שתף קטע נבחר

חיים בן דרור צפוי להחליף את חיים כצמן כיו"ר גזית גלוב

בן דרור, כלכלן בהכשרתו, הוא חבר דירקטוריון בקבוצה - ונחשב מקורב ליו"ר היוצא. כצמן יחליף את דורי סגל כמנכ"ל גזית גלוב - סגל יתמקד בהובלת החברה הבת FCR הפועלת בקנדה

חיים בן דרור צפוי להחליף את חיים כצמן כיו"ר דירקטוריון גזית גלוב וחברת האם נורסטאר, כך נודע ל"כלכליסט". בן דרור הוא כלכלן ותיק, חבר דירקטוריון גזית גלוב ונחשב למקורבו של חיים כצמן.

 

אחרי שנה בלבד: דורי סגל מסיים את תפקידו כמנכ"ל גזית גלוב - חיים כצמן יחליפו

 

חיים כצמן נאלץ לפרוש מתפקיד היו"ר בעקבות המינוי הצפוי שלו למנכ"ל החברה במקומו של דורי סגל, שהודיע היום (ג') על פרישתו מהתפקיד. ההחלפה תתבצע בפועל בסוף החודש.

  

כצמן מכהן כיו"ר דירקטוריון גזית גלוב החל ממאי 1995. הוא ימשיך לכהן כיו"ר דירקטוריון החברה הבת אטריום, יו"ר דירקטוריון החברה הבת סיטיקון וסגן יו"ר ריג'נסי סנטרס. כצמן ימשיך לכהן גם כמנכ"ל נורסטאר החזקות, בעלת השליטה בקבוצת גזית גלוב.

 

השותף דורי סגל כיהן כמנכ"ל גזית גלוב בשנים 1998 עד 2008 ושוב החל משנת 2017. הוא ימשיך לכהן כדירקטור בחברה ובחלק מחברות הבת הפרטיות שלה. סגל כיהן כנשיא ומנכ"ל פירסט קפיטל בשנים 2000 עד 2015, ומכהן כיום כיו"ר דירקטוריון פירסט קפיטל.

  

כצמן אמר שלא צפוי שינוי משמעותי במדיניות של גזית גלוב. "אני הרי הייתי שותף להתווית המדיניות עד כה, ולכן לא צפוי שינוי במדיניות הניהול בהמשך. אנחנו נמשיך להגדיל את רכיב הנדל"ן הפרטי באמצעות רכישות פרטיות של גזי הוריזון (הזרוע הפרטית בארה"ב), הקטנת שיעור המינוף ומכירה של מניות בזרועות הציבוריות". לשאלה האם צפוי להיות שינוי בעלויות השכר של השניים ענה כצמן: " לא חושב. בכל אופן לא שינוי מהותי".

  

חטיבת המחקר של ווליו בייס, בית השקעות בניהולו של שי ליפמן, נתנה לגזית גלוב המלצת קנייה במחיר יעד של 44 שקל למניה, אפסייד של 16% על מחיר השוק הבוקר. בווליו בייס מציינים שבעקבות אישור הרפורמה במס בארה"ב, המס המירבי יורד מרמה של 35% לרמה של 21% - לגזית גלוב זה שווה שני שקלים למניה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים