שתף קטע נבחר

גונן אוסישקין ימונה למנכ"ל אל על

אוסישקין, לשעבר טייס בחיל האוויר, יחליף את דוד מימון שביקש לסיים את תפקידו לאחר כהונה של 4 שנים כמנכ"ל

דירקטוריון אל על החליט היום (ב') פה אחד על מינוי גונן אוסישקין לתפקיד מנכ"ל אל על. אוסישקין יחליף את דוד מימון, שביקש לסיים את תפקידו לאחר כ-13 שנים באל על, ארבע מתוכן כמנכ"ל החברה.

 

אל על מבטלת את המותג המוזל UP

מנכ"ל אל על דוד מימון הודיע על התפטרותו

 

אוסישקין (50), לשעבר טייס בחיל האוויר, החל את עבודתו באל על בשנת 2004. בין היתר שימש טייס בצי מטוסי בואינג 747-400, לאחר מכן כיהן כבתפקידים ניהוליים שונים במשך 12 שנים, מתוכם עשר שנים בחטיבת מסחר לרבות ראש אגף תכנון מסחרי, רשת הנתיבים לו"ז (שיבוץ המטוסים לטיסות) וניהול הכנסות. תפקידים אותם ביצע בהצלחה רבה.

גונן אוסישקין, המנכ"ל הנכנס (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
גונן אוסישקין, המנכ"ל הנכנס(צילום: סיון פרג')

החל משנת 2014 שימש מנהל האסטרטגיה, תכנון וארגון (תוא"ר) באל על ובתפקידו האחרון היה סמנכ"ל מסחר בחברה. במסגרת תפקידו הוביל יחד עם גורמים נוספים בחברה, את תהליך ההצטיידות הגדול בתולדות החברה של מטוסי הדרימליינר.

 

גונן בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. יו"ר הדריקטוריון, אלי דפס ציין את האמון והתמיכה של הדירקטוריון בגונן אוסישקין, אשר מביא עמו היכרות טובה של ענף התעופה ושל החברה ויידע להנהיג ולקדם אותה בהצלחה בתקופה אתגרית זו. גונן אוסישקין אמר היום: " אני מודה על הבחירה ועל האמון שמועצת המנהלים נתנה בי. אני בטוח שיחד עם כל עובדי החברה המסורים נמשיך ונצעיד את אל על אל מול האתגרים הניצבים לפניה, למען לקוחות החברה ובעלי המניות שלה.

 

ברצוני להודות למנכ"ל היוצא דוד מימון על פעילותו והובלתו לקידומה של חברת אל על בארבע השנים האחרונות. אני משוכנע כי העבודה המשותפת עימו בכל תפקידי באל על השכילה אותי ותסייע לי רבות בתפקיד המאתגר. אני רוצה לאחל לדוד הצלחה בהמשך דרכו".

 

גונן צפוי להיכנס לתפקידו בשבועות הקרובים לאחר חפיפה מסודרת והערכות לתפקיד עם המנכ"ל דוד מימון.

 

מנציגות טייסי אל על נמסר: "אנחנו מברכים על מינוי גונן אוסישקין למנכ"ל אל-על. המינוי מגיע בדיוק בשעה הנכונה: אל על נמצאת בתקופה מאתגרת ובשוק תחרותי ואנו מקווים שכמי שצמח מתוך המערכת ונמצא בחברה עוד משנת 2004 יוסיף מניסיונו הרב ויוכל להוביל את אל על לצמיחה. בימים אלה מתנהל תהליך גישור בין נציגות הטייסים לחברה ואנו מקווים כי גונן, אשר כיהן בשורה של תפקידים בכירים, יתרום לפתיחת דף חדש ביחסי העבודה אשר יבטיח את שגשוג החברה".

 

צפו: גונן אוסישקין מכריז על ביטול המותג המוזל up

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סיון פרג'
גונן אוסישקין
צילום: סיון פרג'
מומלצים