שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  תנו לנכדיי לרכוב על קרנף

  רגע לפני שסבא אליעזר לוקח אותם לספארי בקניה, מבקש סבא קרני את עזרת הספארי כחול-לבן

  האזרח י' פונה הספארי משיב 

  האזרח י' פונה
  6 במרס 2000

  לכבוד הספארי- רמת גן,

  אוהבי החיות המבורכים. אין די מילים כדי לתאר עד כמה אני מוקיר אתכם ואת פועלכם למען שמירת החי והגברת המודעות לחיות. בכל שבת שניה אני מבקר עם נכדי בגן הנאה שבניתם ואני מודיע לכם שאילו הייתי חיה, זה המקום שהייתי רוצה לחיות בו. יישר כוח.

  ברצוני לשתף אתכם בבעיה אישית שבקשה אישית בסופה.

  הנני, יואל קרני, סבם של עידו ואלון קרני, אוהב את נכדיי אהבה עזה, אלא שיום יום אני מוצא את עצמי בתחרות קשה על ליבם, עם סבם מהצד השני, אליעזר.

  אליעזר זה, איש טוב ולבבי שמלבד היותו כזה, הינו עשיר כקורח ועל כן יכול לתת לנכדים דברים שאני איני יכול. (טרקטור ממונע, מטוס מונחה רדיו וטיול לאמריקה- רשימה חלקית וזמנית בהחלט) אני לעומתו הרבה פחות עשיר, אבל לא פחות אוהב את נכדי ועל כן נאלץ להמציא דרכים, להגיע אל ליבם, שאינם עולים בממון רב.

  לאחרונה מגלים הנכדים אהבה עזה לחיות ובמיוחד לקרנף. הילדים נוברים באנציקלופדיות, ספרים, באינטרנט ובכל מקום שבו הם יכולים לקבל מידע על החיה המופלאה הזאת- הקרנף.

  סבא אליעזר הבחין באהבתם של השניים לקרנפים והבטיח להם לקחת אותם בקיץ לספארי באפריקה שם, לדבריו, יוכלו לרכב על קרנף. מיותר לציין בכמה עלתה קרנו בעיני הנכדים, מרגע שהבטיח להם שבזכותו ירכבו על קרנף, ועד כמה הם מעדיפים כעת את חברתו על חברתי.

  אני מרגיש שבקרב הזה אסור לי להפסיד ולכן ברצוני לבקשכם להתיר לנכדי לרכב על קרנף כאן אצלנו בסאפרי הכחול לבן שבניתם לתפארת. ברור שאחרי שיעשו כן והקרדיט על הארגון יזקף לזכותי (ולזכותכם!) אזכה שוב באהדת הנכדים ואכה את סבא אליעזר שוק על ירך (במובן המטאפורי כמובן) במלחמה על ליבם.

  אנשי ספארי יקרים, אנא אשרו במהרה את בקשתי להרשות לעידו ואלון לרכוב על גבו של קרנף ועזרו לי להגיע שוב אל ליבם.

  שלכם. אוהב החי והצומח

  יואל קרני

  קהילת ציון 23

  הרצליה

  46382

  נ.ב.

  בכל פעם שאני מנסה להרשים את נכדי עם איזה פריט מידע שליקטתי על הקרנף, נוחרים הנכדים בבוז וטוענים שאת זה הם כבר ידעו. אולי אתם בידענותכם המופלגת בענייני חיות תוכלו לכתוב לי דבר מה שאינו ידוע על הקרנף בכדי שאוכל להרשים את נכדי.

  תודה כפולה ומשולשת.

  חזור למעלה
  הספארי משיב
  9.3.00

  סבא קרני שלום רב!

  אנחנו בספארי-ר"ג-כחול-לבן, נעזור לך בשמחה, נעשה יד אחת, לזכות בקרב על ליבם של נכדייך.

  נוכל לארגן עבורכם יום חוויתי, "מאחורי הקלעים" של הספארי. להצטרף למטפל, על הטרקטור, המפזר בבוקר מזון לעדרים בשטח הפתוח; להאכיל ג'ירפות ושקנאים; להפגש פנים אל פנים עם נחש בואה ענק; להכנס ל"גוב האריות", לצפות בכניסתם של הפילים, הטיגרסים או הקופים לתאי השינה, בסוף היום, וחוויות נוספות.

  כדי לגבש תוכנית ליום כזה ולקבוע את העלויות (שעדיין יהיו נמוכות מיום שהייה בספארי בקניה), נשמח לשוחח בטלפון: 03-6313531, שלוחה 5 - רויטל.

  ובנתיים נוכל להרגיעך באשר לרכיבה על קרנפים בקניה - לנו לא ידוע על אפשרות שכזו, של קרנף מאולף המרכיב בני אדם. אנחנו גם מתנגדים לאילוף חיות בר.

  בספארי ר"ג תוכלו לראות את הקרנפים, חופשיים, בארוחת-הבוקר, וכמו כן להאכיל במו ידיכם את שלום, הקרנף השליט, השוהה בגדרה, לתקופת "הקפאה".

  בברכה, רויטל, מחלקת חינוך, ספארי

  חזור למעלה
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים