שתף קטע נבחר

UNLIMITED: פגיעת טרקטור בסיב ראשי ניתקה אלפים מהאינטרנט

טרקטור שעבד באזור טירת הכרמל חתך סיב אופטי מרכזי של חברת UNLIMITED. בעקבות זאת כ־4,000 לקוחות ספקית האינטרנט HALO נותרו ללא גישה לאינטרנט. החברה: "התיקון צפוי להסתיים במהלך השעות הקרובות"

בשל פגיעת טרקטור בסיב מרכזי של UNLIMITED באזור טירת הכרמל - אין אינטרנט ברחבי הארץ משעות הצוהריים, ללקוחות ספקית האינטרנט HALO, המספקת שירותי אינטרנט בשיתוף חברת החשמל. הערים שבהן מורגשת התקלה הן: רעננה, רמת־השרון, תל־אביב, רמת־גן, באר־שבע, נתניה וחיפה. 

 

כמה זה עולה בחו"ל? מהיום תוכלו להשוות מחירים בין המוצרים

   

התשתית מבוססת על סיבים אופטיים המותקנים לאורך תשתיות של חברת החשמל, באמצעות חברת IBC, שחברת החשמל שותפה בה, כשהמוצר עצמו מכונה UNLIMITED, ומסופק באמצעות ספקיות אינטרנט שונות.

 

 

אלפים ללא אינטרנט ()
אלפים ללא אינטרנט

ל־ynet הגיעו בשעות האחרונות מספר פניות מלקוחות המדווחים על קשיים בהתחברות לרשת האינטרנט. א' מרמת־גן, המתגורר בשכונת מרום־נווה, דיווח כי משעות הצוהריים אינו מחובר לאינטרנט, וכי במוקד השירות של החברה מודעים לתקלה. ג', בעל עסק באזור מתחם הבורסה, מספר שהתקשר למוקד החברה ונאמר לו שטרקטור פגע בסיב אופטי מרכזי, וכי אין צפי לתיקון התקלה. כמו כן, הייתה פנייה על תקלה באזור רמת־השרון.

 

כשמחייגים אל מוקד השירות של החברה, בטלפון מס' 5805*, עונה מענה ממוחשב: "צוהריים טובים, זמני המתנה גבוהים מהרגיל עקב תקלה וכן עלולים להיות שיבושים בגלישה. הנושא נמצא בטיפול. אנו מצטערים על אי הנוחות, תודה רבה על ההבנה וסליחה".

 

מחברת UNLIMITED נמסר בתגובה: "בעקבות עבודות של קבלני בנייה, טרקטור שעבד באזור טירת הכרמל חתך סיב אופטי ראשי של UNLIMITED, המחבר את לקוחות HALO לתשתית הסיבים האופטיים. בעקבות זאת כ־4,000 לקוחות ספקית האינטרנט HALO נותקו מהתשתית. צוותי UNLIMITED עובדים על הנושא מרגע שנודע על התקלה, והתיקון צפוי להסתיים במהלך השעות הקרובות".  

 


 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים