שתף קטע נבחר

מונו כונסי נכסים לבעלי רשת iShare

בהמשך לבקשת בנק הפועלים, ביהמ"ש מינה כונסי נכסים למקס מדיה אייר בע"מ, הבעלים של רשת iShare. כדי להימנע מתקריות אלימות כנגד עובדי החברה, זו סגרה את חנויותיה והוציאה את עובדיה לחופש

בית המשפט מינה כונסי נכסים לחברת מקס מדיה אייר בע"מ, הבעלים של רשת iShare, המשווקת את מוצרי אפל בישראל.

 

iShare בדרך לכינוס נכסים? עשרות לקוחות נותרו ללא מענה

הזמינו אייפון 7 לפני כולם וטוענים: "לא קיבלנו בזמן את המכשיר או החזר כספי"

 

נזכיר כי לפני מספר ימים בנק הפועלים הגיד בקשה בהולה, בהסכמה, למינוי עורכי הדין דן פרידמן ואסף שמרת ככונסי הנכסים לחברה. זאת, לאחר שהחברה חרגה ממסגרת האשראי שהוקצבה לה והמחאותיה חזרו. סך החוב של החברה עומד על כ-2.5 מיליון שקל.

  

רשת iShare, המשווקת את מוצרי אפל בישראל (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
רשת iShare, המשווקת את מוצרי אפל בישראל(צילום: רויטרס)

חובה של החברה מורכב ממשיכת יתר מחשבון הבנק בסך 115,443 אלף שקל; חריגת מסגרת כרטיס האשראי של החברה בסך 140,729 שקל; שתי הלוואות שניתנו בחודש דצמבר האחרון, סמוך אחת לשנייה, בסך כולל של כ-2.5 מיליון שקל; והלוואה קודמת בסך 400 אלף שקל (אשר ניתנה כבר בחודש פברואר 2016, ואשר הוחזרה רק בחלקה). 

 

מאז 2014 הבנק העמיד לחברה אשראי בסך של כ-3 מיליון שקל. ביום רביעי האחרון התברר כי בשל החזרת המחאות לספקים ולבעלי הנכסים אותם שוכרת החברה, לקוחות החברה החלו לצבוא על חנויות החברה ואינם מאפשרים המשך פעילות. בנוסף, בבקשת שעבוד וכינוס נכסים נכתב על ניסיונות של מקרי ביזה המסכנים את המשך קיומו של המלאי המוצרים של החברה. 

 

לאור זאת, וכדי להימנע מתקריות אלימות כנגד עובדי החברה, סגרה החברה את חנויותיה והוציאה את עובדיה לחופש. הבקשה למינוי כונסי נכסים הוגשה בהסכמת מקס מדיה אייר בע"מ ואושרה על ידי בית המשפט המחוזי.

 

בעקבות הפרסומים בימים האחרונים, החליטה רשת iStore, בין המשווקות הרשמיות של אפל בישראל, לתת הטבה ללקוחות iShare אשר קיבלו מוצרים שרכשו מטעם החברה, וכעת נותרו ללא כתובת לעניין האחריות.

 

 "אנו מצרים על הפגיעה בציבור המשתמשים בישראל ומזמינים את הלקוחות שנפגעו ליהנות משירותי המעבדה הרשמית של Apple בישראל, דרך סניפי iStore", אמרה הרשת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים