שתף קטע נבחר

דיווח: שרה נתניהו תקפה את גולדין - "כפויי טובה"

שרה נתניהו, כך על-פי הדיווח, אמרה לאם השכולה כי לא אהבה את הזמנתה של השרה שקד לאזכרה בבית העלמין בכפר סבא: "החיבור שלכם ליריבים של בעלי עלול לפגוע במאמץ שמשקיע ראש הממשלה בנושא". מטעמה של משפחת נתניהו נמסר: "לא היה ולא נברא"

רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, התקשרה להוריו של הדר גולדין ז"ל וגערה בלאה גולדין. כך דווח הערב (יום א') בחדשות 10. על-פי הדיווח שרה נתניהו אמרה לאמו של קצין צה"ל, שנהרג במבצע "צוק איתן" וגופתו מוחזקת על-ידי חמאס: "אתם כפויי טובה". במשפחת נתניהו מכחישים.

 

בנימין ושרה נתניהו (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
בנימין ושרה נתניהו(צילום: רויטרס)

 

שרה נתניהו, כך על-פי הדיווח, אמרה לאם השכולה כי לא אהבה את הזמנתה של שרת המשפטים, איילת שקד, לאזכרה בבית העלמין בכפר סבא. "החיבור שלכם ליריבים של בעלי עלול לפגוע במאמץ שמשקיע ראש הממשלה בנושא", אמרה רעיית ראש הממשלה ללאה גולדין.

 

לאחר שהשיחה הסתיימה, חזרה לאה גולדין חוזרת אל האורחים - חברים והורים שכולים שאיבדו את יקיריהם במהלך מבצע "צוק איתן". היושבים בסלון התרשמו מעומק סערת הנפש שאחזה באם השכולה.

 

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר: "לא היה ולא נברא. מעולם לא נערכה שיחה כזו. הדר גולדין ואורון שאול ז"ל הם בליבה של שרה נתניהו וראש הממשלה וכל אמירה אחרת אינה נכונה ואינה משקפת את הקשר שנוצר עם המשפחה".

 

 

בבוקר תקפו הורי החיילים את ראש הממשלה. במסיבת עיתונאים, שכינסו בבוקר קרוביהם של שני חללי צה"ל, אמרה זהבה שאול כי "כחודשיים לפני מות בעלי הרצל נפגשו עם ראש הממשלה נתניהו, והוא צעק עלינו והטיח בנו האשמות. הוא כינה אותנו 'שקרנים'".

 

שאול אמרה עוד כי "עד לפגישה זו, הרצל נתן אמון מלא במערכת והאמין להבטחות של ראש הממשלה. פגישה זו הייתה עבורו קש ששבר את גב הגמל. לפני מותו השאיר הרצל בידי את צוואתו - לא להאמין יותר להבטחות ולעשות כל שביכולתנו להשיב את אורון הביתה".

 

בלשכת ראש הממשלה מיהרו כאמור להכחיש את הטענות: "ראש הממשלה נתניהו מעולם לא צעק על משפחות שכולות ולא הטיח בהן האשמות, וכך גם ביחס למשפחת שאול. ראש הממשלה ימשיך לעשות כל מאמץ עד שהבנים יחזרו הביתה", נמסר מלשכת נתניהו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים