שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  תהיו נאמנים לעצמכם: חירות בזוגיות
  האם אתם מרגישים חופשיים בחייכם, בקשר בו אתם נמצאים, במסלול החיים שבחרתם? האם אתם אומרים לעצמכם את האמת כשאתם משיבים על השאלות הללו? האסטרולוגית שלי רום מסבירה מהן השאלות האמיתיות שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו כדי להיות חופשיים

  העידן הנוכחי מציב קונפליקט בין להיות יחד לבין להיות יחיד, בעיקר משום שיחיד ישר מקפיץ לנו קונוטציה של בדידות. עידן הדלי, אליו נכנסנו רשמית בשנת 2012, מעורר אותנו מהחלום של עידן הדגים. כדי להבין את השינוי צריך להבין את ההבדל בין דגים לבין הדלי. מזל דגים מסמל את המזל האחרון בגלגל המזלות, הוא מסיים תהליך של 12 מזלות, עידן שלם שהגיע לסיום.

   

  מה אנחנו מסיימים? ובכן, את הניתוק המוחלט בין העולם העליון לבין העולם התחתון. זה הרי ידוע שאנחנו נמצאים בעולם גשמי, חיים על פני כדור, המקום היחיד בבריאה שהוא פיזי ולא אנרגטי. השאלה, כמה מאתנו מודעים לעובדה הזו? שאנחנו אלו שכתבנו את ה'גורל' שלנו?

   

  בעולם בו אנחנו חיים, אנחנו, למעשה, שחקנים במשחק שמלמד אותנו ליישם את רמת הרוח לרמת החומר וכדי שנוציא את המקסימום מעצמנו ונהיה

  אותנטיים למשחק, אנחנו מוחקים את הזיכרון וחיים בתוך סוג של חלום. ככל שאנחנו שחקנים יותר טובים, וירטואוזים, כך נצליח להגיע להישגים ולתוצאות. ניקח לדוגמה את ביבי ראש הממשלה שלנו, הוא וירטואוז כל כך מיומן שאף אחד לא באמת יכול עליו.

    

  איך זה קשור לזוגיות? נאמנות לעצמנו, להתפתחות האישית שלנו, יכולה לבוא בסתירה מוחלטת לנאמנות לאדם אחר. השאיפה להיות נאמן לאדם אחר זו סוג של אשליה, פנטזיה. תחשבו כמה סיפורים מתנפצים כשהם מתבססים על מיתוס הנאמנות. קחו לדוגמה את הנשיא דונלד טרמפ וכל שחקניות הפלייבוי שחושפות את ה'נאמנות שלו'.

   

  מה זה אומר על נשיא ארצות הברית? האם זה אומר שהוא כשל?

   

  לחיות בזוגיות ולהצליח להיות נאמן לאדם אחר, זה סוג של מאמץ עליון עבור הנשמה ואולי אף מיותר. מאמץ שלעתים מבזבז לנו את כל האנרגיה שמטרתה לקדם את עצמנו, ולמרות זאת רובנו עדיין מתעקשים להצליח בזוגיות ומערכות יחסים ומתאמצים לא לפגוע בכבודו של האחר. השאלה אם זו האמת, שהרי אנחנו לא ממש חיים בשקיפות, אין לדעת מה מסתתר מתחת לפני השטח.

   

  האדם הוא ייצוג של הנשמה הגבוהה שלו שמטרתה העליונה היא להגיע להתפתחות אישית. כשאני מתעקש ולא מרפה אני בעצם מעכב את ההתפתחות שלי.

   

  האם אנחנו חיים בשקיפות? כשזוגיות בולמת אותנו מהתפתחות אנחנו עלולים לחוות ניתוקים ואו פרידות בלתי מוסברות.

  חופשי לבד או ביחד? (צילום: bigstock)
  חופשי לבד או ביחד?(צילום: bigstock)
   

  עידן הדלי נועד לפתוח את החיים לשקיפות מלאה. זו הסיבה שהתחלנו לשחק משחקים כמו האח הגדול, להצטלם ל"סטוריז" ולחשוף את החיים שלנו בפומבי. כשעידן הדלי מרמז דווקא על שקיפות עם העולם העליון, על יכולת טלפתית של העברת מסרים ללא מכשירים ניידים אלא דרך התודעה.

   

  סיום עידן הדגים ממנו אנחנו משתחררים כבר כ-4 שנים, מלמד אותנו לשחרר את הכמיהה הבלתי מוסברת לאהבה או לרגש כמטרת על. עידן הדגים הוא בעצם עידן של חלום, של תפיסה רומנטית או דתית שמאפשרת לנו לחיות מבלי לשאול מהי הסיבה הגבוהה גם במצבים של שליטה חיצונית על חיינו.

   

  יוצאים לחופשי: הקצר בזוגיות

  בערב פסח יתרחש בשמים ירח מלא בציר טלה ומאזניים, השמש תהיה בטלה והירח במזל מאזניים - זהו ציר הזוגיות. מזל טלה במפת לידה מייצג את האינדיבידואל ומזל מאזניים במפת לידה מייצג את בית הזוגיות. שמש במזל טלה מקבילה מסמלת את פסח ואילו שמש במזל מאזניים מסמלת את ראש השנה.

   

  כשאוראנוס נכנס למזל טלה לפני כ-7 שנים נכנסנו רשמית לטרנספורמציה התודעתית שמסמלת את העידן החדש, אורנוס במזל טלה גרם לנו להתנתק, להמציא את עצמנו מחדש וללכת אחרי המטרות שלנו בלי עכבות.

   

  בערב פסח הירח המלא יהיה מול אוראנוס ונחווה שוב את הקצר החשמלי שנועד לייחד אותנו. כולנו, מקטן ועד גדול נחווה רצון עז לבטא את עצמנו, להשתחרר מהעדריות ולצאת לחופשי.

   

  אין זה אומר שביחד, משפחתיות או זוגיות זה דבר רע, נהפכהו. כשזוגיות מגיעה לחיינו מטרתה היא להקל עלינו בכל מטלות החיים, לשתף פעולה, להשלים האחד את השנייה, לחוות חוויות משותפות. אבל מבלי להגביל אותנו או לגרום לנו להיות אבסולוטיים לאותה מערכת אחת.

  לצאת לחופשי בעידן החדש (צילום: bigstock)
  לצאת לחופשי בעידן החדש(צילום: bigstock)
   

  מהי חירות אמיתית? חג הפסח הוא תקופה נהדרת של בדק בית, התבוננות בחיים שלנו וניקיון יסודי. הניקיון של הבית שלנו הוא רק סימבול של עבודה פנימית, אנחנו אמורים לנקות את המיותר בחיינו ולהבין: מה נכון לנו ואיך אנחנו רוצים להמשיך את דרכינו. בכל שנה עוד קליפה משתחררת ואנחנו יוצאים לחירות אמיתית.

   

  כאשר אנחנו אוספים המון חפצים ומשתעבדים לחומר אנחנו הופכים תלותיים ופחות קלילים. תחשבו על משכנתה, על תשלומים רבים, על חפצים רבים, על תחזוקה שוטפת, על דאגה לאחרים.

   

  העידן החדש – מעביר אותנו לתודעה של מינימליזם. ככל שיהיה לנו פחות כך נהיה משועבדים פחות. ככל שניקח אתנו פחות חפצים כך נוכל לנדוד ממקום למקום ללא כבדות.

  לעשות שינוי בחשיבה (צילום: bigstock) (צילום: bigstock)
  לעשות שינוי בחשיבה(צילום: bigstock)
    

  חירות פנימית היא גם שחרור מתלות באחר, חופש מהזוגיות, מהסובבים אותי. עם היכולת לקום בבוקר ולנסוע בחופשיות, ללא אשרות יציאה או כניסה. להכיר אנשים חדשים, ליצור שותפויות חדשות ולשנות את הסטטוס שלי בכל יום.

   

  בדקו עם עצמכם כמה אתם חופשיים בעזרת 2 שאלות פשוטות:
  1. האם יש באפשרותכם לעלות על מטוס מחר בבוקר מתוך חופש מוחלט? בלי לקבל אישורים, להיות מחויבים, להרגיש לא נעים או לסדר מיליון סידורים?
  2. האם אתם מסוגלים לעלות על מטוס עם מזוודה של מקסימום 10 קילוגרם? בה תוכלו לקחת את כל החפצים שלכם.

   

  כשתצליחו לענות על שתי השאלות: כן! סימן שאתם מוכנים לעידן הבא.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: bigstock
  חופשי זה לבד או ביחד?
  צילום: bigstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים