שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נתניהו: רומסים את דמותה של שרה יום ולילה
  ראש הממשלה התייחס בישיבת סיעת הליכוד לתמלילי חקירתה של רעייתו כפי שנחשפו בימים האחרונים: "היא לא עוברת ימים פשוטים, זה כבר עשרים שנה שרומסים את דמותה בתקשורת. היא עוזרת לילדים חולי סרטן לא בכאילו". דבריו זכו למחיאות כפיים

   

   

  ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בצהריים (יום ב') בישיבת סיעת הליכוד בכנסת לתמלילי חקירתה של רעייתו שרה נתניהו כפי שנחשפו בכלי התקשורת: "התרגשתי מהתמיכה ברעייתי. היא לא עוברת ימים פשוטים, זה כבר 20 שנה שרומסים את דמותה בתקשורת יום יום, לילה לילה". דבריו זכו למחיאות כפיים. בדבריו התייחס נתניהו גם לחוק הגיוס, שיובא היום לקריאה ראשונה: "זה חוק טוב ומאוזן, אנחנו עוסקים לא בכותרות אלא בתוצאות".

   

  בימים האחרונים נחשפו עוד ועוד תמלולים מחקירות נתניהו בפרשת המעונות. בין השאר היא צוטטה כאומרת "אני אוכלת מעט, פשוט ומאוד צנוע. אין אוכל מפונפן בבית ראש הממשלה. זו נשמעת לך סיטואציה הגיונית שמכינים לי פתיתים למרות שביקשתי דג? למה מגיע לי לאכול פתיתים?". במקרה אחר התייחסה לעובדת המעון ואמרה עליה: "בשלנית חרא, אישה דוחה".

   

  לדברי ראש הממשלה, "שרה היא אישה נפלאה, היא אם מדהימה, היא היתה בת למופת להוריה והתקשורת מתעלמת לחלוטין מכל העשייה הציבורית שלה. מה שאתם יודעים, התקשורת מעלימה. איך היא עוזרת למשפחות שכולות, עוזרת לחיילים בודדים, עוזרת לילדים חולי סרטן, לא בכאילו. שמונה שנים שהיא מלווה ילדה חולת סרטן באמיתי, וכשהיא הולכת למשפחות השכולות זה לא כדי לשים וי, זה ללוות אותם במשך שנים, את ההורים ואת הילדים, ולניצולי שואה, לנשים מוכות".

  בנימין נתניהו שרה נתניהו (צילום: משרד החוץ)
  בנימין ושרה נתניהו(צילום: משרד החוץ)

   

   

  נתניהו הוסיף: "כל כך שונה מהדמות הזאת שמנסים לתאר. אני מאוד התרגשתי ואני רוצה להודות על התמיכה הכבירה שלכם. תודה רבה לכם. זה לא רק מחמם את הלב, זה לא רק מחזק אותי ואותנו, זה מעודד אותנו להמשיך ביתר שאת כדי שנמשיך להוביל יחד את המדינה הזאת במשך שנים רבות".

    

   

  "הכוונה כאן לטפל בשוויון בנטל. אני רוצה להסביר קודם כל מהו הנטל. הנטל הראשון הוא נטל כלכלי עצום. תקציב הבטחון הכולל, לא רק את צה"ל, אלא גם המוסד והשב"כ והוצאות ביטחוניות. התקציב הוא עשרים מיליארד דולר בערך. זה בערך שליש מהתקציב של רוסיה. זאת אומרת, לישראל יש נטל תקציבי אדיר ורק מקצתו, קצת יותר מ-10% מגיע מארה"ב.

   

  "זה הולך וגדל כל הזמן, כל עוד עושים את זה בהבנה, בהידברות ולא בכפייה גסה. לכן יש כאן חוק נכון ומאוזן. מצד אחד מקדמים את ההשתתפות בשוק העבודה ומצד שני באים עם החוק הזה להמשיך לעודד עלייה בהשתתפות הציבור החרדי בשירות הצבאי לפי צורכי הצבא. אני מקווה שהחוק הזה יעבור ובתמיכה גדולה. הייתי רוצה שנעביר אותו בהקדם האפשרי, כדי לפתור את הבעיה הזאת ולהתוות דרך לשנים הבאות".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים