שתף קטע נבחר

נתניהו בתום חקירתו: אחגוג את החג בשמחה ובביטחון - עם אפס מרור

לאחר שנחקר במשך כארבע שעות במעונו במסגרת תיק 4000, פרסם ראש הממשלה סרטון שבו טען: "לא יהיה כלום - כי לא היה כלום. אהנה בחג עם המשפחה שלי ואחגוג עם הרבה חרוסת"

 

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו פרסם הערב (יום ב') סרטון בעמוד הפייסבוק שלו ובו התייחס לחקירתו היום במסגרת תיק 4000 (בזק-וואלה). "היה לי עוד מפגש היום, בנושא אחר", אמר. "גם הוא קשור לביטחון, אבל סוג אחר של ביטחון: הביטחון המוחלט שלי. אחרי המפגש הזה, כמו המפגשים האחרים, לא יהיה כלום - כי לא היה כלום".

 

נתניהו הוסיף: "אני רוצה לאחל לכולכם חג פסח כשר ושמח. תהנו עם המשפחות שלכם. אני אהנה עם המשפחה שלי. אני אחגוג את החג הזה בשמחה גדולה, בביטחון גדול, עם הרבה חרוסת ואפס מרור".

שרה נתניהו מגיע ברכב ליחידת החקירות לה
(צילום: יאיר שגיא, אוהד צויגנברג)

בנימין נתניהו עם שר החוץ הצרפתי ז'אן-איב לה דריאן (צילום: קובי גדעון, לע
נתניהו עם שר החוץ הצרפתי ז'אן-איב לה דריאן(צילום: קובי גדעון, לע"מ)

בנימין נתניהו עם שר החוץ הגרמני הייקו מאס (צילום: קובי גדעון, לע
נתניהו עם שר החוץ הגרמני הייקו מאס(צילום: קובי גדעון, לע"מ)

במקביל לחקירתו של ראש הממשלה, שנערכה במעונו במשך ארבע שעות, נחקרה רעייתו שרה במשרדי להב 433 של המשטרה ואילו הבן יאיר נחקר לראשונה באזהרה במשרדי הרשות לניירות ערך.

 

עדי המדינה ניר חפץ ושלמה פילבר שהו במשרדי להב 433 בזמן החקירה. גם שאול אלוביץ', בעל השליטה בבזק, וסטלה הנדלר, מנכ"לית בזק הפורשת, נחקרו הבוקר. אדם נוסף שהגיע הבוקר למשרדי להב הוא דוד שרן, ראש לשכת נתניהו לשעבר, שקשור בעיקר לפרשת הצוללות, תיק 3000. הוא מסר עדות פתוחה.

 

בשבועיים האחרונים גבו חוקרי המשטרה עדות מחפץ, שהיה מקורבו של ראש הממשלה ויועץ התקשורת שלו. הוא נחקר בנוגע לקשר בין משפחת נתניהו לבין האתר וואלה והסיקור המפרגן שרה"מ קיבל בו, כמו גם בני משפחתו, בתמורה לכאורה להטבות הענק שניתנו לחברת בזק. ראש הממשלה ובני משפחתו עומתו בחקירה לראשונה עם הפרטים שמסר חפץ.

 

אחרי החקירה נפגש ראש הממשלה עם שרי החוץ של גרמניה וצרפת. "היו הרבה נושאים שהעלינו אבל הנושא המרכזי הוא הביטחון, וכמובן הביטחון מול איראן ותוכנית הגרעין", הוסיף נתניהו. "הזמן נוקף. אנחנו יודעים שהנשיא טראמפ בעוד שבועות אחדים יקבל את החלטתו. הם רצו לשמוע את דעתנו ומתחשבים בה. 

הערב אני אפגש עם בכירי הקונגרס שמגיעים לכאן ואומר להם את דעתי בדברים הללו וגם בנושאים אחרים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד צויגנברג
ראש הממשלה נתניהו
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים