שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  מוכה שמש וירח: השפעות ליקויי השמש והירח בשנה האחרונה על רה"מ בנימין נתניהו
  ליקויי החמה והירח משפיעים על כל אחד מאיתנו בדרך שונה, אבל מה קורה כשמדובר באיש ציבור, כמו ראש הממשלה למשל, כיצד משפיעים הליקויים עליו וכתוצאה מכך גם על כולנו? האסטרולוג בועז פיילר מסביר
  בין אם אתם מאלו החושבים שראש הממשלה נרדף על שלא עוול בכפו, ובין אם אתם סבורים שהמאורעות מהם ניזוקה תדמיתו של נתניהו ללא הכר מעידים על אופיו המושחת של ראש ממשלת ישראל, מעניין לנתח את מפת הלידה שלו אל מול ליקויי השמש והלבנה בשנה האחרונה. בואו ננסה לראות יחדיו מה אומרים השמיים:

   

   (צילום: עמית שאבי)
  (צילום: עמית שאבי)
   

  ליקויים והשינויים שהם מביאים עימם

  ליקויי השמש והירח באים אלינו פעמיים בשנה במקבצי ליקויים הנקראים עונות ליקויים. באסטרולוגיה, ליקויי חמה או ליקוי ירח מסמנים זמנים של שינויים גדולים - אלו יכולים להיות חיוביים או שליליים (תלוי בגורמים נוספים במפה). במידה ומעלת הליקוי בשמיים "נוגעת" בנקודה חשובה במפת הלידה של האדם, או יוצרת אליה זווית – הליקוי יורגש באופן משמעותי יותר בחייו של האדם. הליקוי מביא איתו שינויים שיכולים להתמשך על רצף של שנה שלמה, אך עוצמתיים יותר בחודש לפני ואחרי הליקוי עצמו. עבור בנימין נתניהו, הליקויים בשנה האחרונה היו משמעותיים מאוד. בואו נראה:

   

  כמו בטלנובלה רומאית, הליקויים בשנה האחרונה פוגעים לנתניהו במקומות כואבים, המעוררים מאבקים ותהפוכות. ליקוי הירח באוגוסט האחרון התרחש 2 מעלות מול פלוטו במפת הלידה של נתניהו. פלוטו מסמל חשיפה שמובילה למהפכות, מוות של הישן ולידה של דבר מה חדש. ליקוי החמה באוגוסט האחרון התרחש 2 מעלות מכוכב מאדים במפת

  הלידה של ביבי. מאדים מסמל את המלחמות והמאבקים שלנו, הפעולות, התשוקות והיצרים שלנו. הליקויים התרחשו בציר דלי-אריה, שכמו כל סמל אחר באסטרולוגיה, יכול לבוא לידי ביטויים חיוביים או שליליים בחיי האדם.

   

  במובנים החיוביים שלו יסמל ציר דלי-אריה את המנהיגות והכבוד של האדם, את הירתמותו למען מטרות גדולות וחשובות ממנו והובלתו של סביבתו קדימה. במובנים כלליים יסמל הציר את אישיותו של האדם, האגו ומציאת מקומו בין שאר חברי ה"שבט", ובאופן שלילי את ביטויי הנהנתנות והאליטיזם שלו הנובעים מחשיבות עצמית גבוהה מידי. כעת, כאשר אנחנו יודעים את התחומים הקשורים למקום הליקויים, היו אתם השופטים והחליטו האם השינויים, המאבקים, המהפכים והחשיפות שעבר נתניהו, נבעו מהצד החיובי, או השלילי של מופעי הציר הזה.

   

  יש לציין כי 3 ימים בלבד לפני ליקוי הירח, חתם הרי ארו, ראש הסגל לשעבר של נתניהו, על הסכם עד מדינה, שבמסגרתו הוא אמור להעיד ולמסור ראיות הן בנוגע לתיק 1000 (פרשת המתנות) וכן, כתוצאה מהקלטות שנתגלו במכשיר הטלפון החכם שלו – גם בתיק 2000 (פרשת נתניהו-מוזס). כתוצאה מכך, נמלאו כלי התקשורת שוב בכותרות בנושא באותם ימים והגבירו באופן משמעותי את תחושת המאבק (מאדים) בה היה נתון ראש הממשלה ואת החשדות (פלוטו) נגדו בקרב הציבור.

   

  הליקויים האחרונים

  הליקויים שהתרחשו בעת האחרונה (ליקוי ירח ב-31 בינואר וליקוי שמש ב-15 בפברואר) היו הליקויים המשלימים לשני אלו הקודמים, והתרחשו פחות או יותר, מול הקודמים. כך שליקוי הירח התרחש מעלות בודדות מכוכב פלוטו במפת הלידה של נתניהו ואילו ליקוי השמש – מול מאדים.

   

  ואכן שוב, כחצי שנה אחרי, אותם הנושאים עולים על הפרק ומה שלא הושלם אז מבשיל כעת עם סיום החקירות בתיקי 1000 ו-2000 הגשת המלצות המשטרה להעמיד את נתניהו לדין בעוון קבלת שוחד יומיים בלבד לפני ליקוי השמש ב-13 בפברואר 2018. בד בבד, טענות חדשות צצות בפרשת שוחד נוספת (תיק 4000 - בזק) והמשטרה מבצעת גל מעצרים של בכירים בחברה 3 ימים בלבד לאחר הליקוי. עולה השאלה: האם משטרת ישראל נעזרת באסטרולוגים לפני שמחליטה על מהלכיה?

   

  תחילת פרשת 2000

  בואו נלך אחורה יותר, אל תחילת פרשת 2000 וחשיפתה הראשונה, בתחילת חודש ינואר 2017. לאורך חודש ינואר כותרת רודפת כותרת ואל המשטרה נדרשים להגיע שורת אישים המקורבים לנתניהו או המעורבים בפרשה. האם גם אז התרחש ליקוי משמעותי עבור נתניהו? טוב, אולי ניחשתם, כמה ימים לאחר תום ינואר, בתחילת חודש פברואר 2017 מתרחש ליקוי ירח לא על מאדים או פלוטו של נתניהו אלא בדיוק על נקודת האמצע בין שניהם.

  כמה ימים לאחר מכן, מתרחש ליקוי שמש במרובע לכוכב כירון של נתניהו (הפצע הקרמתי שעליי לטהר) ומול שבתאי (הקרמה שלי). בשפה פשוטה – הליקוי פוגע בנקודות המדברות על "שיעורי החיים" שנשמת נתניהו הגיעה ללמוד מהם ולהתפתח דרכם. הוא עצמו יכול לחוש פגוע (כירון) וכן שהוא עובר שפיטה קשה מידי (שבתאי).

   

  ומה בעתיד?

  נראה שלנתניהו יש עוד כמה מפגשים עם הגורל בשנים הקרובות: ליקוי החמה באוגוסט הקרוב שוב יגע בפלוטו במפת הלידה שלו ואילו ליקוי לבנה ביולי 2019 יעמוד בדיוק על צדק במפת הלידה שלו. לכוכב צדק יש תכונה להציל את האדם מגזירה. מעניין יהיה לראות האם הליקוי על כוכב זה יציל אותו או שמה הדבר יורה על כך ששעת ההצלה מדין הסתיימה והמזל הטוב הארוך שהביא את נתניהו להיות ראש במשך שנים ארוכות כל כך – משתנה.

   

  האסטרולוגיה ההתפתחותית רואה באותם "שיעורי חיים" קרמתיים חשיבות עליונה בהשפעתם על מהלך חיינו ולכן, אם היה באפשרותי, הייתי אומר לו באופן אישי שעתה הוא בשעת מבחן ושפיטה. לא רק של הציבור או של מערכות החוק, אלא שפיטה עליונה. לכן, הייתי מייעץ לו מיד לשנות את הטון, ולהבין שאין אדם הנקי מכל רבב, וגם אם הוא חש שהוא נשפט על לא עוול בכפו – ישנו שיעור חשוב שיש עליו ללמוד כאן בנושא התנהלותו עם כוח, שררה, אתיקה, מוסר והנהנתנות שלו ושל בני ביתו. הייתי מזהיר אותו כי אם לא יתעשת וילמד את ה"שיעור" שלו ומהר, התוצאות ב-2019 עלולות להיות חמורות.

   

  דרושה תמיד הכאה על חטא כשמדובר בקרמה. אנו חייבים ללמוד את ה"שיעור" כדי להפסיק את השפיטה. לכן, לא בידי שמיים או בפי הידעונים והאסטרולוגים מצויה התשובה והסוף לפרשה זו, כי אם בידיו של ביבי עצמו, שבין אם ההתפתחויות יביאו לניקויו מכל חשד, או למציאתו אשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים כפי שטוענת משטרת ישראל, צריך לעשות פה "עבודה אישית" מאוד רצינית, כדי שהסוסים האלו, ישנו את מסלולם.

   

   

  בועז פיילר , אסטרולוג התפתחותי

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים