שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תיק 4000 עבר למשטרה, בקרוב יזומנו עדים
  רשויות המס סיימו את בדיקתן בתיק שאול אלוביץ' ומסתמן שתיפתח חקירה פלילית סביב קשריו וסביב ההטבות שקיבל בבזק תמורת סיקור אוהד לנתניהו באתר "וואלה"
  עדים ראשונים יזומנו בקרוב ללהב 433 במסגרת פרשת 4000. כך מעריכים גורמים ברשויות אכיפת החוק. רשויות המס סיימו את בדיקתן בתיק שאול אלוביץ', והחומר הועבר לבדיקת המשטרה. כעת מסתמן כי תיפתח חקירה פלילית.

  אלוביץ'. קשריו ייחקרו (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
  אלוביץ'. קשריו ייחקרו(צילום: יובל חן)

  ב"אולפן שישי" בערוץ 2 דיווח אמנון אברמוביץ' על התפתחות בתיק. כעת מתברר שגורמים שונים במשטרה מעריכים שבתוך זמן קצר תהפוך הבדיקה שביצעו החוקרים לחקירה של ממש.

   

  החקירה תהיה סביב קשריו של אלוביץ' וההטבות שקיבל בבזק תמורת סיקור אוהד לראש הממשלה בנימין נתניהו באתר "וואלה". לפי גורמים במשטרה, כבר בזמן הקרוב יזומנו גורמים בכירים בעבר ובהווה למסור עדות, כדי להבין מי נתן הוראות בנוגע לסיקור משפחת נתניהו ואילו הוראות ניתנו.

  נתניהו. סיקור אוהד ב"וואלה" (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  נתניהו. סיקור אוהד ב"וואלה"(צילום: מוטי קמחי)

  במסגרת הפרשה, שנחקרה מאז יוני האחרון ברשות ניירות ערך, הועברו לפני כשלושה חודשים הסיכומים לפרקליטות. הרשות מצאה תשתית ראייתית להעמיד לדין את בעלי בזק אלוביץ', בכירים בחברה ובחברה הבת yes וכן את מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר, בשורת עבירות.

   

  בין היתר נחקרו פעולותיו של פילבר, מקורבו של נתניהו, שהיטיבו עם בזק, וכן נמצא כי המנכ"ל העביר בשיטתיות מסמכים מסווגים מהמשרד לאנשי בזק כדי שיעירו הערות בהתאם לאינטרסים שלהם.


  פורסם לראשונה 16/02/2018 23:33

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יובל חן
  שאול אלוביץ'. הבדיקה הסתיימה
  צילום: יובל חן
  מומלצים