שתף קטע נבחר

שחקן החיזוק של נתניהו: פרקליטם לשעבר של מנדלבליט וריטמן

עוד איל כהן, השותף המייסד של משרד "כהן-סטרשנוב-לונדון" הצטרף לצוות ההגנה של ראש הממשלה, לצידם של עורכי הדין יעקב וינרוט ועמית חדד. בעבר ייצג את היועמ"ש מנדלבליט בהיותו מזכיר הממשלה בפרשת הרפז ואת ניצב רוני ריטמן

 

בנימין נתניהו בועידת הנגב בדימונה (צילום: עמוס בן גרשום לע
בנימין נתניהו(צילום: עמוס בן גרשום לע"מ)

שחקן חיזוק לצוות ההגנה של ראש הממשלה: עו"ד איל כהן, השותף המייסד במשרד "כהן-סטרשנוב-לונדון", הצטרף באחרונה לצוות הפרקליטים המייצג את בנימין נתניהו, לצידם של עורכי הדין יעקב וינרוט ועמית חדד.

 

כהן ייצג בעבר את היועץ המשפטי לממשלה כיום אביחי מנדלבליט בפרשת הרפז, עת שימש האחרון כמזכיר הממשלה - והתיק בעניינו נסגר. בנוסף, ייצג הפרקליט עד לאחרונה אתניצב רוני ריטמן בפרשת ההטרדה המינית - וגם תיק זה נסגר.

 

ייצג את מנדלבליט וריטמן. עו"ד איל כהן (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
ייצג את מנדלבליט וריטמן. עו"ד איל כהן(צילום: מוטי קמחי)

 

מקורבים לעו״ד כהן מסרו כי "עתה, משלמד את העובדות הנוגעות לתיקים בהם נחקר ראש הממשלה, הגיע למסקנה שיש פער גדול בין הפרסומים עד כה לבין המציאות וכי יש לו אמון מוחלט בחפותו של ראש הממשלה. הדברים יתבהרו בתקופה הקרובה".
 

יאיר נתניהו ושרה נתניהו (צילום: מוטי קמחי, MCT)
יאיר נתניהו ושרה נתניהו(צילום: מוטי קמחי, MCT)

בתוך כך, נחקר אתמול ראש הממשלה במעונו בירושלים במשך יותר מארבע שעות. במקביל, נחקרה רעייתו במשרדי להב 433 של המשטרה בלוד. הבן, יאיר, נחקר לראשונה באזהרה במשרדי הרשות לניירות ערך. עדי המדינה ניר חפץ ושלמה פילבר שהו במשרדי להב 433 בזמן החקירה. גם שאול אלוביץ', בעל השליטה בבזק, וסטלה הנדלר, מנכ"לית בזק הפורשת, נחקרו. אדם נוסף שהגיע למשרדי להב הוא דוד שרן, ראש לשכת נתניהו לשעבר, שקשור בעיקר לפרשת הצוללות, תיק 3000. הוא מסר עדות פתוחה.

 

בשבועיים האחרונים גבו חוקרי המשטרה עדות מחפץ, שהיה מקורבו של ראש הממשלה ויועץ התקשורת שלו. הוא נחקר בנוגע לקשר בין משפחת נתניהו לבין האתר וואלה והסיקור המפרגן שראש המשלה קיבל בו, כמו גם בני משפחתו, בתמורה לכאורה להטבות הענק שניתנו לחברת בזק.

 

לדברי חפץ, הוא היה זה ששימש כחוט המחבר בין בני משפחת נתניהו לבין אנשי המערכת בוואלה בראשותו של מנכ"ל האתר אילן ישועה. חפץ העביר לחוקרי המשטרה את מכשיר הטלפון הנייד שלו, ושם נשמרו הודעות אשר קיבל משרה נתניהו והקלטות נוספות של גורמים בפרשה אשר מחזקות את החשד כי בין נתניהו ואלוביץ' התקיימו לכאורה יחסי שוחד.

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמוס בן גרשום לע"מ
גייס שחקן חיזוק. נתניהו
צילום: עמוס בן גרשום לע"מ
מומלצים