שתף קטע נבחר

האישום: איבגי הכניס יד מתחת לגופייה ואמר "הפירצה קוראת לגנב"

שורת מעשים מגונים והטרדות מיניות בארבע נשים מתוארים בכתב האישום שהוגש נגד השחקן משה איבגי. באחד המקרים תואר כיצד תקף את א', ב', ג' ו-ד'. ביום צילום של סרט ליטף את גבה של א' וביום צילום אחר נצמד אליה ואמר שהוא רוצה "לז***" אותה

 

איבגי. מאושם בשורה של עבירות מין ובהטרדת ארבע נשים (צילום: מוטי לבטון) (צילום: מוטי לבטון)
איבגי. מאושם בשורה של עבירות מין ובהטרדת ארבע נשים(צילום: מוטי לבטון)

כתב האישום שהוגש היום (ה') נגד השחקן משה איבגי (64) מתאר שורת מעשים מגונים והטרדות מיניות של ארבע נשים שעמן עבד. בין היתר מתואר כיצד תקף את א' בפינת הקפה באחד מימי הצילומים של סרט שצולם באוגוסט 2012. הוא ליטף את גבה, וכאשר שאלה אותו: "וואוו, מה אתה עושה?, השיב לה: "הפירצה קוראת לגנב". ביום צילום אחר נצמד אליה בהפסקה בין הצילומים, חיבק אותה חזק ולא הרפה. הוא קירב את פיו לאוזנה ואמר שהוא רוצה "לז***" אותה - כך לפי כתב האישום.

 

לעיון בכתב האישום המלא - לחצו כאן

 

האישום השני בתיק איבגי מתייחס למעשים שביצע כלפי ב' בימי צילום שנערכו לפני חמש שנים. הוא הכניס את ידו לחולצתה, מתחת לחזייתה, ואחז בה. היא סטרה לו ויצאה משם נסערת. באחד מימי הצילום, הגיע בן זוגה לאתר והשניים יצאו לעבר משאית שחנתה במקום. איבגי העיר לשניים הערה סקסיסטית: "הטריד את ב' מינית בכך שהפנה אליה התייחסות מבזה או משפילה ביחס למיניותה".

איבגי. "הכניס את ידו מתחת לחזייתה ואחז בה" (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
איבגי. "הכניס את ידו מתחת לחזייתה ואחז בה"(צילום: מוטי קמחי)

לפני חמש שנים, כך לפי כתב האישום, השתתף איבגי בהצגה שבה עבדה ג'. ב-21 באוקטובר 2013, בטרם החלה ההצגה, הביאה ג' כיסא עבור איבגי. הוא התיישב, אחז בידה ושאל היכן היא מתגוררת והאם היא גרה לבד. הוא אמר לה כמה פעמים שיבוא לבקרה וג' אמרה בתגובה כי הוא נשוי וכי היא בגיל של בתו. בהמשך ביקש מג' לחבקו והיא טפחה לו על השכם. כשעמדה מולו, ובעודו אוחז בידה, משך את ג' לכיוונו, דחף בכוח את ראשו לחזה שלה, תוך שהוא ממשש אותה. על כך הוא מואשם במעשה מגונה.

 

האישום הרביעי מתייחס לאירוע מדצמבר 2013, אז פגש את ד' בחנות פלאפל. בינו לבין ד' לא הייתה כל היכרות מוקדמת. הוא התיישב לידה בעת שישבה בשולחן מחוץ לחנות. איבגי שאל אותה בין היתר: "מה, הוא נתן לך למ*** לו?" וגם: "מה, הוא אשכרה הכניס את ה*** שלו לשלך?". בהמשך שאל אם לד' הייתה זוגיות והאם היא "מז****ת". בעקבות שאלותיו, עזבה ד' את המקום: "במעשיו הטריד הנאשם את ד' מינית בכך שהפנה אליה התייחסויות מבזות ומשפילות ביחס למיניותה", טוענת הפרקליטות.

 

כתב האישום הוגש על-ידי עו"ד הילה כץ, מנהלת מחלקה בפרקליטות מחוז חיפה, ועל-ידי עו"ד אורלי רוזנטל נעמן, ממונה בפרקליטות מחוז חיפה. הדיונים במשפט איבגי יתנהלו בדלתיים סגורות, כדי לשמור על חסיון פרטי המתלוננות.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי
משה איבגי. ארכיון
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים