שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  אלשטיין חוזר למירוץ? נתי סיידוף נסוג מעסקת בזק
  איש העסקים הגיש לבית המשפט דרישה לקבל את הפיקדון שהפקיד בסך 50 מיליון שקל, וזאת בשל אי מילוי שני תנאים מתלים בעסקה; אם המו"מ עם סיידוף ייפסק, אלשטיין עשוי לחזור למירוץ
  איש העסקים נתי סיידוף נסוג מעסקת בזק, כך נודע היום (א'). סיידוף הגיש לבית המשפט דרישה לקבל את הפיקדון שהפקיד בסך 50 מיליון שקל לעסקה, וזאת בשל אי מילוי שני תנאים מתלים בה.

   

  סיידוף סיכם עם הבנקים על רכישת השליטה בבזק

  לפרק את אלוביץ': הרשימה החשאית של המתעניינים בנכסי יורוקום

   

  אתמול פורסם כי סיידוף מנסה לשפר עמדות תחת לחץ הזמן סביב שלוש בעיות שלטענתו מאיימות על עתיד העסקה: הקטנת שיעור הדיבידנד שבזק מחלקת, שינוי הרכב דירקטוריון החברה והחוב של חברת חלל תקשורת, שאותה סיידוף רוכש מיורוקום.

   

  בהסדר המקורי, שהוגש ב־18 בפברואר לאישור בית המשפט, סיידוף הציע לשלם במזומן 400 מיליון שקל לנושי יורוקום תקשורת ו־75 מיליון שקל לנושי יורוקום נדל"ן. בנוסף, הוא התחייב לפרוע בתוך שבע שנים חוב של 390 מיליון שקל של יורוקום תקשורת לבנקים דיסקונט, הפועלים והבינלאומי וכן את יתרת החוב ביורוקום נדל"ן - 175 מיליון שקל.

   

  בסך הכל, סיידוף התחייב להעביר 1.04 מיליארד שקל. הבנקים עשויים לקבל עד 450 מיליון שקל נוספים, שיועברו חמש שנים לאחר השלמת ההסדר אם תחול עלייה משמעותית בשווי נכסי יורוקום תקשורת.

  נתי סיידוף (צילום: אוראל כהן) (צילום: אוראל כהן)
  נתי סיידוף(צילום: אוראל כהן)
   

  מי שעוקב בעניין אחרי ההתפתחויות בהסדר של סיידוף הוא בעל השליטה בדסק"ש אדוארדו אלשטיין, שהגיש בעבר הצעה לרכישת יורוקום, נסוג והחליט להמתין להתפתחויות. אם המו"מ עם סיידוף ייפסק, אלשטיין עשוי לחזור למירוץ. גם האחים צחי וחן נוימן, שמעוניינים בחברה, ממשיכים לנסות להשיג שותפים להגשת הצעה, שאותה הם מקווים להגיש בלי קשר למצבו של סיידוף.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים