שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  לזמן את האושר: הגלגל שוב מסתובב
  ראש חודש ניסן הוא ראש החודשים ועם תחילתו זה בדיוק הזמן לפתוח בתכנית 12 השלבים לזימון שנה מדויקת עבור כל אחד מאיתנו. האסטרולוגית שלי רום מסבירה כיצד

  רגע לפני שאנו עוברים את השער האנרגטי המשמעותי, של מולד הירח של ראש החודשים, יש לנו הזדמנות לזמן לעצמנו שנה של מציאות מודעת ולתכנת את החיים שלנו בשליטה מלאה. אז פתחו יומנים סמנו את הימים ותפעלו על פי הוראות הזימון לשנה רוחנית חדשה.

   

  הזמן המדויק של המולד - זמן התרחשות הבריאה - 17.3.2018 בשעה 15.11 שעון ישראל.

   

  מדוע ניסן הוא ראש החודשים?

  הגלגל מחולק ל-4 עונות שנה, העונה הראשונה בגלגל היא האביב, והמזל הראשון באביב הוא טלה, הוא הראשון בגלגל המזלות. מזל טלה, המקביל לחודש ניסן, פותח את העונה הראשונה בשנה ונחשב ראש החודשים. האביב נחשב לעונה הראשונה בגלגל המזל והטלה נמצא בצד המזרחי שבמפת השמים, שם זורחת השמש.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  ראש חודש ניסן, מסמל את היום הראשון בשנה, המכיל בתוכו את תמצית הזרע הראשוני של השנה החדשה כולה. כמו ששבבריאת העולם נוצר הכל, כך בבריאת השנה יש לה את הכוח לברוא הכל. בספר שמות פרק י"ב, פסוק ב', כתוב "על ניסן החודש הזה לכם ראש חודשים ראשון הוא לכם לחודשי השנה."

   

  השנה, שנת 2018, א' בחודש ניסן מתרחש ב-17 במרץ, במולד ירח במזל דגים ולא בטלה, כמו בכל שנה. על כן, שנה זו היא שנה שיש לה כוח ליצור יש מאין. שנה זו נפתחת גם עם מרקורי שמתקרב לנסיגה שלו במזל טלה. הנסיגה תחל ב-23.3 ותסתיים ב-10.4 מה שמחזק את העובדה שהשנה הזו נועדה לתקן את כל השנים הבאות וליצור התחלה חדשה ללא

  תלות אנרגטית בשנים שעברו. ומדוע זה כך? ובכן, היסוד הראשון שברא את ראשית ההתפתחות היה האש, בראשית ההתפתחות, התרחש המפץ הגדול שמתאר את האירוע שבו נוצר היקום. נקודת מוצאו של האור נובעת מתוך רצון התפתחותי מחודש, שהתרחש במקום שבו התרחש המפץ, כוח האש יצרה את הבריאה.

   

  הבריאה היא כמו לב הפועם וכל פעימה היא סיום והתחלה חדשה. שלב הבריאה המתואר בספר בראשית מביאה את נקודת השינוי במצב קיים וכדי להתחיל התחלה התנאי הראשון לקיומה היא לשחרר את הישן ולהפוך לבלתי תלויים בדבר.

   

  העולם נברא בחודש ניסן, אמנם רק במחשבה, אך המחשבה היא הבסיס לקיומנו, היא מאפשרת חריגה מחוקי הטבע אל עבר העולם התאורטי שהוא מעל הטבע:

  • 12 הימים הראשונים של חודש ניסן יש להם את כוח הגרעין של השנה כולה, אלו הם הימים שמסמלים את בריאת השנה כולה, לכל יום יש אנרגיה והכוח להשפיע על חודש שלם.
  • 12 הימים הראשונים מסומלים כמו כל גלגל המזלות, כל יום מסמל ומגלם חודש שלם.
  • היום הראשון אחראי על חודש ניסן, היום השני של חודש ניסן אחראי על חודש אייר, שהוא הזרע של מזל שור, וכך הלאה.

   

  בימים אלה שיש בהם את הכוח להשפיע על כל השנה הבאה עלינו לטובה, עלינו להיות ממוקדים, ספציפיים ולרדת לפרטים הכי קטנים של הזימון כדי ליצור את הבריאה באופן מדויק.

