שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  האם תדע לזהות מתי האישה שאיתך גומרת

  מחקר אמריקאי חדש מצא שכמעט 50% מהגברים לא יודעים מתי בת הזוג שלהם מגיעה לאורגזמה. נטלי להב בדקה האם הישראלים כן יודעים לזהות

  האורגזמה הנשית היא קסומה ומופלאה ומגיעה במגוון צורות, צבעים וסוגים. אישה יכולה לחוות אורגזמה מכל מיני סוגי גירויים בגוף ובעוצמות שונות ומרובות, אבל כנראה שגם בגלל כל הגיוון האדיר הזה לגברים הטרוסקסואלים עדיין קשה מאוד לזהות אם האישה שאיתם מגיעה לאורגזמה או מזייפת.

   

  עוד בנושא:

  למה הפסקתי לשכב סתם ככה עם בחורים?

  סקר: אלו 4 תנוחות הסקס שהכי מענגות נשים

   

  מחקר חדש שנערך באוניברסיטת בריגהם-יאנג וכלל 1,683 זוגות ההטרוסקסואלים שהתחתנו בשנה האחרונה, מצא שאחוז מאוד גבוה מהגברים הסטרייטים כלל לא יודע לזהות מתי האישה מגיעה לאורגזמה, ובטח שלא להבחין מתי היא מזייפת. מתוך כל הזוגות שהשתתפו בסקר, 43% מהגברים טעו באבחנה שלהם, וחשבו שהאישה שאיתם חוותה אורגזמה, כשבפועל היא אפילו לא הייתה קרובה לזה. למעשה, כמעט מחצית מהגברים בשאלון לא הצליחו לזהות את האורגזמה של האהובה שלהם.

  מאמי, גמרת כבר? (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  מאמי, גמרת כבר?(צילום: Shutterstock)
   

  ואם זה לא מספיק, נשים רבות שהשתתפו בסקר העידו על כך שהן משמעותית פחות מסופקות מהבעלים שלהן. רק 49% מהנשים בסקר העידו שהן חוות אורגזמה ב-80-100% מהפעמים שהן עושות סקס, לעומת 87% מהגברים שגומרים בין 80 ל-100% מהפעמים. החוקרים הסבירו ש"אחת המסקנות החשובות ביותר בסקר היא שלאורגזמות של הנשים יש השלכה ישירה על רמת הסיפוק והאושר של בני הזוג. זוגות שהגברים בהם ידעו לזהות מתי האישה שאיתם מסופקת, גם העידו על רמת אושר גבוהה יותר. זה לא אומר שלאורגזמה הגברית יש פחות חשיבות", הבהירו החוקרים, "זה רק אומר שהיא ברורה הרבה יותר ונלקחת כמובנת מאליה".

   

  החוקרים בסופו של דבר הגיעו למסקנה שמה שמבדיל בין הגברים היא רמת התקשורת בין בני הזוג. אם אתה מאהב אנוכי לצורך העניין, שחושב רק על עצמו ולא דואג לאישה שאיתך, כנראה שלא תדע לזהות מתי היא נהנית, ולהפך. מכאן שאם ברצונך לשנות את זה עליך לשאול את בת הזוג שלך מה היא רוצה, מה נעים לה ואילו דברים היא הייתה רוצה לנסות, כדי בכל זאת לעזור לה להתקרב לרמת העונג שאתה חווה.

   

  וכדי לבדוק אם המצב כאן בישראל דומה לתוצאות הסקר האמריקאי, שאלתי מספר גברים איך הם יודעים שהאישה שאיתם חווה אורגזמה. האם הדרך לזהות שאישה מגיעה לאורגזמה זה באמת תקשורת פתוחה יותר או שאולי יש סוד אחר שהגברים הישראלים שומרים לעצמם? לפי מה שגיליתי, יש כאן שתי קבוצות עיקריות - גברים שמנחשים אם היא הגיעה לאורגזמה (אלה שכנראה שייכים לקבוצה של ה-43%), וגברים ששואלים ומתקשרים עם בנות הזוג שלהם בכל מפגש מיני.

   

  המנחשים

  קבוצת המנחשים כוללת את אייל (41) שאמר: "תלוי מי האישה. יש כאלו שזה פשוט ברור - חלקן רועדות, חלקן מתכווצות וחלקן ‏גונחות. ויש כאלו שאתה ממש לא יודע עליהן. אין שום סימן, ורק אם אתה שואל או ממש מכיר טוב, אז אתה מרגיש ויודע".

   

  "האינדיקציה הכי טובה מבחינתי היא אם פי הטבעת שלה מתכווץ", אמר שלומי (29). "כמובן שבשיח אני מראש אומר לה שהיא לא צריכה לזייף כי ככה לא אדע מה היא אוהבת, ושהיא לא צריכה לזייף כדי שארגיש טוב, כך שאני מקווה שהנשימה המהירה ורעד הגוף הם אינדיקציה לאורגזמה. כמובן שיש כאלה שלא יכולות שנוגעים בהן ברגע שהן גומרות ואז קל יותר להבין".

  "חלקן מתכווצות, חלקן רועדות ויש שגונחות" (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  "חלקן מתכווצות, חלקן רועדות ויש שגונחות"(צילום: Shutterstock)
   

  "מניסיוני, כל בחורה גומרת בצורה שונה, אבל יש סימנים שמעידים בסבירות גבוהה על גמירה", אמר לי איתמר (35). "אני מדבר למשל על רעידות בכל הגוף, קפיאה בנשימה, השתתקות, התכווצות של כל השרירים בגוף, כיווצים פנימיים בשרירי הוואגינה, ובקשה מצד האישה להתרחק מהאזור כי הוא נעשה סופר רגיש לאחר גמירה".

   

  "אני מאוד קשוב לצרכים שלה", אמר שמואל (42). "מעבר לזה, אני שואל ישירות מה עושה לה טוב. כל אישה בנויה אחרת. מה שעושה טוב ל-א' לא בהכרח יגרום לתחושה כזאת אצל ב' והפוך. יש מי שגומרות בשקט, אחרות קולניות. יש מי שרועדות, שנאנחות ועוד. מאוד קל לנשים לזייף אורגזמה".

   

  "בגדול, אני לא תמיד מצליח לדעת, אבל ברגע שמכירים את בת הזוג כבר מכירים את הסימנים", אמר אלי (36). "אחת משנה את הקול ומתחילה לגנוח בעוצמות אחרות. אחרת מתחילה להצמיד את הרגליים חזק ולהתפתל".

   

  המתקשרים

  הקבוצה השנייה שלה קראתי 'המתקשרים', כוללת את דור (28) שאמר: "אני מאוד בעד העניין של תקשורת אז גם מדברים ומתקשרים בזמן הסקס, אבל גם חווים את זה יחד. בדרך כלל אני מתמיד מאוד בעניין של משחק מקדים ושהיא תגיע לאורגזמה פעם אחת כבר בזמן הזה. יש לי גם תרגיל שיצא לי ללמוד לאחרונה - לעצור באמצע ופשוט לנשום כשאנחנו מחוברים. לפעמים אפילו מגיעים ככה לאורגזמה ביחד".

   

  "אני רואה שהיא מתקרבת לשיא, מרגיש את הרעד, הזיעה הקרירה, ההתכווצויות והאופוריה אחרי או שהיא אומרת לי שהיא עומדת לגמור", מסביר יעקב (44). "אני מאוד קשוב ופתוח, ותמיד מנסה להשרות רוגע לאישה שאיתי, כך שבדרך כלל הן מרגישות בנוח להגיע לאורגזמה ולשתף אותי בתחושה. האמת שאני לא מבין גברים שמתרכזים רק באורגזמה שלהם. איזה אושר זה להעניק למישהי אורגזמה ולחוות את ההתמסרות הזאת".

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  43% לא ידעו לזהות אם גמרת
  צילום: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים