שתף קטע נבחר

רשת אופנת הילדים מישמיש נמכרת

בלעדי: הרשת, שלחברה המפעילה אותה מונתה מפרקת זמנית, צפויה להימכר בסכום של 400 אלף שקל לגורם שהפעיל עד לאחרונה רשת חנויות עודפים של מותג האופנה גולף

רשת האופנה הידועה לילדים, "מישמיש", צפויה להימכר בסכום של 400 אלף שקל, כך מפרסם "ידיעות אחרונות". הקונה הוא גורם שהפעיל עד לאחרונה רשת חנויות עודפים של מותג האופנה גולף.

 

לכתבות נוספות בנושאי צרכנות

 

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

עו"ד דורית לוי טילר, המפרקת הזמנית של חברת "מיש העולם שייך לילדים", המפעילה את רשת בגדי הילדים "מישמיש", הגישה היום (א') לבית המשפט בקשה למכור חלקים מהרשת לחברת זיקו סקיי של איש העסקים זיקו גגוע, אשר עד לאחרונה הפעיל רשת חנויות עודפים של מותג האופנה גולף, תמורת 400 אלף שקל.

 

המפרקת מציינת כי היתה זו ההצעה היחידה שהוגשה לה לרכישת חלק מנכסי הרשת, זכויות הרשת בסניף קניון פרץ סנטר בדימונה ובחוצות המפרץ בחיפה, ומוניטין הרשת. במסגרת הרכישה תרכוש הרוכשת המוצעת גם את המלאי והציוד.

 

רשת מישמיש, רשת אופנה וביגוד לילדים ולתינוקות, מנתה עד לאחרונה 30 סניפים (13 בבעלות והיתר בידי זכיינים) והעסיקה 65 עובדים. באמצע חודש ינואר מינה בית המשפט את לוי טילר כמפרקת זמנית לרשת, שסגרה את הסניפים בבעלותה, למעט ארבעה שהיו רווחיים.

 

המפרקת מציינת בבקשה לאישור המכר כי עובדי החברה אינם משתפים איתה עוד פעולה, וביום חמישי האחרון חדלו להתייצב לפתיחת ארבעה הסניפים המופעלים על ידי המפרקת. עוד ציינה המפרקת כי "מרבית הזכיינים הודיעו למפרקת על סגירת החנויות שבזכיון לאור הקשיים אליהם נקלעו... בנסיבות אלו, ומשלא התקבלו הצעות נוספות, מבוקש מבית המשפט ליתן החלטה המאשרת את המכר לרוכשת".

 

כזכור, לרשת מונתה מפרקת לאחר שעובדים ברשת הגישו, באמצעות עו"ד תומר דוד, בקשה לפירוקה. את המפרקת מייצג עו"ד מור נרדיה. יש להדגיש כי ישנם זכיינים שממשיכים להפעיל כרגיל את החנויות שלהם, ואין להם כל נגיעה לתיק. בית המשפט ביקש את תגובת הזכיינים בטרם יתן הכרעתו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים