שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  המטרידן שהשתלט על קבר הנווטת הסגיר עצמו
  הוא הפר באופן קבוע צווי הרחקה והפך את חייהם של הורי הנווטת תמר אריאל ז"ל לסיוט. לאחר הפרסום ב"ידיעות אחרונות" וקריאת המשפחה לפעול נגד שטסמן, החל מצוד אחריו. היום הוא הסגיר עצמו

   

  אריאל שטסמן, שהטריד באופן סדרתי את משפחתה של הנווטת תמר אריאל ז"ל והשתלט על קברה, הסגיר את עצמו היום (ו') לתחנת המשטרה בקריית מלאכי. המשטרה ציינה כי תבקש להאריך את מעצרו בבית המשפט.

   

  שטסמן השתלט על קברה של אריאל ומנע ממשפחתה להגיע למקום. בהמשך הוא החל להטריד את בני המשפחה ושלח להם לכאורה הודעות נאצה ואיים עליהם. כמו כן הוא חשוד שריסס את רכבי המשפחה בספריי שחור.

  תמר אריאל ז"ל ()
  תמר אריאל ז"ל

  רכבם המרוסס של משפחת אריאל ()
  רכבם המרוסס של משפחת אריאל

  הוא גם הפר צווי הרחקה שניתנו לו. במשטרה ציינו בהודעתה היום כי "מיד עם קבלת התלונות נפתחה חקירה והוחלט להעמיד את החשוד לדין בגין הטרדה, איומים, פגיעה בפרטיות, גרימת נזק לרכוש במזיק והפרת צו הרחקה". עוד צוין כי בעבר, "המשטרה עצרה את החשוד, אולם בית המשפט שחרר אותו גם בערכאת הערעור והיום בתום פעולות לאיתורו, הוא הסגיר את עצמו".

   

  המקרה של משפחת אריאל הכה גלים בתקשורת וברשתות החברתיות. גולשים רבים הביעו תדהמה מהסיוט שחווים הוריה של תמר. ענת, אמה של תמר, מספרת כי "מאז הפרסום אנו מקבלים אלפי פניות מאנשים שרוצים לעזור לנו ולמשטרה למצוא אותו. חברות של תמר רוצות לעשות שמירות סביב הקבר 24 שעות עד שאריאל ייתפס. קיבלנו גם פניות מהכנסת וחיזוקים ממכרים וקרובים. זה מחמם את הלב וכולי תקווה שבמהרה הסיפור הזה יהיה מאחורינו".

   

  כשנשאל מדוע ריסס על מכונית המשפחה ענה: "אני לא אומר מה אני עשיתי ומה אני לא עשיתי. תגיד מה שאתה רוצה, אני לא מודה, לא אומר שום דבר. אני יכול להגיד, ענת וחנן אריאל התעללו בתמר כל השנים וממשיכים בדרך הזאת".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים