שתף קטע נבחר

מחריף המאבק על השליטה בהפועל עכו

בעקבות הודעת העירייה על ביטול ההסכם מול דניאל סטנצ'ו, שכרו ארבעה חברי עמותה עורכת דין והודיעו לנציגי סטנצ'ו שהם אינם מורשי חתימה יותר

המאבק על השליטה בהפועל עכו מחריף. ארבעת חברי העמותה, חיים פרבוזניק, קרן דה קסטרו, ג'וש שיא ודוד עבאדי שכרו את שירותיה של עורכת הדין מיכל רוזנבוים והוציאו מכתב חריף לחברי העמותה אותם מינה דניאל סטנצ'ו עם כניסתו לתפקיד, גיא ליברמן ורונן זינגר.  

 

במכתב מודיעים הארבעה לנציגי סטנצ'ו על סיום דרכם בעמותה ובכל הקשור לקבוצת הכדורגל. הנימוק להודעה הוא שבעקבות אי עמידתו של סטנצ'ו בהסכם מול עיריית עכו, גם חברותם בעמותה לא תקפה והכוונה היא למנות ועד מנהל חדש ועמותה חדשה בה לא יהיה לשניים חלק.

 

הפועל עכו עירוני קריית שמונה  (אפי שריר)
איציק טוויזר. חוסר ודאות לגבי העונה הבאה (אפי שריר)

 

עו"ד רוזנבוים אישרה את הפרטים ל-ynet ספורט וסיפרה: "משמעות ביטול ההסכם על ידי העירייה היא שמינויי הנציגים של דניאל סטנצ'ו מבוטלים. הוצאנו מכתב לבנקים שהם לא מורשי חתימה ואנחנו מחזירים את השליטה אלינו, הודענו על כך לרשם העמותות, להתאחדות לכדורגל ולבקרה התקציבית".

 

בעקבות המצב המסובך אליו נקלעה עכו קיים חוסר ודאות מוחלט לגבי עתיד הקבוצה לקראת העונה הבאה. כרגע כל ההכנות לעונה הבאה תקועות. אין עדיין מאמן וגם בקרב השחקנים קיים בלבול גדול מאוד ורבים אינם יודעים למי לפנות בנוגע לעתידם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שמעון אלבז
דניאל סטנצ'ו
צילום: שמעון אלבז
מומלצים