שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הרמוניה לבית תציע הנחות של עד 80%
  המפרק הזמני של רשת הריהוט והעיצוב יערוך מכירה בסניף נתניה בחמישי ושישי הקרובים: "אין בסיס לבצע הפעלה של סניפי הרשת, או מקור כספי לשלם לעובדים סכום כלשהו"
  חיסול המלאי של "הרמוניה לבית" יוצא לדרך. עו"ד אופיר פדר, המפרק הזמני של החברה, המנהלת רשת חנויות לריהוט, עיצוב ופרטי נוי, לא מבזבז זמן, ומספר ימים אחרי שמונה הוא מבקש לקיים מכירת חיסול מלאי לציבור הרחב. המכירה תתקיים בסניף נתניה בימי חמישי ושישי הקרובים, בהנחות של עד 80%. כך פורסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות". 

   

  "אין צפי למשכורות": עובדי "הרמוניה לבית" הגישו בקשת פירוק

   

  הרמוניה לבית (צילום: יובל חן )
  סניף של הרמוניה לבית(צילום: יובל חן )

  לדבריו, במסגרת הדוח "גובשה תוכנית פעולה דחופה ומיידית כדי לנסות לממש בכל זאת את המלאי שנותר בסניפים השונים, על ידי ריכוז המלאי מ־9 סניפים בנתניה, והצעתו לציבור ביומיים של מכירות אינטנסיביות. לשם כך נשכרו נציגים מהעובדים המסייעים בשינוע המלאי לאותו סניף, וכן גויס צוות עובדים שיהיה אמון על המכירה בפועל".

   

  אתמול הגיש פדר דוח ראשוני לשופטת המחוזי־מרכז עירית וינברג־נוטוביץ', עם שורה תחתונה לפיה "אין כל בסיס או אפשרות לבצע הפעלה של סניפי הרשת תחת הפירוק הזמני". במקביל ביקש פדר את אישור בית המשפט למכור את שם החברה, הלוגו והמוניטין הנלווים, מיקומי החנויות והציוד שנותר בהן. יצוין כי יש גם סניפים המופעלים בזכיינות, ואין להם קשר לפירוק.

    

  הרמוניה לבית מונה כיום תשעה סניפים פעילים, אחרי שבחודש שעבר נסגרו ארבעה. לאחרונה ביקשו 100 עובדים ברשת למנות לחברה מפרק זמני וטענו, באמצעות עוה"ד ליזה חדש ותומר דוד, כי היא חייבת להם מאות אלפי שקלים והיא חדלת פירעון.

    

  בעל המניות בחברה הוא איש העסקים מירן מלכה. עוד מציין דוח המפרק שהוצאו מכתבי פיטורים לעובדים, שכן "אין כל מקור כספי לשלם להם סכום כלשהו מקופת הפירוק".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים