שתף קטע נבחר

החשוד במעשים מגונים: אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי

רונן ביטי (48) חשוד שיצר קשר עם מעריצות קטינות של בתו והעלה הצעות מיניות. במשטרה סבורים שניסה לשבש את החקירה. ביטי מכחיש את החשדות. בתו פרסמה מכתב: "לא השתתפתי ולא הייתי חברה או מנהלת באף קבוצת וואסטאפ הקשורה לחקירות של אבא שלי והדברים יתבהרו בקרוב"

 

הגבר מהשרון שנעצר בשבוע שעבר וחשוד בביצוע מעשים מגונים במעריצות של בתו הוא רונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי. כך הותר היום (ג') לפרסום. מי שביקש להסיר את צו איסור הפרסום הם פרקליטיו של ביטי. "צו איסור הפרסום מסב יותר נזק מתועלת לבתו", אמר עו"ד שרון נהרי המייצג את ביטי. בית המשפט האריך את מעצרו עד יום א'.

אבא של עדי ביטי בהארכת מעצר (צילום: טל שחר)
אבא של עדי ביטי בהארכת מעצר(צילום: טל שחר)

הבת עדי ביטי (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
הבת עדי ביטי(צילום: ענת מוסברג)

הפוסט של עדי ביטי ()
עדי ביטי פונה למעריציה

המשטרה חושדת שביטי (48) ניצל קבוצת וואטסאפ של 100 מנהלות דפי מעריצים של בתו, שנקראה "עד ביטי אימפריה". הן נחשבו ל"סיירת" של המעריצים ותפקידן היה לקדם את עדי. האב היה ככל הנראה מעורב בהפקה ובקידום הפעילות של בתו.

עו
עו"ד שרון נהרי (צילום: טל שחר)
 

על פי החשד הוא פעל בשיטה קבועה: הוא פנה לקטינה החברה בקבוצה וביקש ממנה לעבור לאפליקציית טלגרם, המאפשרת למחוק את ההתכתבויות. את הפלטפורמה הוא ניצל להציג בפניהן הצעות מיניות בוטות ושאל אותן שאלות אינטימיות – פעולות המוגדרות כמעשים מגונים. כמו כן נבדק אם יש תיעוד וידאו שנשלח בין הצדדים.

 

במשטרה התקבלו כמה תלונות שהוגשו על ידי בנות מכל חלקי הארץ. נבדקו עשרות נערות אחרות כדי לברר אם הן נפלו קורבן למעשים דומים. נציג המשטרה טען בבית המשפט כי מדובר בעשרות תמונות וסרטונים בעלי תוכן מיני. 

 

האב הכחיש את החשדות נגדו אבל בשבוע שעבר הוארך מעצרו בשמונה ימים. מיוחסות לו שורת עבירות הכוללות מעשה מגונה בקטינות מתחת לגיל 16, ניסיון בעילת קטינה, הטרדה, איומים ושיבוש מהלכי משפט. במהלך הדיון טען נציג המשטרה כי החשוד ניסה לשבש את החקירה ואיים באופן ישיר על מתלוננת.

 

"פרופילים מזוייפים בפייסבוק"

נציג המשטרה מסר כי במהלך המעצר נאסף חומר חקירה רב שקושר את האב למעשים המיוחסים לו. בקשר לחשד לבעילת קטינה הסביר: "ניסיון הבעילה הוא בשני ממדים. חלק אחד - בעילה שלא באופן פיזי אלא בגרם מעשה. חלק שני כפי שמופיע בפני בית המשפט - יש חשד שהחשוד נפגש פיזית עם מתלוננות".  
בא כוחו של ביטי, עו"ד שרון נהרי, טען כי יש לו כמה פרופילים מזויפים בפייסבוק, ושאל את השוטר - "אתה יכול להוכיח שזה הוא?" נציג המשטרה: "זו גרסה שהוא עדיין לא מסר, יש ראיות נוספות הקושרות את החשוד לעצם שליחת המסרונים, חשד שהתעצם מאז הדיון הקודם". הוא הוסיף כי נערות הציעו לו בחודשיים האחרונים "טובות הונאה מיניות בשביל שיצרף אותן לקבוצה. האם ראית את ההתנהגות של הקטינות שאחת מהן מנבלת את הפה לגבי המשטרה? האם ידוע לכם שאחת מהן איימה בהתאבדות אם לא יכניסו אותה לקבוצות?"

 

הבת, עדי ביטי, פרסמה מכתב שבו הסבירה: "בימים האחרונים אני ומשפחתי נמצאים בסערות רגשות, עוברים עלי ימים לא פשוטים כבדו את פרטיותי". לדבריה, "חשוב לי לומר כי לא השתתפתי ולא הייתי חברה או מנהלת באף קבוצחת וואסטאפ, הקשורה לחקירות של אבא שלי והדברים יתבהרו בקרוב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים