שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  פיפ"א תפתח בהליך משמעתי נגד ג'יבריל רג'וב

  בעקבות התבטאויותיו המסיתות ("לשרוף חולצות של מסי אם יגיע לשחק בירושלים") בנוגע למשחק הידידות מול ארגנטינה שבוטל, פיפ"א עשויה להטיל סנקציות על יו"ר ההתאחדות הפלסטינית. הצעה של הפלסטינים נגד ישראל בקונגרס הארגון נדחתה ברוב גורף. עופר עיני: "גם בפיפ"א סבורים שרג'וב חצה כל קו אדום"

  פיפ"א עדכנה את ההתאחדות הישראלית לכדורגל כי החליטה לפתוח בהליך משמעתי נגד נשיא ההתאחדות הפלסטינית, ג'יבריל רג'וב, בעקבות ההתבטאויות המסיתות שהשמיע לפני משחק הידידות שהיה אמור להיערך מול ארגנטינה. בין השאר קרא רג'וב לשרוף חולצות של מסי אם יגיע לשחק בירושלים, והשווה את הנעשה בישראל למה שקרה באירופה בשנות השלושים של המאה הקודמת. כזכור, ההתאחדות הגישה לפני כשבוע וחצי תלונה רשמית לפיפ"א בנושא.

   


   

  קונגרס פיפ"א דחה היום (רביעי) ברוב של 82 מול 18 אחוז את ההצעה של ההתאחדות הפלסטינית להטיל סנקציות ואף להשעות מפיפ"א התאחדות שבמדינתה יש הפרה של זכויות אזרח. מועצת פיפ"א קבעה כי סעיפים דומים כבר נכללים בתקנוני הארגון ולכן ההצעה הפלסטינית מיותרת ועלולה להיות מנוצלת לרעה.

   

  ג'יבריל רג'וב (צילום: AFP) (צילום: AFP)
  ג'יבריל רג'וב(צילום: AFP)

   

  עופר עיני: "הוא מנסה לפגוע במדינת ישראל"

  עופר עיני, יו"ר ההתאחדות, אמר היום: "הריטואל חוזר על עצמו בכל פעם, כאשר רג'וב מנסה להוביל

  להחלטות בפיפ"א נגד הכדורגל שלנו ונגד מדינת ישראל. הודות לעבודה נכונה ומושכלת אנחנו מצליחים להסביר לחברים ולחברות בפיפ"א מה באמת מסתתר מאחורי ההצעות הלכאורה תמימות של מי שחצה כל קו אדום. יש לנו ידידי אמת באופ"א, בקונפדרציות האחרות ובפיפ"א, ולכן רג'וב כושל פעם אחר פעם. הכדורגל הישראלי ימשיך להיות חלק מהקהילה הבינלאומית ומדינת ישראל תמשיך ליהנות מאהדה גדולה בהתאחדות הכדורגל העולמית.

   

  "בימים האחרונים קיבלנו הודעה מפיפ"א לפיה הם פותחים בהליך משפטי נגד ג'יבריל רג'וב יו"ר ההתאחדות הפלסטינאית. גם בפיפ"א תמימי דעים שג'יבריל חצה את הקווים האדומים בכך שאיים לשרוף חולצות של שחקנים. בקונגרס הזה היינו עדים שוב לתופעה שנמשכת כבר כמה שנים לפיה כשרג'וב מנסה, באמצעות הכדורגל, לפגוע במדינת ישראל, עם ניסיון חוזר ונשנה להרחיק אותנו מהכדורגל הבינלאומי. אני שמח שגם הפעם הניסיון הזה נכשל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים