שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הסרטן האלים מאיים על חייו של שהם בן ה-10: כך תוכלו לעזור
  שהם שמיר בן ה-10 חולה בסרטן אלים מסוג נוירובלסטומה שתקף אותו כעת בפעם השנייה. רק טיפול יקר בניו יורק הוא התקווה להציל את חייו אך עלותו 2.5 מיליון שקלים. עיזרו להצילו

    

   

  צילום - רותם רוזנאי, עריכה- צחי פוגל

   

  כבר חמש שנים ששהם בן ה-10 מתמודד עם אחת ממחלות הסרטן האלימות ביותר שחזרה ותקפה אותו שוב לאחר שהחלים ממנה. כעת כשחייו בסכנה, רק טיפול יחיד בניו יורק הוא התקווה להצילו, אלא שעלותו היא 2.5 מיליון שקלים.

   

  לפני כחמש שנים אובחן לראשונה שהם במחלת הנוירובלסטומה. מדובר באחד הגידולים השכיחים בתקופת הילדות, שמקורו ברקמות הסמוכות ליותרת הכליה או במוח.

   

   ( )
  שהם ואמו חני. הרופא שנותן תקווה

   

  הגידולים עשויים להתחיל כמעט בכל איבר בגוף ומשם בשלבים מוקדמים של המחלה, מתפשטות במהירות גרורות רבות. הסיכוי לשרוד את המחלה נמוך, אולם במקרים נדירים הגידול נוטה להיעלם.

   

  שהם עבר טיפולים רבים שכללו כימותרפיה, ניתוחים וטיפולים ביולוגיים. לאחר סבב הטיפולים הזה, החלים שהם, אולם לפני כשנה וחצי המחלה שבה לתקוף וכעת הוא בסכנת חיים.

   

   ( )
  שהם במהלך טיפולי הכימותרפיה

   

  הוריו של שהם, אסי וחני שמיר, החליטו שאינם מוותרים, ומצאו רופא בניו יורק אשר מטפל בהצלחה בטיפול ביולוגי ייחודי, התקווה היחידה למעשה להציל את שהם.

   

  "לאחר המון בכי, ורופאה שאמרה שהסטטיסטיקה לא טובה במקרה של הישנות, ידענו שאנחנו לא מוותרים ולא מקבלים את המושג לא", אומר אסי, "מצאנו את הרופא בניו יורק  ויש לו יש אחוזי הצלחה גבוהים במקרים כאלה".

   

   ( )
  שהם ואביו אסי. לא מוותרים

   

  שהם מוסיף ואומר כי "לא כל ילד יוצא מכזה דבר. אני רוצה לגמור עם זה ולצאת מזה בשלום. אני מקווה שעם ישראל יפתח את הלב שלו ויתרום. אני מוסר אלף תודות לכל מי שיעזור להציל את חיי".

   

  עמותת "גדולים מהחיים" התגייסה כדי לאסוף את כספי התרומות שמועברות כולן לטיפול היקר.

   

  כך תוכלו לתרום:

  באמצעות הטלפון: *6144

  בהעברה בנקאית: לבנק איגוד (13) סניף 095 חשבון 46100000 (גדולים מהחיים)

  בדואר לכתובת ת.ד. 815 גבעתיים מיקוד 5310801

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שלום דוקטור
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים