שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ערוץ עשר ורשת חתמו על הסכם המיזוג

  אחרי ההחלטה על איחוד שנחשפה ב-ynet, חתמו רשת וערוץ עשר על הסכם מיזוג שיוביל ליצירת ערוץ אחד - בכפוף לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים. מנכ"ל רשת אבי צבי במסר לעובדים: "יש אנשים שעוזבים וזה חבל, החיבור בינינו יכול להיות שחר של מפת שידור חדשה"

  הטלטלה הטלוויזיונית יוצאת לדרך: ערוץ עשר ורשת חתמו על הסכם המיזוג, והם יהפכו לערוץ אחד בכפוף לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים. במסגרת החתימה בעלי המניות סיכמו ביניהם כי יוקם דירקטוריון מקצועי ובעלי המניות לא יהיו חברים בדירקטוריון.

   

  עשר ורשת ()
  עשר ורשת

  בהודעה שהועברה היום (ד') מסרו הצדדים כי הערוץ החדש יציע לקהל הצופים בישראל טלוויזיה איכותית, ישראלית, מקורית ומגוונת לצד חברת חדשות עצמאית, מקצועית וחזקה. הערוץ יתבסס על החוזקות שכל צד מביא איתו - רשת המתמחה בתוכן וריאליטי ועשר המתמחים באקטואליה ודוקומנטריה.

   

  הצינור מול הצנרת: מיזוג רשת ועשר - שאלות ותשובות

   

  בעלי המניות אמרו לאחר החתימה: "אנחנו גאים על החיבור שיצרנו, שיתוף הפעולה והמשא ומתן בין הצדדים התנהל באווירה טובה, ואין לנו ספק שרוח האחדות והרצון לייצר טלוויזיה טובה תעבור גם לכל העובדים. הפעלת ערוץ טלוויזיה בתנאי שוק של שני ערוצים מסחריים, ללא מאבק הישרדותי, יאפשר ליוצרים ולאנשי התוכן להתמקד ביצירה ישראלית עשירה ואיכותית לטובת הצופים. כשהנהלת הערוץ המאוחד תבנה את לוח השידורים ותאחד כוחות, היא תקבל מאתנו רוח גבית לשמור על רוב מכריע של עובדי הערוצים הנוכחים". 

   

  "שחר של מפת שידור חדשה"

  מנכ"ל רשת אבי צבי, שצפוי לשמש בתפקיד מנכ"ל הערוץ החדש העביר מסר לעובדיו: "אני בטוח שחלק מהעובדים, הספקים, הטאלנטים והמנהלים (בשתי החברות), עוברים תקופה של הגדרות מחדש: תחילה הפיצול מאז התחרות, וכעת המיזוג הקרב, המייצר אתגרים, דיונים, שמועות ותקוות בכל הצדדים. אנחנו מכירים את רוב השמועות והדיונים השונים, ואנחנו מאמינים בדרך בה אנו מנהלים את המבנה העסקי שלנו. אני ער לאנשים המוכשרים בערוץ 10 אשר מחוסר וודאות ומחוסר היכולת שלנו לדבר איתם ישירות בשלב זה נמצאים בהתלבטויות וחלקם אף עוזבים. זה חבל לי וזה חבל למיזוג - אין לי ספק כי החיבור בינינו יכול להיות שחר של מפת שידור חדשה.

   

  "אני סומך על כל אחד ואחת מכם להמשיך ולהתרכז בעבודה ובמשימות היומיומיות שלו, ולעדכן את משאבי אנוש או המנהל הישיר בכל שאלה והתלבטות שיש לו או לעובדיו. אני סומך על בעלי המניות שיצליחו להגיע להסכם הטוב לכל הצדדים, כולל לעובדים, אני סומך על הרגולטורים השונים שיאשרו את הדרוש אישור במהירות ויסכמו את תקופת האי ודאות בשוק כולו. אני סומך עליכם ועל השותפים שלנו שנמשיך לנהוג בחברות ולעבור גם את התקופה הנוכחית כשידינו על העליונה", דברי צבי. 

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים