שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  תיק 4000: חקירת נתניהו נדחתה בשל מחלתו

  ראש הממשלה היה אמור להיחקר מחר במעונו במסגרת חקירת פרשת בזק, אך היא נדחתה בשל מחלתו. המחלה גרמה לביטול השתתפותו באירועים שונים השבוע

  ראש הממשלה בנימין נתניהו לא ייחקר מחר (ב') במסגרת חקירת פרשת בזק, המכונה תיק 4000, בשל מחלה שממנה הוא סובל בימים האחרונים. נתניהו ביטל את השתתפותו בכמה אירועים השבוע לאחר שאובחן שלקה בדלקת גרון המלווה בחום.

   

  ההערכות הן שחוקרי יאח"ה יגיעו למעון ראש הממשלה ברחוב בלפור בירושלים בסוף השבוע כדי לחקור את נתניהו. ייתכן שבמקביל תיחקר, כמו בפעם הקודמת, רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו במשרדי להב 433.

   

  דברי נתניהו אחרי חקירתו הקודמת

  דברי נתניהו אחרי חקירתו הקודמת

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

   

  שרה נתניהו יוצאת מחקירה בלהב 433    (צילום: חגי דקל ורועי עידן)

  שרה נתניהו יוצאת מחקירה בלהב 433    (צילום: חגי דקל ורועי עידן)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  נתניהו אחרי החקירה הקודמת: "מרגיש בטוח - לא יהיה כלום"

  בתחילת החודש חקרו חוקרי המשטרה והרשות לניירות במשך כחמש שעות את ראש הממשלה בנימין נתניהו באזהרה במסגרת חקירת פרשת בזק, היא תיק 4000. חוקרי להב לא ביקשו בסופו של דבר את עדותו של ראש הממשלה בפרשת הצוללות. במקביל לחקירתו, הגיעה רעייתו שרה למשרדי להב 433 בלוד כדי למסור עדות בתיק בזק - ואז הפכה החקירה לחקירה באזהרה. שרה נתניהו נחקרה גם כן כחמש שעות.

   

  לאחר החקירה, פרסם נתניהו סרטון בעמוד הפייסבוק שלו וחזר על דבריו הקודמים: "רגע לפני כניסת השבת, אני מבקש לומר לכם - אני מרגיש בטוח שלא יהיה כלום. אני רוצה לומר לכם דבר נוסף, למיליוני ישראלים שמביעים תמיכה כל כך חזקה בי, ברעייתי ובמשפחתי - אתם מחממים לנו את הלב".

   

  החוקרים מגיעים למעון ראש הממשלה. ארכיון (צילום: עמית שאבי) (צילום: עמית שאבי)
  החוקרים מגיעים למעון ראש הממשלה. ארכיון(צילום: עמית שאבי)

  בתום חקירת בני הזוג נתניהו, נמסר מהמשטרה ומרשות ניירות ערך כי "ראש הממשלה ורעייתו נחקרו במשך כמה שעות, במסגרת חקירה המתנהלת בלהב 433 וברשות ניירות ערך. החקירה מתנהלת בליווי ופיקוח של פרקליט המדינה ובאישור היועץ המשפטי לממשלה. מעבר לאמור ומטבע הדברים לא נוכל להרחיב בפרטים נוספים מחקירות מתנהלות".

   

  במקביל, הובאו שאול אלוביץ', בעל השליטה בבזק, רעייתו איריס אלוביץ' וניר חפץ, יועץ התקשורת לשעבר של נתניהו, לחקירה במשרדי להב 433. .

   

  פעילות החוקרים ב"שתי החזיתות" מתמקדת בפרשת בזק-וואלה. בצל מעצרם הממושך של שניים מהחשודים המרכזיים, אלוביץ' וחפץ, וברקע הסכמי עד המדינה עם מנכ"ל משרד התקשורת המושעה שלמה פילבר וחפץ - במשטרה היו מעוניינים לשמוע את גרסתו של ראש הממשלה לחשדות שלפיהם אלוביץ' זכה להטבות מפליגות של כמיליארד שקל כשכיהן כשר תקשורת, בתמורה להטיית הסיקור באתר וואלה שבבעלותו, לטובת בני משפחת נתניהו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים