שתף קטע נבחר

בזק בינלאומי השיקה טריפל. המחיר: גבוה

החבילה, שעולה 199 שקל לחודש (חודשיים ראשונים ב-99 שקל לחודש), יקרה מהטריפל של סלקום ופרטנר וכוללת תשתית אינטרנט של 40 מגה בלבד, שירות טלוויזיה על גבי האינטרנט (סטינג TV של yes) ו-300 דקות שיחה בטלפון הקווי. כעבור שנה - המחיר קופץ ב-20 שקל לחודש ויש עוד "אותיות קטנות". לטענת החברה המחיר גבוה "בגלל האיכות"

בזק השיקה היום (ג') לראשונה חבילת טריפל באמצעות בזק בינלאומי. החבילה כוללת תשתית וספק אינטרנט, טלוויזיה וטלפון ביתי ב-199 שקל לחודש, כשלרגל ההשקה לקוחות ישלמו 99 שקל לחודש בלבד, למשך חודשיים. עם זאת כעבור שנה, החל מהחודש ה-13, המחיר יקפוץ ב-20 שקל ל-219 שקל לחודש.

 

בכך היא תתחרה בטריפל של HOT (שעולה בדרך כלל יותר ולא כולל ספק אינטרנט, אך מכיל יותר תכנים), בטריפל של סלקום TV (הזול יותר שכן הוא עולה החל מ-149 שקל לחודש) ובטריפל של פרטנר (הזול עוד יותר: 129 שקל לחודש, כולל נטפליקס שניתן חינם לחצי שנה ואחרי זה בתוספת של 40 שקל לחודש).

 

למה בזק בינלאומי מציעה טריפל יקר? "אנחנו משחקים על איכות ומהירות. המהירות שלנו טובה יותר בזכות הכבל התת ימי ולכן המחיר גבוה", אמר ל-ynet גורם הקשור לחברה.

 

   ()

 

מה כוללת החבילה?

החבילה כוללת את שירות הטלוויזיה המצומצם StingTV (סטינג TV) של yes שמוצע על גבי האינטרנט (ולא באמצעות לווין) וחבילה של 300 דקות שיחה בטלפון הביתי. מהירות האינטרנט: 40 מגה בלבד, כשהמהירות הנפוצה כיום היא 100 מגה והשוק מכוון ל-1,000 מגה ומעלה. החבילה מיועדת ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

 

מהחברה נמסר כי: "חבילת הטלוויזיה שתשווק בזק בינלאומי הינה חבילת 'משפחה' מורחבת וקבועה הכוללת מאות תכנים של חבילות הסרטים, הסדרות, ערוצי הילדים, מדע וטבע וספריית VOD. התקנת שירות הטלוויזיה הינה עצמאית והתמיכה בה תינתן על ידי בזק בינלאומי. ניתן לצפות בשירות הטלוויזיה באמצעות חיבור הסטרימר של StingTV למכשיר הטלוויזיה או באמצעות אפליקציה המותקנת על סטרימר פרטי או טלוויזיה חכמה התומכים ב-Android TV".

 

האותיות הקטנות

ההצטרפות כוללת עלות של התקנה חד פעמית של הטלפון הביתי שעולה לא פחות מ-119 שקל. המחיר הזה הוא רק ללקוחות חדשים.

 

יותר מסטרימר אחד? תשלמו: הסטרימר יינתן בהשאלה ויעלה אפס שקלים, אך סטרימר שני ושלישי יעלו 19 שקל כל אחד.

 

ראוטר יעלה ללקוחות 9.90 שקלים לחודש, אך ניתן לקנות או להשתמש בנתב פרטי.

 

שימו לב כאמור למחיר החודשי בחודש ה-13 הוא יזנק ב-20 שקל לחודש.

 

שדרוג ל-100 מגה יעלה 209 שקל בחודש לשנה. כלומר תוספת של 10 שקלים בחודש. אחרי שנה: גם מחיר זה יעלה ב-20 שקל ל-229 שקל בחודש

 

חבילת דאבל יקרה: מי שלא צריך טלפון קווי יכול להזמין דאבל שעולה 189 שקל בחודש (וכולל אינטרנט במהירות 40 מגה) או 199 שקל (לחבילה הכוללת אינטרנט במהירות 100 מגה). גם מחירים אלה יעלו ב-20 שקל לחודש כעבור שנה.

 

אם אתם לא זקוקים לטלפון קווי, משתלם יותר להזמין סטינג TV עם תשתית וספק אינטרנט של חברה אחרת: המחיר של סטינג TV נע בין 29 שקל לחודש ל-195 שקל בחודש. חבילת מדע וטבע עולה 29 שקל לחודש. חבילת ספורט עולה 67 שקל לחודש, חבילת סדרות, חבילת סרטים, או חבילת תכני ילדים בלבד עולה 39 שקל בחודש ושתי חבילות: 78 שקל בחודש ושלוש חבילות (סרטים+תכני ילדים+סדרות) בעלות של 99 שקל בחודש. נניח שנקנה שתי חבילות של סטינג טיוי, נשלם 78 שקל בחודש, ונשתמש בספק + תשתית אינטרנט של פרטנר (מהירות 100 מגה, 75 שקל לחודש) זה יעלה ללקוח כ-153 שקל בלבד.

 

אין נטפליקס מובנה בממיר: אם כי זה לא נורא כל כך. אפשר להתחבר לנטפליקס בנפרד.

 

הטריפל הופך את המנוי ל-yes ללא משתלם? יתכן. שכן ב-199 שקל ומעלה מקבלים ב-yes טלוויזיה בלבד. עם זאת ב-yes יש מגוון גדול יותר של תכני ספורט למשל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים