שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  במיוחד לסוכות: פארק ענק בקצרין

  הפלגה סוחפת בתיבת נוח, מיצג רב חושי של שבעת ימי הבריאה, פירמידת ענק עם חדר בריחה, משחקי שפות במגדל בבל ועוד עשרות אטרקציות אינטראקטיביות. סיפורי התנ"ך מתעוררים לחיים בפארק ענק שיוקם בקצרין. כל הפרטים בכתבה

  במסגרת אירועי 70 שנה למדינה, "פארק סיפורי התנ"ך" ייפתח לציבור הרחב בחג סוכות הקרוב. בפארק יוצגו סיפורי התנ"ך המוכרים באמצעות מיצגים טכנולוגיים, עשרות אטרקציות ופעילויות יוצאות דופן.

  הדמייה לפארק התנ
  פארק סיפורי התנ"ך בקצרין, הדמיה(באדיבות מנהלת אירועי ה-70 )
   

  הפארק, שנבנה ביוזמת משרד התרבות והספורט ומנהלת אירועי ה-70, יציע לכל המשפחה מפגש עם סיפורי התנ"ך הגדולים דרך אטרקציות ופעילויות חווייתיות לכל הגילים - מבוגרים, ילדים ובני נוער. מיצגים אינטראקטיביים, סדנאות פעילות, הצגות תיאטרון, קולנוע עם סרטים מעולם התנ"ך, דמויות תנ"כיות, מופעים עם כוכבי הילדים הגדולים: רינת בארץ התנ"ך, סיפורי התנ"ך עם סבא טוביה ועוד.

   

  שלושה עולמות תוכן לצד שלל פעילויות

  עולם בראשית

  סיפורי בראשית בצורה חווייתית ומיוחדת: למשל, סיפור הבריאה עם מיצג רב חושי מרהיב. סיפור המבול שיסופר בתוך תיבת נוח ענקית, בסגנון קולנוע זז. האטרקציה שנקראת RIDE תדמה את תיבת נוח באמצעות דגם של אונייה שתזוז ותייצר חוויה של סערה עם מסך תלת מימד.

   

  הפארק יפעל רק בסוכות וייסגר לאחר מכן. אליה יכנסו המשתתפים - שם יוכלו ליהנות מ-Ride סוחף המשחזר את ההפלגה הקדומה. הדמיית קולנוע עם מושבים שזזים עם מסך תלת מימד

  הדמייה לפארק התנ
  לחוות את סיפור תיבת נוח מבפנים(באדיבות מנהלת אירועי ה-70 )
   

  עולם מעבדות לחירות

  כאן המשתתפים ייהנו ממיצגים מיוחדים, בהם פירמידה עם חדר בריחה פרעוני מאתגר שבו המשתתפים יצטרכו לפתור את המשחק, כתב חידה לילדים ועוד.

   

  עולם ארץ התנ"ך וגיבוריה

  עולם זה ייקח את המבקרים למסע מרתק אחורה בזמן אל ארץ אבותינו המקראית, בה הם יפגשו מגוון דמויות וגיבורים מהתנ"ך.

  בין האטרקציות המיוחדות בעולם ארץ התנ"ך וגיבוריה, ניתן יהיה לטייל מעל מפת ארץ ישראל מקראית ענקית ולצפות בסיפורים מתעוררים לחיים במקום שבו הם קרו.

   

  טריוויה מול שלמה המלך

  במשחק טריוויה המוני המבקרים יוכלו להתמודד מול שלמה החכם במגוון שאלות מעולם התנ"ך. משחקים וירטואליים ומציאות מדומה בהם ניתן להציל את יוסף מהבור, לנצח את גוליית ולבנות את בית המקדש יחד עם נחמיה.

   

  עיר המקרא 

  ברחבי עיר המקרא ניתן יהיה לפגוש בדוכנים עם תוצרת ססגוניים ומוכרים בעלי מלאכה קדומים, לעבור סדנת תיבול ומרפא, להיפגש עם סופר סת"ם ולמצוא את כתב החידה.

   

  "העשיה לאורך כל שנת ה-70 למדינת ישראל ממשיכה במלוא המרץ, והיא מתבטאת במגוון אירועים ברחבי הארץ – הפתוחים לקהל הרחב ומחברים בין מורשת לחדשנות ובין מרכז לפריפריה" אמרה שרת התרבות והספורט, מירי רגב.

   

  פארק סיפורי התנ"ך יתקיים בין התאריכים 23-29 בספטמבר, בפארק קצרין העתיקה. הכניסה חינם, מותנת בהרשמה מראש דרך אתר האינטרנט במתכונת כל הקודם זוכה. בכל יום צפויים לבקר בפארק אלפי מבקרים. הפארק יפעל רק בחג סוכות וייסגר לאחר מכן.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  באדיבות מנהלת אירועי ה-70
  לחוות את סיפורי התנ"ך בדרך חדשה ושונה
  באדיבות מנהלת אירועי ה-70
  מומלצים