שתף קטע נבחר

שר החוץ של ארגנטינה: "המשחק בוטל כי עבר לירושלים"

חורחה פאורי ערך מסיבת עיתונאים בשל ביטול הגעתם של מסי וחבריו לארץ: "אני לא חושב שהיו בעיות אם המשחק היה בחיפה". דבריו סותרים את טענותיה של מירי רגב, שטענה כי הביטול הגיע אחרי איומים על חייו של מסי

ביטול המשחק בין ישראל לארגנטינה ממשיך להעסיק את התקשורת הארגנטינאית, ושר החוץ של המדינה, חורחה פאורי, ערך מסיבת עיתונאים בנושא בה אמר כי המשחק לא התקיים כי עבר לירושלים מחיפה.

 

"הזהרנו את ההתאחדות שלנו מפני העברת המשחק לירושלים, בשל רגישותה של העיר. המשחק היה אמור להתקיים בחיפה, ואני לא חושב שהוא היה מתבטל אם הוא אכן היה משוחק שם בסופו של דבר. אין לנו שום בעיה עם מדינת ישראל או עם יהודים, יש כאן קהילה יהודית גדולה והנבחרת שלנו שיחקה בישראל מספר פעמים בעבר".

 

דבריו של פאורי עומדים בסתירה לדבריה של מירי רגב, שאמרה אתמול (רביעי) במסיבת עיתונאים כי המשחק בוטל בשל איומים על חייו של ליונל מסי ומשפחתו וכי הארגנטינאים לא התנגדו לקיום המשחק בירושלים: "זה לא ירושלים או חיפה, זה איום על חייו של מסי. האיומים אילצו אותם לוותר על המשחק בארץ. זה לא BDS, מדובר פה באיומים אמיתיים, איומים של גורמי טרור על חיי כוכב נבחרת ארגנטינה ובני משפחתו", אמרה.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים