שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אופ"א אסרה על שיר צדק להניף את צלחת האליפות
  הבלם המושעה לא יוכל להשתתף בטקס במקרה שהפועל באר שבע תבטיח את התואר ולא יגיע כלל למשחק מול מכבי תל אביב (שבת, 21:00). בחשבון האינסטגרם שלו הוא כתב: "אסור לי להשתתף בטקס האליפות, לכן אני בוחר לא להגיע ולראות מהצד. מקווה שתבינו אותי"

  אופ"א אסרה על הבלם המושעה של הפועל באר שבע, שיר צדק, להשתתף בטקס הנפת צלחת האליפות ולכן הוא כלל לא יופיע למשחק מחר (שבת, 21:00) נגד מכבי תל אביב.

   

  לטבלת ליגת העל

   

  כמי שהיה אחד הקפטנים של הקבוצה העונה, עד השעייתו לשמונה חודשים בגלל שימוש בחומר האסור אוקטופמין, רצו במועדון לתת לצדק כבוד ולאפשר לו להיות אחד מאלה שיניפו את הצלחת, במקרה שהקבוצה תבטיח את האליפות כבר מחר. מכיוון שהוא עדיין מושעה, שלחה באר שבע מכתב בעניין למוסדות אופ"א, שהשיבו כי אסור לו להשתתף בטקס. הבוקר פרסם צדק ברשתות החברתיות התבטאות ראשונה מאז פרשת השעייתו והודיע שלא יגיע למשחק.

   

  חלק אחד הושלם. השעיה מאימונים למשך שבעה חודשים !! איזה התמודדות מלא תחושות ורגשות ובעיקר שקט. התעסקתי לראשונה בחיים שלי רק בעצמי ועשיתי מה שנכון רק בשבילי. עברתי את זה. כמו גדול. כמו שרק שיר צדק יכול. חלק שני בעיצומו והוא הרבה יותר קשה. איזה מוזר ?? מאבד חלק מהדברים שמלווים אותי. כעס עצבים פסימיות. אז עצרתי ושמתי הכל בצד. זה טוב לי!? אני חוזר לבסיס. רוצה כל כך לחזור ולפעמים לא מצליח. אתה מבין שזו פציעה. לא בגוף. בנפש. אני מתחיל שיקום שאני יודע שאני אחזור ממנו חזק ומוצלח הרבה יותר. והמטרה. החלק השלישי. לחזור למגרש ולהיות טוב יותר. שלם יותר. שקט יותר. ולנצל את השיעור שעברתי. התגעגעתי... אז לא באתי. אני תחרותי,לפעמים יותר מידי. לא עושה לי טוב להיות בצד בלי לקחת חלק. לצערי אסור לי להשתתף בטקס האליפות לכן אני בוחר לא להגיע ולראות מהצד. מקווה שתבינו אותי. ומאמין שנזכה להיות בטקס הזה שוב בשנה הבאה בעזרת השם!

  A post shared by Shir Tzedek (@shirtzedek) on

   

  "חלק אחד הושלם. השעיה מאימונים למשך שבעה חודשים! איזו התמודדות, מלא תחושות ורגשות ובעיקר שקט", כתב צדק בחשבון האינסטגרם שלו, "התעסקתי לראשונה בחיים שלי רק בעצמי ועשיתי מה שנכון רק בשבילי. עברתי את זה. כמו גדול. כמו שרק שיר צדק יכול.

   

  "חלק שני בעיצומו והוא הרבה יותר קשה. איזה מוזר. מאבד חלק מהדברים שמלווים אותי. כעס, עצבים, פסימיות. אז עצרתי ושמתי הכל בצד. זה טוב לי! אני חוזר לבסיס. רוצה כל כך לחזור ולפעמים לא מצליח. אתה מבין שזו פציעה. לא בגוף. בנפש. אני מתחיל שיקום שאני יודע שאחזור ממנו חזק ומוצלח הרבה יותר".

   

  שיר צדק. "זו פציעה. לא בגוף, בנפש" (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  שיר צדק. "זו פציעה. לא בגוף, בנפש"(צילום: עוז מועלם)

   

  צדק המשיך: "והמטרה. החלק השלישי. לחזור למגרש ולהיות טוב יותר. שלם יותר. שקט יותר. ולנצל את השיעור שעברתי. התגעגעתי... אז לא באתי. אני תחרותי, לפעמים יותר מדי. לא עושה לי טוב להיות בצד בלי לקחת חלק. לצערי אסור לי להשתתף בטקס האליפות, לכן אני בוחר לא להגיע ולראות מהצד. מקווה שתבינו אותי. ומאמין שנזכה להיות בטקס הזה שוב בשנה הבאה בעזרת השם!"

   

  מי שיניפו את הצלחת במקרה שהאליפות תובטח הם הקפטנים הנוספים של הקבוצה: מאור מליקסון, אליניב ברדה, מהראן ראדי ולואי טהא. מתוך 1,600 כרטיסים שהועברו למכבי תל אביב נרכשו רק 1,200 ו-400 נוספים הועברו לטובת אוהדי באר שבע.

   

  מסיבת העיתונאים אחרי שהתגלה החומר האסור בגופו של צדק    (צילום: רועי עידן)

  מסיבת העיתונאים אחרי שהתגלה החומר האסור בגופו של צדק    (צילום: רועי עידן)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים