שתף קטע נבחר

מג'יק ליפ הכריזה על משלוחים ראשונים במהלך הקיץ

מהדורת המפתחים של משקפי המציאות המעורבת תגיע למזמינים ראשונים כבר הקיץ, אולם עדיין לא פורסם מחיר

סטארט-אפ המציאות המעורבת (MR) "מג'יק ליפ" הכריז על משלוחים ראשונים של המשקפיים כבר בקיץ הקרוב: החברה, שהוקמה בשנת 2011 ונהנית מ"הייפ" חסר תקדים, הודיעה כי מהדורת המפתחים של המוצר הראשון - Magic Leap One, תגיע למזמינים במהלך הקיץ, אולם עוד לא נקבה בתג מחיר או בתאריך מדויק.

 

 

 

מג'יק ליפ היא אחת החברות היותר מתוקשרות בזירת המציאות המדומה, והיא עוסקת במכשור לביש. המוצר שלה כולל זוג משקפיים, בקר שליטה ומחשב קטן שאותו אפשר לשאת על החגורה. המוצר מצוייד במעבד Nvidia Tegra X2, אולם טרם נחשפו פרטים נוספים אודות רכיבים אחרים.

 

הערכה השלמה (צילום: Magic Leap) (צילום: Magic Leap)
הערכה השלמה(צילום: Magic Leap)

 

לצד ההכרזה הציגה מגי'ק ליפ דמו קצר, ובו ניתן לראות שימוש במשקפיים באמצעות מחוות ידיים, בדומה למשקפי המציאות המעורבת "הולולנס" של מיקרוסופט. בשונה מהמתחרה, המשקפיים של מגי'ק ליפ מחוברים בחוט ליחידת מחשוב ומגיעים עם בקר שליטה.

 

מאז הוקמה, מג'יק ליפ גייסה למעלה מ-2 מיליארד דולר, והיא נחשבת לכוח עולה בתחום. יחד עם זאת, היא סופגת ביקורת על העיכוב בהשקת מוצר של ממש. אחת הסוגיות המעניינות ביותר היא שאלת המחיר. על אף שטרם פורסם תג מחיר מדויק, ההערכות אומרות כי משקפי המציאות המעורבת יתומחרו כמו סמארטפון פרימיום, כלומר בסביבות ה-1,000 דולר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים