שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בלי בושה: מוכרים כרטיסים שקיבלו בחינם למופע של עומר אדם
  4 כרטיסים ב-100 שקל לכרטיס - כך הוצעו למכירה כרטיסים שחילקה עיריית יבנה בחינם למופע של עומר אדם. תגובות תושבים בפייסבוק: "זאת חוצפה". עיריית יבנה: "זו עבירה פלילית"
  "4 כרטיסים לעומר אדם, מחר ה-16.5 ביבנה הופעה מלאה מטעם העירייה (לא מסתדר לנו ללכת) 400 שקל". כך נכתב בפוסט בפייסבוק, שהציע למכירה כרטיסים שחילקה העירייה בחינם לרווחת התושבים. לא מדובר בהופעה מלאה, אגב, אלא בהופעה שתימשך שעה, לרגל חגיגות 70 שנה לעיר יבנה.

   

  וזו לא ההודעה היחידה. לפני 3 ימים התפרסמה מודעה נוספת בקבוצת פשפשוק בפייסבוק, ובה נכתב: "למכירה!! זוג כרטיסים למופע של עומר אדם!! בעיר יבנה, ב-16.5.18, בשעה 20:00 מופע מלא!! מופעה בעמידה/ ללא כיסאות מסומנים".

  עומר אדם הופעה חינם ביבנה ()
   

  בעירייה מאשרים שבימים האחרונים נתקלו במספר הצעות למכירת כרטיסים בקבוצות ברשתות החברתיות. למרות שלא מדובר בתופעה בהיקפים גדולים, היא עדיין מקוממת. בדף הפייסבוק הרשמי של עיריית יבנה, בפוסט שבו מודיעה העירייה על כך שחלוקת ההזמנות למופע של עומר אדם הסתיימה, התגובות לא איחרו לבוא. בין היתר נרשם: "איזו חוצפה", "העובדה שיש כבר שמועות על תושבים שמוכרים כרטיסים עוד יותר מכעיסה", "המכירה ברשתות החברתיות החלה".

  צילומי מסך מהפייסבוק של מכירת כרטיסים בחינם של עומר אדם (צילום: צילומי מסך מהפייסבוק)
  אחת ההודעות על מכירת הכרטיסים(צילום: צילומי מסך מהפייסבוק)

  העירייה, אשר מקיימת את האירוע בבמת העצמאות שבמרכז העיר, חילקה בשבוע האחרון כ-15 אלף כרטיסים לתושביה. כל תושב יכול היה לקבל עד 2 כרטיסים בהצגת תעודת זהות המעידה על כך שהוא תושב העיר. מגורמים בעירייה הובהר שזהו השטח הכי גדול שניתן היה לקיים בו את האירוע בעיר, והמיקום בוצע בתיאום מול המשטרה.

   

  הכרטיסים לא הספיקו לכל התושבים

  יוזמת העירייה בהחלט מבורכת, אך בעיר יבנה כ-50 אלף תושבים, כך שלא כל מי שרצה הצליח להשיג כרטיס. ולראייה כמות התגובות הזועמות הגדולה שנכתבו בתגובה לכך שהסתיימה חלוקת הכרטיסים: "פשוט עגום. יום א' היה תור עצום. היה צריך לחשוב על דרך הגונה יותר למסירת כרטיסים ולא לעשות איפה ואיפה בין תושבי יבנה", נכתב, "ממש לא הגיוני פרק הזמן שנתתם להגיע. התורים היו ארוכים בטירוף ולא יכולתי להמתין לסיום התור בבוקר לפני העבודה. פרק זמן לא סביר לחלוקת הכרטיסים".

  צילומי מסך מהפייסבוק של מכירת כרטיסים בחינם של עומר אדם (צילום: צילומי מסך מהפייסבוק)
  תגובות זועמות של תושבים(צילום: צילומי מסך מהפייסבוק)
   

  היו גם כאלה שכתבו שהם תושבי יבנה וישמחו לכרטיס אם למישהו יש כרטיס שהוא לא צריך. כמו כן הייתה בחורה שביקשה לרכוש כרטיס ואשר פרסמה בקבוצת "יבנה העיר שלי" את הפוסט הבא: "מחפשת כרטיסים להופעה של עומר אדם אם מישהו מוסר או מוכר אשמח שתכתבו לי בפרטי".

   

  העירייה: קוראים לכולם לשמור על החוק

  ומה אומרים על כך בעיריית יבנה? לגבי עניין הספסרות, אומר אריאל הלר דובר עיריית יבנה: "לצערנו מספר הזמנות למופע עם הזמר עומר אדם הוצעו למכירה באופן בלתי חוקי ברשתות החברתיות. מעשה זה מהווה עבירה פלילית בעלת השלכות חמורות כנגד המעורבים וכל מקרה יטופל על-ידי משטרת ישראל. אנו קוראים לכולם לשמור על החוק ולהימנע מסיבוכים מיותרים".

   

  לשאלה מה הסכום שהושקע במופע, מסרבים למסור בעירייה פרטים. לעניין החלוקה, אומרים בעירייה שהיו שישה מוקדי חלוקה שונים ברחבי העיר ושמועדי החלוקה היו בימים א-ה' בין השעות 8:00 ל-19:00 בחלק מהמוקדים ובין השעות 10:00 ל-16:00 בשאר המוקדים, כך שמבחינתם הם עשו את המקסימום כדי לאפשר לכמות גדולה ככל הניתן לקבל כרטיסים בתנאים נוחים.

   

  "אנו שמחים שאלפי תושבים ייהנו מהמופע של הזמר במסגרת חגיגות ה-70 לעיר, מספר המשתתפים הינו בהתאם למגבלות הבטיחות ובתיאום משטרת ישראל", הוסיף הלר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים