שתף קטע נבחר

"הנערות סיפרו לאמא של עדי ביטי - והאב איים עליהן"

הוארך בארבעה ימים מעצרו של רונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים. הוא פנה לשופט ואמר: "אני שוהה בתנאים מחפירים, פושעים קוראים לי שפל ובזוי. תן לי לישון בבית". נציג המשטרה: "הוא שלח לנערות סרטון שנה טובה מיני"

 

 

מעצרו של רונן ביטי, אביה של הזמרת וכוכבת הילדים עדי ביטי, הוארך היום (א') בבית משפט השלום בראשון לציון בארבעה ימים נוספים. זוהי הארכת המעצר השלישית של ביטי, שחשוד בהטרדה מינית של קטינות מתחת לגיל 16, מעשה מגונה בנסיבות מחמירות, ניסיון לבעילת קטינה, איומים ובשיבוש מהלכי בשבועיים האחרונים.

 

בזמן שעורך דינו של ביטי, עו"ד שרון נהרי, שב וציין בדיון כי המשטרה לא עושה את הפעולות שהיא מבקשת במהירות, במשטרה הגדירו את ביטי האב כ"מסוכן לציבור", הגיעו הבוקר לבית המשפט עם בקשה לבצע עוד 14 פעולות חקירה ואף טענו כי ביומיים האחרונים נמצאו גילויים חדשים בפרשה.

 

במהלך הדיון ציין החוקר המשטרתי כי בעבר ביצע ביטי עבירה של שיבוש חקירה כאשר נודע לו כי הקטינות שהתלוננו פנו לאשתו, והוא אף איים עליהן. "ביטי שיבש לפני מספר חודשים את החקירה. המתלוננות שיתפו את אשתו שהוא פגע בהן ושהן חושבות להגיש נגדו תלונה, והוא חשוד בשיבוש פעולות חקירה", אמר נציג המשטרה.

רונן ביטי (צילום: שאול גולן)
רונן ביטי, הבוקר בבית משפט השלום בראשל"צ(צילום: שאול גולן)

התיק של רונן ביטי (צילום: רועי רובינשטיין)
אימה של עדי ביטי (משמאל). המשטרה: המתלוננות סיפרו לה על המעשים לפני חודשים(צילום: רועי רובינשטיין)

החוקר המשטרתי ציין כי ביטי שלח לחלק מהנערות סרטון שנה טובה בעל אופי מיני והוסיף כי "החשוד שלח תמונות וסרטונים במספר רב של הזדמנויות למספר מתלוננות".

 

לראשונה מאז חשיפת הפרשה ביקש ביטי לדבר בבית המשפט במטרה להשפיע על החלטתו של השופט גיא אבנון ואמר: "אני שוהה בתנאים מחפירים, עבריינים ופושעים מטיחים בי האשמות בצורה ברוטאלית ושום דבר לא נכון. קוראים לי 'שפל', 'בזוי' ו'עבריין'. אתם לא יודעים מה זה להיות שעה במעצר".

 

ביטי האב ביקש מהשופט לשחררו לביתו: "שירתתי את המדינה 25 שנה כאיש הוצאה לפועל. אני לא מסוכן ולא אברח. תן לי לישון בביתי לילה אחד נורמלי".

 

בא כוחו של ביטי, עו"ד, נהרי ביקש מהשופט לשחררו למעצר בית ואמר כי לחשוד אין עבר פלילי ושלאחר 13 ימים במעצר המשטרה צריכה לסיים את החקירה תוך מספר שעות. החוקר מנגד טען כי במשטרה ינסו להשלים את החקירה עד יום רביעי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
רונן ביטי, הבוקר בבית המשפט
צילום: שאול גולן
מומלצים