שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שוב כמעט אסון במבנה של גינדי החזקות
  דיירי הפרויקט היוקרתי גינדי OAK ברמת השרון, נדהמו לגלות כי פלטות חיפוי ברזל התנתקו מהמסגרת של הבניין ונפלו מגובה רב אל הגינה ולכביש הסמוך לאחר הסופה בסוף השבוע. גינדי: "פועלים להשלמת העבודות בפרויקט. הפלטה נפלה כתוצאה מעבודות של דייר פרטי עם קבלן מטעמו". צפו בתמונות

   

  צפו: נזילה חמורה בחניה של הבניין של גינדי

  צפו: נזילה חמורה בחניה של הבניין של גינדי

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  עוד מחדל בטיחותי בפרויקט של גינדי החזקות: דיירי הפרויקט היוקרתי גינדי OAK ברמת השרון, נדהמו לגלות בבוקר שלאחר הסופה, בסוף השבוע האחרון, כי פלטות חיפוי ברזל התנתקו מהמסגרת של הבניין ונפלו מגובה רב אל הגינה ולכביש הסמוך. למרבה המזל איש לא נפגע. כך נודע ל-ynet.

   

  פלטת החיפוי שנפלה ()
  פלטת החיפוי שנפלה

  הבניין ברמת השרון ()
  הבניין ברמת השרון
  אחד הדיירים ששוחח עם ynet סיפר כי הם פנו לגינדי החזקות בבקשה לטפל ולבדוק את כל הלוחות באופן מיידי, אבל בחברה התנערו מאחריות וטענו כי הנושא נמצא באחריותו של הדייר בקומה העליונה, שקנה דירת מעטפת ומבצע את הגימור לבד באמצעות קבלן. דיירי הבניין טוענים מנגד כי טענה זו לא נכונה, מאחר שמדובר באלמנט חיצוני למבנה, שאינו נמצא בתוך הדירה שבקומה העליונה. גם גורמים מטעמו של אותו הדייר, שבבעלותו שלוש דירות בבניין - הכחישו את טענות החברה.

   

  החניה מוצפת מים ()
  החניה מוצפת מים

  עוד טוענים הדיירים כי לא מדובר בליקוי היחיד במבנה ושהסופה גרמה גם להצפות בחניון לאחר קריסה של משאבת המים. "מה שקרה עכשיו מסכן חיי אדם", טוען אותו דייר. "זה מתווסף לעשרות דלתות אש, שנמסרו שבורות עם מנגנונים לא תקינים, בניגוד לתקן. עד היום לא תיקנה החברה את הליקוי הזה חרף פניות חוזרות ונשנות".

   

  נזילות מתקרת החניה ()
  נזילות מתקרת החניה

  "דירות ברמה נמוכה"

  מדובר במבנה שעבר מסלול לא פשוט עד להקמתו, שכלל החלפה של שלושה קבלנים. "חברת דניה סיבוס החלה לעשות את היציקות והיסודות של המבנה, אך הפסיקה בשל סכסוך עם גינדי", מספר אחד הדיירים.

   

  "אחריהם נכנסה חברת א.דורי, שגם הפסיקה באמצע, ואז נכנסה חברת אורתם מליבו, אך בית המשפט עצר את העבודות לאחר שלושה חודשים. כך, אף שהוספנו כסף על מוצרים ועל דירות יוקרה, נותרנו עם דירות ברמה נמוכה ועם פועלים ממורמרים, שאף פגעו בשטחים הציבוריים של הבניין".

   

  אכלוס המבנה החל בעיכוב של שנה, בספטמבר 2016, אך עד היום לא הושלם האכלוס של כל הדירות. "רוב הדירות כבר מוכנות, אבל יש עוד ליקויים רבים", מספר הדייר. "שנת הבדק כבר עברה, אבל ברוב הדירות לא טיפלו בבעיות, למרות פניות חוזרות ונשנות של הדיירים".

   

  תזכורת: הזכוכיות שנפלו מבניין של גינדי בתל אביב לפני כשנתיים    (צילום: יוגב אטיאס)

  תזכורת: הזכוכיות שנפלו מבניין של גינדי בתל אביב לפני כשנתיים    (צילום: יוגב אטיאס)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  אין זה המקרה הראשון בו צונחים חלקים ממבנים של גינדי החזקות. לפני כשנתיים וחצי צנחו זכוכיות ממגדל "G תל אביב" של גינדי החזקות, בפינת הרחובות אבן גבירול ושאול המלך בתל אביב, בפעם השלישית באותו המבנה. למרבה המזל, גם המקרים הללו הסתיימו ללא נפגעים. 

   

  גינדי: "הלוח נפל כתוצאה מעבודות של דייר פרטי עם קבלן מטעמו"

  מחברת גינדי החזקות נמסר כי "חברת גינדי החזקות מלווה באופן צמוד את דיירי פרויקט היוקרה ונמצאת בקשר רציף עם נציגות הבניין תוך עדכון שוטף. הטענות המועלות הן פרטניות ולא על דעת הנציגות.

   

  "כפי שסוכם, הוגש דו"ח תיקונים ולאחר יצירת דו"ח נגדי יסוכם על המתווה לממשו. כך מתרחש התהליך בכל פרוייקט בישראל וכך יתרחש גם כאן.

   

  "עבודות הבנייה בפרויקט התעכבו בשל נסיבות שאינן בשליטת החברה לרבות החלפת קבלנים, מבצע צוק איתן ותקופת הקפאה ממושכת בצו בית משפט, תוך הליך חדלות פירעון של קבוצת אורתם מליבו, אשר במהלכה הופסקו העבודות בפרויקט.

   

  "גינדי החזקות השקיעה עשרות מיליוני שקלים מכיסה בהחלפת הקבלנים. החברה פעלה כמיטב יכולתה וביעילות לצמצום תקלות העיכוב ולהשלמת העבודות בפרויקט והשקיעה לשם כך משאבים עצומים.

   

  "לגבי הלוח שנפל, מדובר בלוח שנפל כתוצאה מעבודות של דייר פרטי אשר קבלן מטעמו שיחרר את החלק ולא השיב ו/או חיזק את החלק כנדרש וכמתחייב, סוגייה זו מוטלת לפתח הדייר שביצע את התיקונים ו/או מי מטעמו ואין לה כל קשר לגינדי החזקות".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים