שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פסיקה: עו"ד אריה חגי ייצג בתביעה נגד המשביר לצרכן
  בית המשפט הכריע במחלוקת בין עו"ד אריה חגי לעו"ד ירון גולדין. השופט: "התרשמותי שעו"ד חגי ממלא את תפקידו בצורה ראויה ובאופן מקצועי"

   

  שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב רחמים כהן הכריע לאחרונה במחלוקת בין שני עורכי דין, במסגרת תביעה ייצוגית שהגיש אורי גולדשטיין נגד המשביר לצרכן.

   

   

  ברקע ההחלטה עמד סכסוך בין עו"ד ירון גולדין, שעבד קודם לכן במשרד עו"ד אריה חגי. גולדין דרש להותיר בידיו את הטיפול הבלעדי בתובענה הייצוגית לנוכח עזיבתו את משרד אריה חגי - שכן לדבריו, עם עזיבתו את השותפות, מחלקת התובענות היצווגיות הייתה ונותרה בבעלותו ותחת ניהולו.

   

  השופט מצא כי "קיים חשש שהמחלוקת בין עו"ד גולדין לבין עו"ד חגי פגעה בסדרי העדיפויות של עו"ד גולדין בייצוג האינטרסים של הקבוצה".

   

  השופט קבע עוד: "עלה ספק באשר ליכולתו של עו"ד גולדין לנהל את ההליך בשם הקבוצה. בשלב זה סבורני שיש להותיר את עו"ד חגי כבא כוח מייצג, שיהיה מוסמך לנהל את ענייני הקבוצה לפי מיטב שיפוטו המקצועי".

   

  כמו כן, בפסיקה ציין השופט כהן כי "התרשומתי עד לשלב זה היא שעו"ד חגי ממלא את תפקידו בצורה ראויה ובאופן מקצועי. לא התרשמתי שעו"ד חגי פעל בחוסר ניסיון או באופן שעלול לפגוע באינטרסים של חברי הקבוצה". עם זאת, השופט הדגיש כי אין באמור כדי להטיל ספק באשר ליכולתו של עו"ד גולדין לנהל תובענות ייצוגיות אחרות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים