שתף קטע נבחר

עקב חום גבוה: נתניהו פונה לבית חולים - ושוחרר

נתניהו פונה לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים כשהוא סובל מחום גבוה ושיעול. הוא עבר בדיקת רנטגן שתוצאותיה תקינות. הוא שוחרר סמוך לחצות לביתו וכתב: "תודה לכולכם על הדאגה!"

 

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו פונה אתמול בערב (יום ג') לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים כשהוא סובל מחום גבוה ושיעול כתוצאה מדלקת בדרכי הנשימה. הוא עבר בדיקות ראשוניות שבסופן החליטו הרופאים לשחרר אותו לביתו.

 

סמוך ל-22:00 עבר נתניהו בדיקות רנטגן שתוצאותיה תקינות ושעה קלה לאחר מכן, עקב קבלת נוזלים, ניכר שיפור במצבו. מבית החולים נמסר כי "ראש הממשלה סיים את סדרת הבדיקות וישוחרר הלילה לביתו. הבדיקות מעידות על מחלה ויראלית קלה של דרכי הנשימה העליונות". נתניהו כתב לאחר ששוחרר: "תודה לכולכם על הדאגה! אני בדרכי הביתה, בטוח שקצת מנוחה ומרק חם יסדרו את העניינים. לילה טוב". 

 

שיירת ראש הממשלה (צילום: יואב דודקביץ')
נתניהו בצאתו מבית החולים(צילום: יואב דודקביץ')

 

 

רופאו האישי, ד"ר צבי הרמן ברקוביץ', העריך כי ראש הממשלה לא השלים את תקופת המנוחה הדרושה להחלמה עוד ממחלתו הקודמת, ועל כן הסימפטומים החמירו. ד"ר ברקוביץ' החליט שראש הממשלה ישלים מספר בדיקות בבית החולים.

בנימין נתניהו (צילום: AFP)
בנימין נתניהו(צילום: AFP)

בית החולים הדסה עין כרם (צילום: אלי מנדלבאום) (צילום: אלי מנדלבאום)
בית החולים הדסה עין כרם(צילום: אלי מנדלבאום)

 

לפני כשבועיים חש ראש הממשלה בנימין נתניהו (68) שלא בטוב. לאחר סדרה של בדיקות, קבע ד"ר ברקוביץ' כי מדובר בדלקת גרון וחום והנחה את נתניהו לנוח בביתו ולקבל טיפול תרופתי.

 

בשבוע שעבר בוטלה חקירת נתניהו במסגרת פרשת בזק (תיק 4000) בשל דלקת הגרון והחום שמהם סבל. הוא אף ביטל את השתתפותו בכמה אירועים.

 

למרות מחלתו של ראש הממשלה, נמסר כי דיון הקבינט המדיני-ביטחוני שתוכנן להיום בנוגע לעדכונים טרם הכניסה לתקופת החגים מכלל הזירות - יתקיים כסדרו. אם מחלתו של נתניהו לא תאפשר את השתתפותו בדיון - יוביל אותו שר הביטחון אביגדור ליברמן.

 

 

ליברמן צייץ בטוויטר זמן קצר לאחר ההודעה על פינויו של נתניהו לבית החולים: "לראש ממשלתנו היקר, אני מאחל לך החלמה מהירה. לי ולכל עם ישראל חשוב שתשב עם משפחתך היקרה לסדר פסח בריא ושלם, שתאכל הרבה חרוסת ואף טיפה מרור. בריאות!". גם יו"ר המחנה הציוני אבי גבאי הצטרף לאיחולי ההחלמה: "מאחל לראש הממשלה שיישב לערוך סדר בביתו עם משפחתו ובבריאות שלמה".

 

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן אמר הלילה: "עודכנתי במצבו של ראש הממשלה ושמחתי לשמוע שהבדיקות תקינות ושהוא מרגיש יותר טוב. כולי תקווה שבעזרת השם בשעות הקרובות הוא יתאושש ויחזור לתפקוד מלא במהרה. מאחל לך, אדוני ראש הממשלה היקר, החלמה מהירה ורפואה שלימה. העיקר הבריאות!".


פורסם לראשונה 27/03/2018 21:55

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים