שתף קטע נבחר

מסתמן: שינו זוארץ ימונה ליו"ר ההתאחדות

הספונסר של מכבי פ"ת זוכה לתמיכה מכל קבוצות ליגת העל והלאומית וצפוי להחליף את עופר עיני ביולי הקרוב. הוא היחיד שהגיש מועמדות עד כה

כפי שפורסם לראשונה ב-ynet ספורט, שינו זוארץ יהיה יו"ר ההתאחדות לכדורגל. ביולי הקרוב הוא יחליף את היו"ר הנוכחי, עופר עיני.

 

מועד סיום הגשת המועמדויות לתפקיד יו"ר ההתאחדות הוא בחמישי הקרוב ומתברר כי למעט זוארץ אף אחד לא הגיש מועמדות בשלב זה. הדבר היחיד שיוכל למנוע את המינוי הוא נושא הזיקה, עליו תדון הוועדה המיוחדת. כל קבוצות ליגת העל והלאומית תומכות במינוי: "הוא עומד להיות היו"ר עם התמיכה הגדולה ביותר, השאיפה שלא יהיו התנגדויות בכלל", אמר גורם המעורה בפרטים.

 

שינו זוארץ מכבי פתח תקווה  (צילום: אורן אהרוני)
שינו זוארץ. היו"ר הבא(צילום: אורן אהרוני)

 

הוועדה המשפטית תצטרך לדון בשאלת הזיקה של זוארץ למועדונים אחרים. אולם גורמים העריכו כי לא תהיה בעיה כי הוא שימש כספונסר בלבד בהפועל מרמורק ומכבי פ"ת, ולא היה לו תפקיד רשמי. מועמדים אחרים החליטו לרדת מהעניין בשל התמיכה הרחבה בזוארץ.

 

"שער שוויון" קיבלה מענק מאופ"א

התוכנית "שער שוויון", הפועלת במאות בתי ספר ברחבי הארץ על בסיס שילוב של פעילות כדורגל עם מרכזי למידה ופעילויות ערכיות, קיבלה לאחרונה מענק של 50 אלף אירו מקרן הילדים של אופ"א.

 

ההתאחדות לכדורגל מסייעת לעמותת שער שוויון כבר שלוש שנים במגוון תחומים - סיוע לוגיסטי, עזרה בקיום אירועי שיא בהשתתפות ראשי ההתאחדות ושחקני נבחרות ישראל, הזמנות למשחקי הנבחרות ואספקת ציוד. השנה פעלו ההתאחדות והעמותה להפיץ את המיזם למדינות שונות בעולם, סרביה תתחיל לקיים את התוכנית כבר בשנה הבאה, ומדינות נוספות הביעו עניין. המענק מאופ"א הגיע גם בזכות ההמלצה של ההתאחדות לכדורגל.

 

שער שוויון ()
שער שוויון

 

לירן ג'רסי, מייסד ומנהל שער שוויון: "אני חש גאווה גדולה לראות את התכנית שלנו מקבלת הכרה מאופ"א. זאת הזדמנות להודות שוב להתאחדות לכדורגל בישראל על שיתוף הפעולה הפורה ולקוות שיימשך עוד שנים רבות לטובת ילדי ישראל".

 

רתם קמר, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל: "העשייה של לירן ושותפיו לתוכנית תמשיך ליהנות מסיוע משמעותי של ההתאחדות, בין אם בפעילות בארץ ובין אם בפעילות מעבר לים. אנחנו תמיד שמחים לסייע ולשתף פעולה עם יוזמות שמטרתן להבטיח חברה שוויונית, סובלנית וטובה עוד יותר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
שינו זוארץ
צילום: אורן אהרוני
מומלצים