שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נטע מהמירוץ למיליון ראתה את ההדחה מבית החולים: "אלוהים אכזב אותי"
  "קיבלתי בוקס בבטן" מספר עומר, אחיה של נטע ושותפה בתוכנית הריאליטי, על רגע ההדחה שראה יחד עם אחותו שאושפזה בעקבות דלקת קרום המוח שהסתבכה. אבל גם הכעס והאכזבה לא שוברים אותם: "להשתתף בתוכנית זה משתלם. לא לדאוג, אנחנו לא ניעלם"

   

  את רגע ההדחה שלה מ"מהמירוץ למיליון" ראתה נטע ברזני ממיטת חוליה בבית החולים בגלל דלקת קרום המוח שהסתבכה. "אני בסדר", היא מרגיעה, "קיבלתי טיפול לא נכון אבל עכשיו אני לוקחת תרופות והכול יהיה בסדר". ברזני השתתפה בתוכנית הריאליטי שמשודרת ברשת יחד עם אחיה, עומר, והשניים הודחו בסוף השבוע האחרון רגע לפני הגמר - שישודר במוצאי שבת הקרובה.

   

  "אני הכי מאמינה באלוהים והתאכזבתי ממנו באותו רגע של ההדחה", אומרת ברזני בריאיון ל-ynet. "כעסתי עליו. אמרתי לו, 'אלוהים אני הכי מאמינה בך בעולם ובכל אפשרות שיש לי אני קוראת פרק בתהילים, אז הרגשתי שהוא אכזב אותי. נתתי לכולם הרגשה שאנחנו הולכים להגיע לגמר והתאכזבתי".

   

  רגע ההדחה של עוומר ונטע. באדיבות רשת

  רגע ההדחה של עוומר ונטע. באדיבות רשת

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  ואתה עומר?

  "האמת? רצינו רק את השלט חוצות של הגמר (צוחק). כשראיתי את רון שחר אומר לנו שהגענו אחרונים – קיבלתי בוקס בבטן. הייתי ליד נטע בבית החולים ורציתי מיטה לידה. זה מאכזב".

   

  נטע (19) ועומר (26), הם שני אחים שמתגוררים בירושלים יחד עם הוריהם; היא עושה שירות לאומי בבית החולים הדסה עין כרם והוא חזר ללימודי התואר שלו במנהל עסקים. השניים נרשמו לתוכנית הריאליטי ביוזמת הראשונה. "אני בהתחלתי לא רציתי ללכת", מספר עומר, "פחדתי להיחשף, פחדתי מה יחשבו עליי ומה יגידו עליי, לכל אחד יש דעה קדומה רק מלראות אדם על המסך. אבל עכשיו אני יכול להגיד לך שזה השתלם – לפני המירוץ היו לי 200 עוקבים באינסטגרם, והיום יש לי 45 אלף".

   

  הודחו רגע לפני הגמר. נטע ועומר ברזני ()
  הודחו רגע לפני הגמר. נטע ועומר ברזני

   

  מה אתם רוצים להשיג אחרי המירוץ למיליון?

  נטע: "ברור שאני אשמח להשתלב בתעשייה. אני לא רואה את עצמי כפליטת ריאליטי, זה נשמע מה זה פח. אני פליטה של המירוץ למיליון וזו אגדה להיות שם. מלא אנשים היו רוצים להיכנס לתוכנית הזאת וזה כבר אומר עליי משהו. אני יכולה למנף את עצמי. המצלמה נדלקת ואני בן אדם אחר".

   

  ומה יקרה אם האור האדום של המצלמה ייכבה?

  "ניסיתי להיות הכי טובה בעולם. אני מקווה שזה יספיק. רציתי להיות בגמר רק בגלל שלטי החוצות. אתה יודע מה זה יכול לעשות לאינסטגרם שלי? בוא נדבר על זה שנייה שיש לי יותר ממאה אלף עוקבים. בכלל זה היה היסטרי, ומה נשמע עם התעוררות היתר באינסטגרם שלי? זה היה חלום להיות בגמר ולהופיע בשלטי חוצות. אבל אל תדאג אנחנו לא ניעלם. וברצינות – אלה החיים, כמה באמת מפליטי הריאליטי מצליחים? מי יצא מהתוכניות האלה וצלח? מהמירוץ של העונה שעברה אתה לא זוכר אף אחד".

  "ההדחה הייתה בוקס בבטן". נטע ועומר במירוץ ()
  "ההדחה הייתה בוקס בבטן". נטע ועומר במירוץ


   

  נטע לא התגייסה לצבא משום שלמדה בבית ספר דתי. "הייתה לי את האפשרות לבחור אם להתגייס או לא, ובכלל אני חושבת שקיבלתי החלטה טובה בגלל שאני מרגישה הרבה יותר אפקטיבית בבית החולים. אתה יודע מה זה לראות ילד לפני ניתוח ולשמח אותו? אני נשארת בבית החולים שעות על גבי שעות, משמחת אנשים וזו שליחות בעיניי".

   

  עומר: "אתה יודע מה קורה? היא שומעת את הסיפורים העצובים של האנשים, מחזקת אותם, ואנחנו אחר כך בבית צריכים לחזק אותה כי היא חוזרת ובוכה".

  נטע: "טוב תקשיבו יש לידי עכשיו שני רופאים מה זה חתיכים עכשיו, אני מתה".

  עומר: "תראה כמה היא מדברת כשהיא חולה. תאר לך מה היה קורה אם היינו עושים את הראיון כשהיא הייתה בריאה".

   

  מי אתם רוצים שיזכה במירוץ למיליון?

  נטע: "איזו התקלה".

  עומר: "לא נענה על זה".

  נטע: "עומר, אתה חייב לענות אבל".

  עומר: "נטע, את רוצה לגמור את עצמך עם שאר המתמודדים? מי שהכי טוב שיזכה והייתה לנו חוויה מדהימה".

  נטע: "טוב עומר זה לא משפט פרידה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים