שתף קטע נבחר

נאמני הוניגמן לא הצליחו למכור את מותג הנשים ומבקשים לפרק את הרשת

הנאמנים ציינו בבקשה כי "בנסיבות העניין נותרה רק הפעילות של מותג הנשים. בשלב זה של ההפעלה עולה כי נוכח היקפם של חובות הוניגמן אין היתכנות להסדר נושים שיביא לפירעון, ולו חלקי, לנושיה הבלתי המובטחים ומכאן אין תוחלת להמשך הקפאת ההליכים"

נאמני רשת הוניגמן הגישו היום (ב') לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה להסמיך אותם להגיש בקשת פירוק נגד רשת הוניגמן. זאת לאחר שלא נמצא גורם שירכוש את הוניגמן נשים, ועלות תפעול הקפאת ההליכים הינה גבוהה מאוד. עוד נודע כי הנאמנים ימשיך לפעול למען מכירת המותג גם בהליך הפירוק.

 

נזכיר כי באפריל האחרון אישר בית המשפט לנאמנים עוה"ד קרן רייכבך סגל, פיני יניב ורו"ח בועז גזית למכור את המותג הוניגמן קידס לחברת אבני שהם אופנה לרבות 38 חנויות. השבוע בית משפט אישר את מכירת המותג TNT וכן 26 חנויות של הרשת.

 

הנאמנים ציינו בבקשה כי "בנסיבות העניין נותרה רק הפעילות של מותג הנשים. הנאמנים השקיעו מאמצים רבים על מנת לאתר גורם שיקבל לידיו את פעילות מותג הנשים ואולם לא נמצא גורם כאמור שיקבל על עצמו המותג".

 

עוד ציינו הנאמנים, כי "בשלב זה של ההפעלה עולה כי נוכח היקפם של חובות הוניגמן אין היתכנות להסדר נושים שיביא לפירעון, ולו חלקי, לנושיה הבלתי המובטחים ומכאן אין תוחלת להמשך הקפאת ההליכים". את העובדים מייצגים עוה"ד אופיר רונן וגלילה הורנשטיין.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים