שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  עיני דרש מאשר אלון: "בטל את כנס התמיכה בי"
  יו"ר ההתאחדות המכהן, שהחליט לתמוך בשטרן חלובה כמחליפו, שוחח עם בעלי הפועל רעננה וביקש ממנו לבטל את כנס התמיכה בו. במרכז מכבי החליטו להגיב לנושא: "אם עיני ירצה בתפקיד - הוא שלו". במקביל נעשתה פנייה לשפיגל ואשכנזי

  ביום שני הבא צפויה להיערך ישיבת הנהלה בהתאחדות לכדורגל בה יודיע יושב הראש עופר עיני כי הוא יעזוב את תפקידו בסיום הקדנציה. כמו כן, עיני יודיע על תמיכה במועמדותו של ממלא מקומו שטרן חלובה.

   

  זה לא ממש מטריד את בעלי הפועל רעננה, אשר אלון, שדווקא מעדיף שעיני ימשיך בתפקידו ואף מתכנן כנס תמיכה ביו"ר היוצא. למרות זאת, עיני שוחח עם אלון ודרש ממנו לבטל את הכנס מאחר שהוא כאמור החליט לתמוך בחלובה כמחליפו.

    

  עיני. הכל תלוי בו (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  עיני. הכל תלוי בו(צילום: עוז מועלם)

   

  במקביל, מרכז מכבי הוציא הבוקר הודעה רשמית בעקבות הפרסום ב-ynet על הרצון להחליף את עיני בחלובה. "עקב חרושת השמועות בנוגע לבחירות הקרובות בהתאחדות לכדורגל, מכבי ישראל מבהירה כי ככל שמר עופר עיני יתמודד לתפקיד יושב הראש, תתמוך מכבי ישראל תמיכה מלאה במועמדותו".

   

  "בפגישה שהתקיימה בין ראשי מרכזי הפועל ומכבי, הציעו ראשי הפועל שמר עיני יקבל על עצמו תפקיד של נשיא ההתאחדות לכדורגל והוסכם כי במידה ומר עיני יקבל על עצמו תפקיד הנשיא יחפשו הפועל ומכבי יחדיו מועמד ראוי תוך דגש על חילופי דורות והכנסת רוח חדשה להתאחדות לכדורגל. לאור זאת פנתה מכבי ישראל למועמדים חדשים בעלי מעמד ציבורי וספורטיבי ביניהם גיורא שפיגל וגבי אשכנזי בכדי לבדוק נכונותם ולהמליץ בפני ההתאחדות והקבוצות לשקול בחירת האדם המתאים ביותר".

  צפו בעופר עיני מדבר

  צפו בעופר עיני מדבר

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים