתחילה מחזור חדש.
  • 9.1 צמידות ונוס שמש ופלוטו בגדי – מאפשרת להשיג מטרות והישגים עם עזרה מהכוכבים.
  • 11.1 מרקורי עובר למזל גדי, החשיבה מכוונת אותנו להישגיות.
  • 15.1 יופיטר בהיבט חיובי לפלוטו – היבט עושר, טוב לכספים ולאהבה.
  • 18.1 ונוס עוברת למזל דלי, הרומנטיקה הופכת להיות חברית, קבוצתית.
  • 18.12 מולד ירח בגדי, 8.30 בבוקר, בצמידות לוונוס ושבתאי ובקרבה למרקורי 120 לאורנוס בטלה. זוהי הזדמנות להתחיל ליישם את ההתפתחות הקרייריסטיות שלנו.
  • 19.1 השמש עוברת לדלי, זמן חברתי ולחשוב על הכלל ולא רק על ה'אני האישי'
  • 26.1 מרס עובר לקשת, נצלו את האש כדי להזיז כל הקשור ללימודים או לנסיעות.
  • 31.1 בשעה 15.30 בצהריים - ליקוי ירח באריה, מול וונוס. הירח הלקוי מסמל את המנהיג שמרוכז בעצמו ואיננו רואה את טובת הכלל.

  חודש טוב.

   

  מזל טלה

  שנת 2017 נפתחת עם כוח אינטנסיבי שיכול להזיז הרים, האנרגיה מתמקדת ב-9.1 בבית הקריירה שלכם, אז כדאי שתנצלו זמן זה.

   

  זמן בית: ב-2.1 ירח מלא בבית המשפחה שלכם, זמן להתכנס פנימה וליהנות מחמימות ביתית ולעשות רגע הפסקה מהלחץ החיצוני. הירח המלא שמפעיל את 4 קרנות המפה הקרדינליות מניע אותנו להשיג את המטרות שלנו, להפיק את המקסימום מעצמנו ולדחוף קדימה. זוהי תקופה מאתגרת שתובעת מאתנו, רק שימו לב שאם לא תניעו את עצמכם אל המטרות הגוף הפיזי ירגיש את הלחץ.

   

  חג לאהבה: ליקוי ירח מלא ב-31.1 מזכיר לכם להשקיע בהופעה החיצונית שלכם, יאפשר לכם לנצל את הקשרים שלכם, זהו ליקוי טוב לזוגיות לשותפות, לארגונים עסקיים ושיש בהם מטרות חברתיות. וגם לצאת עם חברים וליהנות מהחיים. רק שימו לב זה בכל זאת ליקוי באריה, הישמרו מאגו ונרקיסיסטיות.

   

  • תשובה חיובית בעבודה: מולד הירח בתאריך ב-18.12
  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 22-23 לחודש.
  • ימים טובים לזוגיות: 8-9 לחודש.

    

  מזל שור

  שנת 2018 נפתחת עם מקבץ כוכבים ברום המפה שלכם. שאלת השאלות, פנינו לאן? השנה יש לכם הזדמנות לוותר על הנוחות ולדרוש מעצמכם לשנות ולהשתנות – לא פחות.

   

  ב-6 בחודש ונוס מתחילה מחזור חדש בבית ההתפתחות האישית והלמידה שלכם, מומלץ להשקיע בעצמכם וללמוד, או ללמד, או לחפש מקור השראה אחר.

   

  בית ומשפחה וגם אהבה: הירח המלא של ליל חורפי ב-2 לחודש, הוא זמן שאתם הופכים דרשניים ורגשיים. עולם הרגש מופעל ואתם נכנסים פנימה לבית הכי אינטימי שלכם. התעוררות רגשית בחייכם יכולה לגרום לכם גם 'להתאהב' או להרגיש עוצמות כמו שלא הרגשתם הרבה זמן, אתם רק צריכים להעז.

   

  כספים ופיננסים: 9.1 ונוס שליטת המפה שלכם בצמידות לפלוטו והשמש בגדי, זהו יום אינטנסיבי ומסיבי בכל הקשור לכספים, תוכלו להשיג או לקבל כסף וגם זהו יום טוב להגשים אהבה.

   

  אהבה: ונוס שליטת המזל שלכם בלב השמש ב-6, ההמלצה היא ליהנות מיצירת קשרים, חוויות והתחלות חדשות הקשורות באהבה (היא יכולה להצביע גם על עצלות, אז התגברו עליה). ונוס נכנסת לדלי ב-18, נצלו ימים אלו לצאת לבלות, לפגוש חברים.

   

  • להרכיב מחדש את הפאזל: מולד ירח ב-18 לחודש בגדי, מדליק מחדש את בית העבודה שלכם ומאפשר לכם שיתופי פעולה או התחלת עבודה חדשה.
  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 25-26 לחודש.
  • ימים טובים לזוגיות: 10-11 לחודש.

   

  מזל תאומים

  הכוכב שלכם מרקורי סיים נסיגה ועובר למזל גדי ב-11 לחודש, אם הרגשתם בחודש דצמבר שהקצב יורד ואין לכם אנרגיה מיותרת, אז צפו לעלות על הכביש המהיר בינואר, יש לצפות שתבלו רבות בעבודה ותהיו עסוקים במסחר, תקשורת ופגישות שלא ישאירו לכם הרבה זמן. ואילו הליקוי ב-31.1 יסמן לכם לצאת עם חברים ואולי גם חו"ל שיכול להיות על הפרק.

   

  מערכות יחסים: ירח מלא ב-2 לחודש מחמם לכם את גזרת הזוגיות ומרכך לכם את הלב. זוהי הזדמנות גם לרווקים שביניכם וגם בני זוג או חברים מן העבר יופיעו שוב בחייכם.

   

  עבודה וקריירה: 9.1 - מהלך עסקי הטוב לכספים ולתמורות.

   

  שבתאי בגדי: טפלו בבירוקרטיה, אל תזניחו. האם קיימים חלקים בעסק שלכם שזקוקים לאישורים? תעודות? עד היום סמכתם על המזל בכל הקשור לבירוקרטיה, ואילו בימים אלו כדאי שתטפלו בכל הדברים האלה.

  מולד ירח ב-18 יזכיר לכם את העולם החברי, את הזיקה לבילויים ולאהבת החיים. אולי חו"ל או חופשה יכולה לעשות עבודה טובה עבורכם.

   

  • ימים טובים לזוגיות: 12,13 לחודש.
  • הירח במזל שלכם: 1, 27,28 לחודש.

   

  מזל סרטן

  השנה והחודש נפתחים עם ירח מלא ב-2 לחודש במזל שלכם ומאיר לכם את עולמכם הפנימי. ידוע שאתם אוהבי משפחתיות וקרבה, זוהי תקופה שתרגישו טוב לחבק את הקרובים לכם ולהיות מאושרים מהדברים הפשוטים. חו"ל או לימודים עולים על הפרק החודש, הירח המלא יוצר קשר הדוק עם הבית ה-9 בית ההישגים וגם האמונה. זכרו שהכול מתחיל ונגמר באמונה בעמכם ובאופטימיות שלכם.

   

  ב-31 ירח מלא של אהבה ממוקם בבית ה-2 שלכם, זו הזדמנות להשקיע בבית או ברומנטיקה ביתית.

   

  קריירה: ה-9 לחודש, מבשר טובות בתחום הקריירה. נצלו יום זה בחוכמה. וב-18 מולד ירח יכול לגרום לכם להשקיע כדי להגיע לתוצאה בעבודה. (שעות נוספות או לקחת עבודה הביתה).

   

  אורחות החיים: החודש אתם מעבירים בנסיעות תכופות, אתם עובדים באופן קדחתני ולמרות מצב הרוח הנרגן ואתם לא מרימים ידיים. על הדרך יש לכם הזדמנות מצוינת לשנות חלק מההרגלים הפחות טובים או לחלופין לדאוג לבריאות שלכם ולא להיכנע לשינויים דחופים במצבי רוח (כמו אכילה רגשית).

   

  זוגיות: שבתאי בכניסתו למזל היורד בדצמבר – מאפשר לכם להתמסד, לקחת החלטות בכל הקשור לשותפות ואפילו לאגד את זה בחוזה או בלחיצת יד משמעותית.

   

  סוף החודש וליקוי ירח באריה: הירח מתחיל מחזור חדש בבית הפיננסים, פותח לכם חלון לעשות מהלך נבון כלכלית ועסקים.

   

  • ימים טובים לזוגיות: 10-11
  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 2,3 לחודש (ירח מלא)

   

  מזל אריה

  חודש מלא אקשן אצלכם ואם תשמרו על הבריאות תוכלו ליהנות אפילו עם הקור בחוץ. ירח מלא שתמיד משפיע עליכם, יתרחש ב-2, הוא ירח יותר אינטימי עבורכם וכדאי שתנצלו זמן זה לרומנטיקה. ב-8-7 מולד ירח במזל גדי שיכול לתרום לקריירה שלכם. והשיא של החודש מבחינתכם יתרחש ב-31 לחודש עם ליקוי ירח במזל שלכם.

   

  קריירה ומימוש עצמי: ב-12.1 השמש יוצרת גרנד סקוור בשמים, יחד עם ירח מלא קרדינלי, זוהי תקופה שכדאי שתפשילו שרוולים ותניעו את עצמכם קדימה. לימודים, קשרים עם חו"ל, אל תתנו לקושי להסב את תשומת לבכם. וגם שימו את האגו בצד, הוא רק יגרע מכם כרגע, השתמשו בכריזמה ובחום לבכם.

   

  ב-20.1 השמש עוברת למזל דלי, המזל היורד שלכם ויש לכם הזדמנות לעמוד מול קהל או להשתמש בצד הייצוגי שלכם. זה תזמון מושלם להשיג חשיפה, פרסום או עוד צעד והתקדמות. ב-18 ונוס עוברת למזל דלי, למזל היורד שלכם, קבלו בשורה טובה לזוגיות שלכם.

   

  ירח מלא ב-31 מסמל מעין חג האהבה קטן שלכם ואתם יכולים להיות מרוצים מעמלכם. אולי זה הזמן להכין את השמפניה ולהרים כוס לחיים.

   

  ילדים זה שמחה: ילדים הם אישו מרכזי החודש, הם יכולים מאוד לשמח אתכם. בעקבות הליקוי, תצטרכו להתמודד עם קושי מסוים הקשור לפערי גילאים ופער חשיבתי.

   

  • הירח המלא+ ליקוי במזל שלכם ואתם במיטבכם: 31 לחודש .

  • ימים טובים לזוגיות: 17-19 לחודש, מולד ירח בדלי.

   

  מזל בתולה

  מרקורי שליט המזל שלכם, סיים את נסיגתו ובחזרתו להילוך קדמי הוא מכניס אתכם להילוך קדמי במיוחד בכל הקשור למימוש העצמי.

   

  ירח מלא ב-2 לחודש בבית החברים, מאפשר לכם ליהנות ממפגשים חברתיים ויוזמות תרבותיות.

   

  ביטחון עצמי: שבתאי (לורד אוף דה קארמה) שעבר לגדי, נמצא בנאדיר של המפה שלכם, ובתחילת החודש בקרבת מרקורי, נקודה הכי נמוכה, המסמלת את המשפחתיות הבסיס והיציבות שלכם, שימו לב שאתם לא דאגנים מידי, במיוחד כלפי הורים, גם אם אתם רוצים לעזור. מעבר דירה, או שינוי סדר וארגון בבית, בהחלט עולה החודש.

   

  קריירה: מולד הירח המתרחש בתאריך ה- 18.1 הוא התחלה חדשה בכל הקשור לקריירה. אם אתם עובדים במקצוע של מתן טיפול או שירות, זהו חודש שיאתגר אתכם רבות, אתם יכולים להיות אלה שמצילים חיים, אך המעמסה לא פשוטה. ואם אתם עובדים בעסק עצמאי או בבית, החודש הזה יאיר לכם פנים בשיתופי פעולה.

   

  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 6-8 לחודש.

  • ימים טובים לזוגיות: 20-21 לחודש.

   

  מזל מאזניים

  במחצית הראשונה של החודש אתם עוברים מתח עצבי שמוביל אתכם לעוד שלב בהגשמה שלכם. קשה לכם עם כל אנרגיה שמפריעה לכם בדרך, אבל אם תבדקו היטב תבחינו שאתם מתקדמים בקצב מהיר.

   

  מבחינה רומנטית: הירח המלא ב-2 לחודש מעורר את הרגש והתשוקה, בהחלט טוב לרווקים וגם לכולכם. והמולד ב-18 לחודש יכול לשלוח אתכם למספרה או לעשות חידוש בלוק שיחזיר לכם את הרצון לצאת לבלות וליהנות מזמן איכות זוגי.

   

  ב-6 ונוס נמצאת בלב השמש במזל גדי, בנדיר של המפה שלכם, התחלה חדשה הקשורה לכספים או למערכות יחסים. נסו להיות קצת פחות לחוצים או להפעיל כוח על הצד השני.

   

  כספים: יופיטר ממשיך את מהלכו בבית ה-2 ובא לכם להשקיע בעצמכם. למרות שבדרך כלל אתם דואגים לעצמכם, תחום הבריאות והאסתטיקה יכול להפוך למוקד תשומת הלב שלכם. יכול להיות שאתם מתחילים דיאטה או חושבים על הגוף הפיזי ביתר שימת לב ויכול להיות שאתם בודקים איזה הליך רפואי או קוסמטי ואולי בא לכם יום ספא שיענג לכם את הגוף.

   

  קריירה: הליקוי ב-31 בחודש יושב בבית הקריירה שלכם, זוהי בשורה טובה עבורכם ועבור היוקרה שלכם, אך זכרו לתת קרדיט גם לאחרים שהם חלק מהצוות השלם.

   

  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 7-9 לחודש
  • ימים טובים לזוגיות: 23-24 לחודש.

   

  מזל עקרב

  השנה נפתחת עם יופיטר (כוכב השפע) במזל שלכם ומרס שליט המזל שלכם בקרבת מקום, הזדמנויות רבות מגיעות אליכם, אתם בהחלט יכולים לעלות על הגל של המימוש. מרס שנמצא רוב החודש במזל שלכם ועובר לקשת רק ב-26 לחודש, לא מניח לכם לשבת בחיבוק ידיים, אלא להיפך להילחם ולהשיג. כמובן שצמידות זו מגבירה גם את התשוקה והיצירה, את האש הפנימית הבוערת בכם, נצלו אותה לחיוב ולא לשלילה.

   

  עבודה וקריירה: ירח מלא ב-2 פותח לכם חלון חדש להזדמנויות בתחום העסקי והמקצועי. ימים אלו טובים לשיתופי פעולה ויוזמות חדשות. רק שימו לב שלא להפעיל יותר מידי כוחנות או דרמות מיותרות על הצד השני. גם הירח המלא של ה-31 ישפיע על תחום העבודה שלכם ויאפשר לכם ליצור קשרים ולסגור מעגלים.

   

  אהבה וזוגיות: נפטון יוצר קשר בכל החודש עם מרס בבית הרומנים שלכם, זוהי הזדמנות לרווקים וגם לאלו שרוצים ליהנות מהחיים ולהרגיש ממגנטים. גם התקשורת שלכם תהיה מושפעת מוונוס ב-6 כך שתוכלו ליצור קשרים חדשים.

   

  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 10-11 לחודש.
  • ימים טובים לזוגיות: 24-26 לחודש

   

  מזל קשת

  מרקורי שסיים את נסיגתו במזל שלכם ומאיץ מהירות במזל שלכם. גם אם לא תכננתם, תצטרכו להשלים כל מיני פערים, עבודות ומטלות בירוקרטיות למיניהן. בתחום הכספי אתם חווים לחץ מסוים, יש מצב שזה למטרת מגורים. כדאי שתנסו להיות קצת יותר מחושבים.

   

  עבודה וקריירה: עסקי נדל"ן חוזרים לחייכם, כניסתו של שבתאי לבית השני שלכם מעורר את כל נושא הבניה. או שגורם לכם לתכנן מהלכים חדשים בעסקים.

   

  המצפן החודשי: יופיטר בעקרב בקרבת מרס, מכוון אתכם לחשוב הכנסה פסיבית, או רעיון כלכלי חדש. שמרו על האופטימיות שלכם ועל החיישנים פתוחים כל הזמן. היבטים בין שבתאי לבין יופיטר יכולים לעשות את השינוי, להביא את הצ'אנס שאתם מחכים לו. אם אתם לומדים אז זה יכול להטיב עם הלימודים ואם אתם מורים אז בהוראה. ואם אתם לא – אז כנראה שיש לכם מה לומר, להעביר את הידע שלכם הלאה.

  המחצית השנייה של החודש: זמן של התפתחויות מהירות ואירועים שעוברים תפנית. אצלכם זה מתבטא בהגשות, סיומות ומעבר לדברים יותר אישיים ופחות מתסכלים.

   

  גם אם רכשתם או קניתם דירה או מכונית זה הזמן שהרכישה תקבל תפנית ותתחילו לעבור לשלב של התוצאות או שחרור הקושי שרבץ על הנושא עד כה. ב-26 מרס יעבור לגדי, ויפעיל אתכם כטורבו.

   

  טיולים וחו"ל: 31.1 ליקוי לבנה במזל אריה, תיתכן נסיעה מהעבודה או השתלמות או אולי אפילו קשור ללימודים או הרצאה שאתם מעבירים, בה יהיו מעורבים הרבה אנשים. אנחנו ממליצים לכם שתבדקו את הבריאות קודם לכן.

   

  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 12-14 לחודש.
  • ימים טובים לזוגיות: 27-28 לחודש.

   

  מזל גדי

  מזל טוב לגדיים שחוגגים יומולדת. ירח מלא במזל היורד שלכם, בית הזוגיות ב-2 לחודש יעשה לכם גוד טיים יוקרתי כמו שאתם אוהבים.

   

  הכוכב שלכם שבתאי מתחיל את מסלולו במזל שלכם וסביר להניח שאתם מרגישים את הרצינות שלכם מעבירה אתכם להילוך אינטנסיבי יותר. ב-6 לחודש ונוס בלב השמש במזל שלכם, זוהי התחלה חדשה בכל הקשור לזוגיות או שותפויות, יכול להיות שאתם מרגישים קרבה עזה וגעגוע.

   

  ב -9 זהו יום שכדאי להדגיש אותו בו תוכלו להגיע להישגים מרשימים בזכות ההתמדה והנחישות שלכם. אין ספק שזהו חודש מאוד עוצמתי עבורכם, נצלו אותו לטובה.

  מולד ירח ב-18 הוא התחלה כמו סטרטר, אולי תקבלו תשובה חיובית, או שתקבלו סימן להתחיל עם הפרויקט או העבודה שאליה התכוונתם.

   

  בריאות וגוף: מרקורי שסיים נסיגה, יכול לתפוס אתכם עם צינון או דלקת בגרון. מאוד חשוב שתשמרו על עצמכם ותלבשו חם. שלא תהרסו את התוכניות שלכם ובטח שיש לכם כאלה.

   

  כספים ופיננסים: ירח מלא במזל דלי ב-31 לחודש יפתח לכם חלון חדש להזדמנויות בתחום הכספי. לצעירים מביניכם: שיש להם ראש ממולח ותעוזתי, סוף החודש הזה הוא ה זמן 'לעשות קופה', אולי ממסיבות או ארגון חברתי אחר.

   

  מבחינה זוגית: הירח המלא של ה-2 הוא זמן שכדאי שתנצלו אותו רומנטית. רק זכרו להיות פחות עקשניים, תתגמשו ותתחברו טיפה'לה לרכות.

   

  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 15-16 לחודש.
  • ירח בבית הזוגיות: 2-3 ו-29-30 לחודש.

   

  מזל דלי

  עוד כמה צעדים לקראת היום הולדת שלכם וכן, אתם ממש רוצים לחגוג השנה ואם ניתן למקד את זה בא לכם שהחגיגה תהיה בעיקר חברית אבל גם רומנטית. לא בא לכם להתפשר.

   

  השמים משחקים לטובתכם ב-20.1 כשהשמש תעבור למזל שלכם וכשמולד ירח ב-18 במזל שלכם ילחץ על כפתור הפליי עבורכם, כבר לא תרצו יותר לחכות להפתעות, תרצו לתכנן תוכניות. זוהי תקופה טובה חברתית, אישית וכדאי שתגידו כן, להצעות ובילויים.

   

  אהבה וזוגיות: מתי בפעם האחרונה הייתם בחו"ל, או יצאתם לטיול רומנטי? הירח המלא ב-2 לחודש מחזק את הפן האינטימי, כמו חג אהבה קטן. וב-31 נדלק האור בשמים במזל היורד שלכם. אל תאפשרו לשום דבר לקלקל לכם את החגיגה.

   

  שבתאי שעבר למזל גדי בסוף דצמבר, משנה לכם את תפיסת עולמכם הפנימית, אתם הופכים יותר רציניים ופחות ביתיים. אתם מרגישים צורך עז לתקוע יתדות באדמה ולהפוך את הפוטנציאל שלכם לממומש ברמת החומר.

   

  בית ומשפחה: אולי תמצאו את עצמכם חסרי מוטיבציה בתחילת החודש (זה הולך ומשתפר לקראת סופו) אולי אתם רודפים אחרי הזנבות של עצמכם מבחינת סדר יום ושגרה. תיהנו ממשפחתיות ואינטימיות ואל תנסו לשנות את האנשים שכל כך שונים מכם.

   

  בריאות: הירח המלא של ה-2 יכולה להעלות לכם חום, אולי זו אלרגיה, בכל אופן מומלץ לעשות אמבטיות ולשתות תה צמחים.

   

  • הירח במזל שלכם: 17-19 לחודש
  • ירח במזל היורד שלכם (טוב לזוגיות): 4-5 וירח מלא ב-31

   

  מזל דגים

  החודש מתחיל עם ירח מלא במזל סרטן, זוהי חגיגה ביתית. האנרגיה הממוקדת בבית שלכם מרגישה לכם קצת מוגזם, יותר מידי לוחצת ודרמטית, בשביל זה בדיוק תגיע השמש למזל דלי ב-20 שתאפשר לכם לנוח מכולם ולקבל קצת שקט עבור עצמכם. ב-31 לחודש ירח מלא במזל אריה, יכול להרגיש לכם כמו התרוקנות אנרגטית ואנחנו ממליצים לכם לפנות זמן לאינטימיות וליהנות משקט עבור עצמכם.

   

  קריירה: שבתאי ברום המפה שלכם מציב אתכם במקום תובעני מבחינת מצבכם התעסוקתי, נשאר לכם מעט זמן לעצמכם וכתוצאה מכך גם לזוגיות.

   

  זוגיות: ירח מלא של ה-2 טוב להתאהבות חדשה עבור הרווקים שבינכם. ולאלו שבזוגיות זוהי תקופה ליהנות מערב רומנטי על יין ומטעמים ולחגוג את החיים.

  רעיונות חדשים: מולד ירח ב-18 לחודש בדלי, יכול להוליד רעיון חדש לתחום הקריירה שלכם, אתם ידועים כיצירתיים, אז חשבו על אפיק חדש של פרסום ושיווק ואם אתם לא עצמאיים אז זה טוב לתקשורת חברתית.

   

  • ימים טובים לזוגיות: 5-7 לחודש
  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 20-22 לחודש

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  הירח מביא אהבות החודש
  צילום: shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים