שתף קטע נבחר

החשוד באונס והונאת נשים העביר פתק לזוגתו: "קשה לי מאוד, אני יושב ובוכה"

בעקבות תחקיר ynet ו"ידיעות אחרונות": הוארך בחמישה ימים מעצרו של דודי שטיינהרטר, ובשבוע הבא יוגש נגדו כתב אישום. בעימות עם הקורבנות הוא טען: "ידעתן שאני נשוי". במכתב ששלח לזוגתו הנוכחית באמצעות עציר ששוחרר, כתב: "אני משתדל להיות חזק"

 

 

בית משפט השלום בירושלים האריך היום (ה') בחמישה ימים את מעצרו של דודי שטיינהרטר, החשוד באונס ומרמה של שורת נשים מרחבי הארץ. בפתיחת הדיון הגישה המשטרה הצהרת תובע ובשבוע הבא יוגש כתב האישום נגדו. במהלך המעצר עד כה נערכו עימותים ארוכים בין שטיינהרטר לבין חלק מהנשים שהונה. לדבריהן, הוא טען בעימות שהן ידעו מתחילת הקשר שהוא נשוי.

 

שטיינהרטר, בן 38 ממודיעין עילית, היה במרכזו של תחקיר שפורסם ב-ynet וב"ידיעות אחרונות", ובו התברר כי הוא ניהל קשרים רומנטיים עם שמונה נשים לפחות. חלקן אף נכנסו להיריון ממנו ואחרות טענו שנפלו קורבן לעוקץ כלכלי מצידו.

 

בדיון הבוקר נכחה זוגתו הנוכחית של שטיינהרטר, יעל. מוקדם יותר השבוע הוא שלח לה מכתב באמצעות עצור שהשתחרר: "ליעלי שלי. השעה 3:45. הצלחתי לארגן עיפרון ולכתוב לך מה שאני מרגיש בלב. אני אוהב אותך המון. אני מודה להשם שאני פה, אני מודה להשם על הכול.

 

"קשה לי פה מאוד. אני משתדל להיות חזק. בבקשה תהיי חזקה. יושב ובוכה שאני לא לידך אבל יהיו ימים שמחים והרבה ביחד. אני ואת זה לנצח!! אני מבקש סליחה שאת מצטערת בגללי. סליחה, סליחה. לא עוצר מלחשוב עלייך, אוהב אותך המון. דודי. תשמרי עלייך, על הילדים ועל הבייבי שלנו! אני אוהב עד צאת נשמתי".

דודי שטיינהרטר  (צילום: אלי מנדלבאום )
דודי שטיינהרטר מחוץ לבית המשפט, היום(צילום: אלי מנדלבאום )

 

המכתב ששלח לזוגתו יעל:

מכתב דודי שטיינהרטר ()
מכתב דודי שטיינהרטר


דודי שטיינהרטר ()
דודי שטיינהרטר

במשך שבועות ניהלה משטרת מחוז ש"י חקירה סמויה עד למעצרו של שטיינהרטר בשבוע שעבר בהוד השרון. בחקירה התברר שהוא סיפר לנשים שהוא רווק או גרוש והבטיח להתחתן עמן, ואחרי שרכש את אמונן גנב מהן כספים במרמה. המשטרה טוענת שיש לו שני ילדים מנשים נוספות ושתי נשים שהרו ממנו.

 

נגד שטיינהרטר כבר הוגשו בעבר ארבעה כתבי אישום בעבירות דומות ומשפטו מתנהל בימים אלה.

 

שטיינהרטר היה מוכר בשכונת ברכפלד במודיעין עילית כאברך ירא שמיים ממשפחה מיוחסת, שהעביר שיעורי הלכה בבית הכנסת השכונתי. בקהילה הליטאית שבה הוא התגורר עם רעייתו ועשרת ילדיו, הכירו אותו כמתנדב ונהג אמבולנס.

 

אלא שבלילות הוא בילה עם נשים רבות, שבפניהן הציג את עצמו כרווק, פרוד או גרוש. לטענתן, את חלקן הוא ניצל כלכלית ועם חלק מהן הוא אף קבע תאריך לחתונה. כל זאת כשהוא עדיין נשוי, וממשיך להביא ילדים עם רעייתו ועם נשים נוספות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שטיינהרטר בבית המשפט בשבוע שעבר
מומלצים