שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  יוסי אלוביץ לביהמ"ש: שחררו את חלקי בחשבון שנתפס במסגרת החקירה נגד אחי שאול
  איש העסקים יוסי אלוביץ טוען בפנייה לבית המשפט כי למרות שהוא מחזיק ביורוקום עם אחיו שאול הוא אינו חשוד בתיק 4000 הנחקר בימים אלה, ולפיכך יש לשחרר את חלקו בחשבון ני"ע המשותף לשניהם שנתפס במסגרת החקירה

  איש העסקים יוסי אלוביץ, אחיו של שאול אלוביץ (המחזיק עימו ביורוקום) פנה היום (ג') לבית משפט השלום בתל אביב על מנת לשחרר את חלקו היחסי בחשבון ני"ע אשר נתפס במסגרת חקירה המתנהלת נגד אחיו, שאול.

   

  תיק הנכסים המלא של האלוביצ'ים נחשף

   

  במסגרת חקירת תיק 4000 נבדקים חשדות נגד שאול אלוביץ ובין השאר נתפסו נכסים שונים בבעלותו. יוסי אלוביץ טוען בבקשה שהוגשה באמצעות עו"ד איתן מעוז, כי הוא אינו חשוד בתיק ואין לו כל מעורבות בפרשה והוא נתבקש פעם אחת בלבד להגיע למשרדי החקירות על מנת למסור עדות אינפורמטיבית בסוגיה נקודתית.

   

  יוסי אלוביץ מציין, כי בשנת 2010 הורישה אמם המנוחה לזכותו ולזכות אחיו שאול חשבון ני"ע בחלקים שווים. "בשנה האחרונה", נטען בבקשה, "משך שאול אלוביץ בהסכמת אחיו יוסי סכומים גבוהים יותר מהסכומים אותם משך יוסי ולפיכך זכויותיו של יוסי בתיק עומדות בפועל על שיעור של כ-61% מסך ההחזקות הכולל... ברור כי סעד זמני כנגד רכוש אינו יכול להיות מופעל כלפי אדם שאיננו חשוד ואין לו כל זיקה להליך הפלילי – וזאת חרף היותו בעלים משותף בנכס אשר גם לחשוד בעלות משותפת בו".

  שאול אלוביץ (צילום: אלי דסה) (צילום: אלי דסה)
  שאול אלוביץ (צילום: אלי דסה)

  בנוסף נטען, כי "על מנת שניתן יהיה להפריד לחלוטין את הרכוש התפוס של שאול אלוביץ מזה של יוסי אלוביץ ועל מנת למנוע קשיים בניהול התיק בהמשך, מבקש יוסי אלוביץ להעביר את אחזקותיו שלו בחשבון התפוס לחשבון נפרד".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים