שתף קטע נבחר

הבורר קבע שהפועל עכו תחזור לניהול העירייה

בתום חודשיים של הליך משפטי, הוחלט שהקבוצה תילקח מידיו של המנהל המקצועי דניאל סטנצ'ו ותשוב לשליטת העירייה. העמותה קיבלה בשמחה את ההודעה. מהעירייה נמסר: "הצעד הבא שלנו - הגשת תביעה אישית נגד סטנצ'ו"

הבורר קבע: הפועל עכו תחזור לניהול העירייה. בתום חודשיים של הליך משפטי, תם עידן המנהל המקצועי דניאל סטנצ'ו במועדון, וקבוצת הכדורגל שנשרה לליגה הלאומית חוזרת לידיו של שמעון לנקרי, ראש עיריית עכו.

 

לאחר דיון שנערך החליט כאמור הבורר כי הקבוצה תשוב לידיה של עיריית עכו, ומשמעות הדבר היא שהפעילות השוטפת של סטנצ'ו תופסק וכל ההחלטות המקצועיות והכספיות ישובו לעירייה שניהלה במשך שנים את הקבוצה.

איציק טוויזר. ימשיך לעמוד על הקווים בעכו? (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
איציק טוויזר. ימשיך לעמוד על הקווים בעכו?(צילום: ראובן שוורץ)

 

העמותה קיבלו בשמחה גדולה את ההחלטה ועכשיו תחל הקבוצה באופן רשמי את הכנותיה לשנה הבאה, כאשר הצעד הראשון והמתבקש הוא מינוי מאמן. כפי שזה נראה, איציק טוויזר יהיה האיש שימשיך לעמוד על הקווים גם בעונה הבאה.

 

תגובת עיריית עכו בעקבות פסק הבוררות המאשר את ביטול ההסכם המשולש שנחתם בין העירייה, סטנצ'ו והפועל עכו: "מרגע שנודע לעיריית עכו שסטנצ'ו הוא אינו אלא איש קש, היא עשתה את המתבקש ופעלה לסילוקו מהעמותה ולסילוקם של אנשי שלומו - זאת על מנת להבטיח שהכסף הציבורי לא ילך למקומות לא ראויים. פסק הבוררות מדבר בעד עצמו, הבורר הצדיק את טענות העירייה והשיב את הקבוצה לתושביה.

 

"הצעד הבא שלנו הוא תביעה אישית שתוגש נגד סטנצ'ו ונגד אותם גורמים שפעלו בשמו ובשמם של אחרים במועדון, גרמו לנזקים והביאו את הקבוצה למצב שבו היא נמצאת היום. העירייה תסייע ככל שבידה לחברי העמותה לבנות קבוצה טובה וחזקה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שמעון אלבז
דניאל סטנצ'ו
צילום: שמעון אלבז
מומלצים