   

  שימו לב: התכונה החזקה ביותר של חודש זה היא אש - מתפרצת ועוצמתית, על כן מאוד קשה להתמקד או להתרכז, אנחנו יותר אימפולסיביים ועצביים, אבל האתגר הוא לצאת מתוך הכוח ששולט באנו ולהפוך שולטים ולא נשלטים. הכתיבה עוזרת לנו להאט את הקצב, לדייק את התדר של האש בתמציתה ובדיוקה, על כן, אנו ממליצים לכתוב ולהיות ספציפיים, לרדת לפרטים הכי קטנים של הזימון ולברוא מחדש את השנה החדשה.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
    

  תכנית הפעולה וזימון המציאות - על פי תכנית 12 השלבים.

  א' בניסן, 17 במרץ, חיבור לתדר של מזל טלה, (אש יוזמת):

  • אנרגיית הטלה: מחברת אותנו לבסיס האם, לליבה הפנימית, ל'אני' העצמאי, לשחרור מתלות, ליוזמה מחודשת, לסטרט אפ, לבריאת חיים חדשים, לכוח פיזי, לאימון תודעתי.
  • דמיינו את עצמכם חופשיים מתלות וכנסו עמוק ללבה של עצמכם, מה מסתתר שם? מה רצונכם האמתי? הבסיס הפנימי שלכם הוא הזהות שלכם, ללא מסכות ותוספות, הרצון האמיתי שלכם.

   

   

  ב' בחודש ניסן - 18 במרץ - החיבור למזל שור (אדמה שורשים):

  • הנשמה מתקיימת בתוך הגוף הפיזי, בתוך הגוף הפיזי, כשהנשמה והגוף מתמזגים ופועלים בשיווי תדר, הגוף בריא וקליל.
  • אנרגיית השור: מגשימה את הרצונות ברמת החומר, את אנרגיית הכסף, מוציאה לפועל, יוצרת את המוחשי. מחבר אותנו לצורך הראשוני, 5 החושים, החיבור לפיזיות וצרכים.
  • דמיינו את התוצאה שתרצו ברמת החומר - כסף, בית ובריאות - נסו לדייק את האמת ברמת החומר ולהיות ראליים ומדויקים בבקשותיכם.

   

   

  ג' בחודש ניסן, 19 במרץ - החיבור למזל תאומים (אוויר משתנה):

  • הנשמה זקוקה לידע ולא רק לחומר, הידע וההתפתחות צריכים להיות שווים לרמת הרוח. שאלו את עצמכם, איך אתם מתפתחים, למדים?
  • אנרגיית התאומים: מכילה את הכלי בידע ובהבנות, הדחף לשאול את השאלות, הרצון לדעת, ללמוד דרך חברויות וקשרים.
  • דמיינו את עצמכם מתקרים עם הילד הפנימי שלכם, שמעו את הרצון הפנימי שלו ואת הפשטות שבה הוא מציג את הדברים.
  • זרעו זרע מחשבה של תקשורת אמיצה, של יכולת לנאום, ללמוד, ללמד ולהעביר ידע ברבים.

   

   

  ד' בחודש ניסן, 20 במרץ – החיבור למזל סרטן (מים מחברים):

  • כשהאני, הידע והחומר שלמים אני זקוק לביטחון עצמי, לאהבה, אנרגיית הסרטן מחברת אותנו לעולם הפנימי, לתא הפנימי שלי, לביטחון בעולם שלי וגם לפריון והורות.
  • דמיינו את עצמכם מתחזקים, דמיינו את עמוד השדרה שלכם חזק ויציב, עם שורשים ויכולת להיות בהווייה העצמית שלכם בביטחון ובלי צורך בתלות חיצונית. דמיינו את עצמכם שלמים בתוך התא המשפחתי שלכם.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  ה' בחודש ניסן, 21 במרץ – החיבור למזל אריה (אש יוצרת):

  • אנרגיית האריה מגשימה לנו את המיוחדות האישית שלנו, מחברת אותנו למימוש עצמי ומיוחדות עצמית, האריה מגלם את היצירה, מטביע את החותם. ביכולת שלנו לעלות על במה ולפרסם את עצמינו בכל דרך. זהו תדר שקשור גם ביצירה ההמשכית בילדים.
  • דמיינו את עצמכם עולים על הבמה, מציגים את עצמכם בגאווה ושלמות, מתחברים לאמת הפנימית ולהוויה השלמה.
  • צרו את כרטיס הביקור שלכם, בין אם אתם עצמאים ובין אם אתם חלק מחברה, בקונספט שאתם רוצים לייצג.

   

   

  ו' בחודש ניסן, 22 במרץ – החיבור למזל בתולה (אדמה ודיוק):

  אנרגיית הבתולה היא החיבור לבקרת איכות, הבתולה: בודקת את היצירה, מגלמת את הצורך למציאת השלם בתוכנו, על ידי מציאת החסרים ועל ידי מתן שירות לכלל.

  בדקו את עצמכם בדקדקנות והסירו את המיותר, את המסכות, את החלקים שאספתם בדרך ואין לכם צורך בהם. הבתולה מחברת אותנו למציאת השלם הפנימי ומסירה את המיותר, הפגום והישן.

  מצאו את מה שאתם אוהבים בעצמכם ובאחר, וותרו על מחשבה של שפיטה ובמקום חשבו מה אתם רוצים לשנות ואיך להשריש את השינוי בעצמכם ובסביבה שלכם. חשבו איך אתם רוצים לשרת את הרצון שלכם בפני האחר, אם אתם במקצועות של מתן שירות, צרו מרחב ממגנט, מכיל ועם יכולת נתינה.

   

  ז' בחודש ניסן, 23 במרץ – החיבור למזל מאזניים (אויר יוזם):

  • אנרגיית המאזניים פותחת את החלק השני של הגלגל בה אנו מתחברים לאחר, המראות שלנו משתקפות דרך החיבור לאחר ולאנושות כולה. החיבור לאהבה ולמערכת יחסים שתורמת לי, לזוגיות ולדואליות.
  • המאזניים: מחבר אותנו לאדם האחר, לתקשורת בין אישית, יכולת שיתוף פעולה ועבודה בצוות.
  • זרעו מחשבה של זוגיות בריאה, זמנו אותה. דייקו את הזוגיות בחייכם, זמנו הרמוניה זוגית שלא פוגמת ב'אני' המדויק שלכם.

   

  ח' בחודש ניסן, 24 במרץ - החיבור למזל עקרב (מים ועומקים):

  • אנרגיית העקרב מחברת אותנו לידיעת הסיבה. העקרב: מלמד את הסיבתיות בכל מצב בו אנו נמצאים, הכרת ה'אני' והליבה הפנימית ביותר שלי. להבנת עולם הסיבות הגבוה, יש סיבה לכל מה שקורה בחיי והסיבתיות מושרשת בכך שהחיים לא מתחילים כאן ועכשיו, הם ממשיכים את הגלגולים הקודמים שיצרו סיפור שלם שאנו לא מודעים אליו. היכולת שלנו לרדת לעומקי נפש ולהבנות פסיכולוגיות, לחקור את הלא נודע במציאות הפשוטה.
  • הטמיעו בתוככם חיישנים לקליטת האחר, לראיית רנטגן, חשבו על למידה התפתחותית שאתם רוצים להוסיף לחייכם, בקשו להבין את הסיבה הגבוהה להתרחשות שקוראת בחייכם, האם האדם שהגיע לחייכם מוכר לכם מפעם? כנסו לספריה הקוסמית דרך מדיטציה ובררו את הנסתר מעינכם.

   

   

  ט' בחודש ניסן, 25 במרץ – החיבור למזל קשת (אש יצירה):

  • אנרגיית הקשת מלמדת אותנו להתפתח, ללמוד, להתחבר לרובד הפילוסופי, לאופטימיות ואמונה ולשפע אינסופי.
  • הקשת: המורה הפנימי שבתוכי, מלמד אותי לצעוד במסע ולתרום להתפתחות האישית שלי לפני שאני מבזבז את כספי או את האנרגיה שלי על חומר.
  • האומץ להתחבר לדרך אופטימית במסע של חיי שמובילה אותי לגלות את החדש והלא מוכר.
  • דמיינו זרע של אופטימיות, למידה, התפתחות, מידע חדש וראיית המרחבים, ללא גבולות וצמצום. חשבו על חופש פעולה וחופש בחירה. חשבו על למידה של תחום חדש, על יצירת קשרים בכל מקום בגלובוס.

   

  י' בחודש ניסן, 26 במרץ – החיבור למזל גדי (מימוש אדמתי):

  • אנרגיית הגדי מחברת אותנו לאחריות האדם לדבוק במטרות והשאיפות, להגיע להישגיות, להגשמת היעוד והפוטנציאל שלי.
  • הדרך שאנו משקיעים בעצמנו, מובילה אותנו לנהל את חיינו, לממש את התפקיד והקריירה שאנו מייחלים לעצמינו. לממש את עצמינו בהיררכיית החיים, להעמיד את עצמי בסדר עדיפות ראשון בתוך השלם.
  • זרעו זרע מחשבה של שליטה על חייכם, דייקו את המעמד שאתם רוצים להגיע אליו. בקשו להתקדם, להגשים הישגים חדשים, לתפוס עמדה מחודשת בחייכם, לקבל הכרה ולהיות השולטים בחייכם.

   

  י'א בחודש ניסן, 27 במרץ – החיבור למזל דלי (אויר יוזם):

  • אנרגיית הדלי מחברת אותנו לחברה כולה, מלמדת אותנו שיש שלם גדול ונרחב ושכולנו חלקי תודעה שמרכיבים שלם אחד.
  • הדלי מאפשר לנו לממש את השליחות המדויקת שלנו מול החברה, להביא אידיאלים חדשים, ליזום ארגונים חדשים, חברה חדשה. דלי: בורא את העתיד, מאפשר לנו להתחבר לחיישנים הפנימיים, לראות את הנולד ולהיות מיוחדים ושונים, בזכות עצמנו.
  • זרעו מחשבה של אחדות חיצונית, יכולת יצירת קשר עם העולם החיצוני, ללא קשיים בעולם הפיזי.
  • דמיינו שאתם כובשים אידאליים חדשים, חברויות חדשות, קשרים חדשים וארגון חדש. בקשו לקבל ביום זה ניצוץ של גאונות ומחשבה שלא נבראה לפני.

   

  י'ב בחודש ניסן, 28 במרץ – החיבור למזל דגים (מים מקשרים):

  • אנרגיית הדגים היא המאסף, שאוסף את כל החומרים לשלם אחד ולאחדות כוללת, עולם שלם של אפשרויות, דמיון וההשראה. הדגים: נחשב לחודש האחרון בשנה, בוא אנו מתכננים את השנה החדשה. זהו שלב ההיריון האנרגטי, החיבור חזרה אל המקור, המצב הרחמי הבתולי הקיים בתוכנו שמאפר לנו להגיע לכל מקום ולתודעה הקולקטיבית.
  • זרעו מחשבה של עולם פנימי ללא מלחמות, חופש מחשבה ושלום פנימי. זרעו זרע של דמיון והשראה ללא גבולות ולא ספקות.
  • מומלץ לשבת במדיטציה בה אתם אוספים את כל החלקים של עצמכם, מדמיינים את עצמכם אסופים ושלמים, מתאחדים עם האמת של עצמכם ומוכנים ומזומנים להתחלה חדשה.

   

  יד' בניסן, 30 במרץ, ערב חג הפסח, אנו מגיעים לשלב בו אנו יוצאים מתוך המגבלות של עצמינו (יציאת מצריים), מתחילים מחדש, מתחברים לשלם שיצרנו ללא חרטות ועם דיוק והשלמה פנימית. אחרי יצירת רקמה פנימית, אנו מתחברים לאנרגיה חדשה, למקור ולאש הבריאה.

   

  עבודה של תהליך לאורך כל 12 הימים מביאה אותנו לשלב פתיחת השערים האנרגטיים. יש לנו את היכולת לשנות דפוסי חשיבה, להתאחד עם עצמנו למען אחדות חיצונית ולברוא המשכיות חכמה.

   

  ב-31.3 - הירח יגיע למילואו - ירח מלא במאזניים המסמל את שלמות המשימה.

   

  כתיבת התכנית, בשלבים ובזמנים מדויקים, גורמת לנו להבין דברים בדרך, אסימונים יפלו וחלקי פאזל יושלמו.

   

  בהצלחה ושנה טובה.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: bigstock
  המפתח לדיוק
  צילום: bigstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים