שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  החשוד ברצח אופירה חיים הביע חרטה: "לא הייתי עושה זאת"
  דוד חיים, החשוד שרצח את גרושתו וקבר אותה בחצר האחורית בביתה, הביע חרטה על מעשיו: "אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור - לא הייתי עושה זאת". היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בפעם השנייה

   

  אופירה חיים ז
  אופירה חיים ז"ל ודוד חיים

  דוד חיים, תושב תל מונד החשוד ברצח גרושתו אופירה חיים וקבירת גופתה בחצר ביתה - הביע הבוקר (ג') חרטה על המעשה. "אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור - לא הייתי עושה זאת". היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בפעם השנייה להמשך החקירה. סנגוריו, עורכי הדין שי לוי וגיא מימון, אמרו בתגובה כי "החקירה תחת צו איסור פרסום. מטבע הדברים לא נוכל למסור פרטים מתוך החקירה".

   

  אחרי כשלושה שבועות שבהם הוגדרה נעדרת נמצאה גופתה של חיים, גרושה ואם לשלוש בנות, בחצר ביתה בתל מונד. הגרוש של חיים, דוד, נעצר בחשד לרצח. יחד עמו נעצרה קרובת משפחתה בחשד למעורבות במעשה, אך ביום שישי האחרון היא שוחררה.

   

   

  חיים טען בחקירתו כי ביצע את המעשה על רקע סכסוך נדל"ני עם גרושתו, שלדבריו אף התנכלה לאמו הקשישה בת ה-85. הוא שחזר את הרצח ואת פעולת הסתרת הגופה בחצר שמאחורי הבית, מתחת לעץ התפוז. במהלך חקירתו במשטרה טען החשוד כי אופירה "הייתה אישה קשה" שהרבתה להסתכסך לא אחת עם שלוש בנותיהם: "גם אחרי הגירושים היה קשה להסתדר איתה; התגלעו בינינו מריבות על רקע היחס שלה לבנות".

  עורכי הדין גיא מימון ושי לוי ()
  עורכי הדין גיא מימון ושי לוי

  בשחזור הראה חיים לשוטרים איך הוא תפס אותה, רצח אותה, הוריד אותה לרצפה וקבר אותה בבור. לחוקרים אמר כי חנק אותה בחוט ניילון וגרר לבור. הוא טען כי אינו זוכר איפה הותיר את הגופה. השכנים אמרו כי "היו הרבה שאלות שהוא ענה עליהם ב'לא זוכר' ואחרות שעליהן ענה 'נראה לי'". חבריו לא מאמינים שהוא אחראי לרצח וטוענים כי הוא מחפה על אדם אחר.

   

  אופירה ודוד חיים התגרשו לפני כ-15 שנים. מאבק הגירושים שלהם כלל גם תלונות למשטרה. לאחר הגירושים הוא רצה למכור את עסק חלוקת הגז "טד גז" שהיה שייך לשניהם, אך היא סירבה - ובסופו של דבר היא ואחת הבנות רכשו את העסק. תושבים טענו כי הבת הבכורה סיוון הייתה מסוכסכת עם אופירה חיים. האם הייתה מסוכסכת גם עם הבת מור, אך הסכסוך נגמר. הקשר ההדוק והטוב ביותר היה בינה לבין הבת עדיה, ששמה לב להיעדרותה בעת ששהתה בהודו.

   

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים